02 мая в 08:08

Хлопець коли робить щось хороше агресує

Така ситуація, хлопець коли хоче щось хороше для мене особисто зробити сюрприз чи ще влаштувати якусь романтичну вечерю, будь-яка дія, де він робить щось для мене хороше супроводжується агресією до мене. Не свідомо, може кричати, що не так себе поводжу, причепитись, що не так двері закрила. І виходить, що хоче зробити щось приємне, але своєю поведінкою все сам псує, бо після цієї агресії все те вже не треба. Ця агресія виникає саме в такі моменти, коли планує щось для мене робити, в звичайних моментах в житті нормальний.
Ломаю голову що то може значити таке) якщо хтось розуміється в психології напишіть ваші варіанти)
СпайдерВумен 02 мая в 08:09
Псих звичайний
7 1
Поміркована думка 02 мая в 08:09
Людина помішана на контролі. Тікайте.
Сама собі лікар 02 мая в 08:09
Якийсь він страннєнькій, автор
Я би такого боялась і втікла би відразу
Не обижаюсь 02 мая в 08:10
Они Вам надо, такие сюрпризы?
Отжигающая 02 мая в 08:11
Біжіть.
Зараз слідкую за справою Салтанат Нукєновоі - походу, ваш хлопець має аналогічні риси її вбивці
1 1
автор Мудрецыха мира 02 мая в 08:11
Питання чому така реакція виникає)
Давно без алко 02 мая в 08:11
Бачить ідеальну картинку, а ви все псуєте. Він не вам приємно хоче зробити, а виглядати краще в своїх очах
Не обижаюсь 02 мая в 08:12
Ответ дляМудрецыха мира
Питання чому така реакція виникає)
Вам интересно, что у психа в голове? Типа, перевоспитаете, прогнетесь?
Балаболка 02 мая в 08:12
Ответ дляМудрецыха мира
Питання чому така реакція виникає)
тому що він не хоче це робити) а типу змушений. Тому і агресує.
Великий сатирик 02 мая в 08:13
Ответ дляМудрецыха мира
Питання чому така реакція виникає)
Насправді не потрібно виясняти причини, змінити це все одно неможливо
автор Мудрецыха мира 02 мая в 08:13
Ответ дляНе обижаюсь
Вам интересно, что у психа в голове? Типа, перевоспитаете, прогнетесь?
Та якби я з ним в серйозних стосунках, був би псіхом то не була б) просто от такий нюанс то і хочу зрозуміти
БезПаспортаНеПродаю 02 мая в 08:16
Ответ дляМудрецыха мира
Та якби я з ним в серйозних стосунках, був би псіхом то не була б) просто от такий нюанс то і хочу зрозуміти
нюанс в том, что вы говорите, что ’в остальном нормальный’. вот не думаю, не думаю
Привіт з ботойбіччя 02 мая в 08:24
Ответ дляМудрецыха мира
Та якби я з ним в серйозних стосунках, був би псіхом то не була б) просто от такий нюанс то і хочу зрозуміти
І як давно ви разом?
автор Мудрецыха мира 02 мая в 08:33
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
І як давно ви разом?
Більше року
Привіт з ботойбіччя 02 мая в 08:34
Ответ дляМудрецыха мира
Більше року
Виглядає як прихований псих, який розкриється з часом. Спостерігайте і не ідеалізуйте його
автор Мудрецыха мира 02 мая в 08:38
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Виглядає як прихований псих, який розкриється з часом. Спостерігайте і не ідеалізуйте його
У нас відносини почались з того, що я розірвала минулі відносини з інших хлопцем і познайомилась з ним потім, був час коли багато чого зайвого про колишнього було сказанне мною. Тепер це сказується на відносинах, думав що колишній для мене був кращим, багато чого накрутив собі. Моя вина в цьому є, але якось же ж це можна з часом забути чи чоловіче єго не дозволяє хз
Хочу в БАНю 02 мая в 08:44
Ответ дляМудрецыха мира
У нас відносини почались з того, що я розірвала минулі відносини з інших хлопцем і познайомилась з ним потім, був час коли багато чого зайвого про колишнього було сказанне мною. Тепер це сказується на відносинах, думав що колишній для мене був кращим, багато чого накрутив собі. Моя вина в цьому є, але якось же ж це можна з часом забути чи чоловіче єго не дозволяє хз
Почитайте про ретроспективні ревнощі. Взагалі це жахлива річ, і якщо справа в них, а вашим відносинам лише рік, немає дітей - краще розійтися зараз. З часом краще не стане, стане гірше. Якщо вам дуже хочеться зберегти відносини, він повинен працювати над собою, психолог, і таке інше. Це важко і майже не лікується психотерапєю, потрібний постійна важка робота над собою
Привіт з ботойбіччя 02 мая в 08:42
Ответ дляМудрецыха мира
У нас відносини почались з того, що я розірвала минулі відносини з інших хлопцем і познайомилась з ним потім, був час коли багато чого зайвого про колишнього було сказанне мною. Тепер це сказується на відносинах, думав що колишній для мене був кращим, багато чого накрутив собі. Моя вина в цьому є, але якось же ж це можна з часом забути чи чоловіче єго не дозволяє хз
Він уже знайшов, в чому ви винні.
Повторюсь - спостерігайте, не ідеалізуйте. І не поспішайте
Я тут Живу 02 мая в 08:59
Ответ дляМудрецыха мира
Та якби я з ним в серйозних стосунках, був би псіхом то не була б) просто от такий нюанс то і хочу зрозуміти
Не намагайтеся зрозуміти, просто тікайте, якщо неодружені
Гадаю_По_шнуркам 02 мая в 09:15
Ответ дляМудрецыха мира
Питання чому така реакція виникає)
Реакція така виникає, бо він для вас напрягається типу, а ви така не справджуєте його сподівання, не достатньо вдячна, не достатньо посміхаєтесь чи плачете від щастя! Не така ви, як треба, не така... І у хлопця виникає питання? Чи варто цю курку радувати? Ну якщо будете краще старатися, прогинатися, пахати безвідмовно у ліжку, то хай буде...

Ржу) автор, кидайте хлопця, обирайте себе! Навчіться цьому у юному віці, а не ридаючи з трьома малюками і собакою на руках. Каже вам стара тьотя!
Гадаю_По_шнуркам 02 мая в 09:17
Ответ дляМудрецыха мира
Та якби я з ним в серйозних стосунках, був би псіхом то не була б) просто от такий нюанс то і хочу зрозуміти
Нема остального, нема нюанса! Це картина одного цілого! Шо ж ви така причепа. Не любить він вас насправді, ви його бісите, і зусилля заради вас його бісять ще дужче