02 мая в 08:45

Чи правда, що можуть закрити всі кордони и ми не зможемо виїхати?

Мені сказали, не можу знайти, де прописано, що можуть заборонити виїзд абсолютно всім за кордон?Я нікуди не збираюсь, але є діти, хвилююсь
показать весь текст
68 21 7
Jhenya_Sh 02 мая в 13:14
Ответ дляNat-li
Вы перед кем тут под дурочку косите? Думаете все забыли эти темы-хороводы, гду вы с хербами вресками и прочей дрянью ржали над ’буряты изнасилуют’ и ’в оккупации трогают только нациков со свастикой’?
ну киньте скрины ))
Я только могла спросить: наши после освобождения заходили в пустые города Бучи, Херсона, Ирпеня и т.д..?
6 1
Re1ne 02 мая в 13:16
Ответ дляJhenya_Sh
да, я люблю свой город и свой дом, как бы ни было, я по возможности буду оставаться тут. Тему для психиатров можно искать среди тех, кто любит Украину, рыдает и плачет, но где-то подальше от нее ))
И люблю Шария, забыла добавить
Re1ne 02 мая в 13:17
Ответ дляJhenya_Sh
ну киньте скрины ))
Я только могла спросить: наши после освобождения заходили в пустые города Бучи, Херсона, Ирпеня и т.д..?
Тоже отличный скрин))
2 1
Piracanta 02 мая в 13:17
Ответ дляnabludatel
У них, нажаль, не було вибору. Вони тоді не отримали підтримки. Про що, повторюся, дуже жалкують.
А у нас є підтримка?
2 1
Jhenya_Sh 02 мая в 13:23
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
почему хотят прям жить под рашкой? люди понимают, что они больше нигде не нужны и им все равно, под кем жить. Но специально делать какие-то телодвижения, чтобы жить под рашкой они не собираются )
у вас довольно странные выводы.
5 2
Джеральдина. 02 мая в 13:24
Ответ дляRe1ne
Умрете вы в любом случае. В оккупации не было смертей? Жду ответа
Вы на себе уже испытали? С того света вещаете?
5 3
Jhenya_Sh 02 мая в 13:25
Ответ дляnabludatel
Ось, що транслюють сучасні матрьохи. Скрін, щоб не бути голослівною.
Миколаївчанка дивується, що за 1.5 місяці окупації Бучі і 9 місяців окупації Херсону, русня не встигла вбити всіх. Треба було дати їм побільше часу?
не перекручивайте ))
5 2
Jhenya_Sh 02 мая в 13:27
Ответ дляRe1ne
И люблю Шария, забыла добавить
Удалено администрацией...
Fresh 02 мая в 13:27
Звичайно можуть закрити. Думаю питання часу….
8 3
Смешной пост. Вы никуда не собираетесь, но вас волнует закрытие границ?
2 1
vihola 02 мая в 13:35
Ответ дляJhenya_Sh
ну киньте скрины ))
Я только могла спросить: наши после освобождения заходили в пустые города Бучи, Херсона, Ирпеня и т.д..?
Удалено администрацией...
vihola 02 мая в 13:36
Ответ дляJhenya_Sh
почему хотят прям жить под рашкой? люди понимают, что они больше нигде не нужны и им все равно, под кем жить. Но специально делать какие-то телодвижения, чтобы жить под рашкой они не собираются )
у вас довольно странные выводы.
Ну ви ж написали дослівно, хто не хоче, виїжджає.
Значить, хто збирається залишитись, хоче.
Що не так?
julia_v_m_a_34 02 мая в 13:46
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
liuba 02 мая в 13:49
Ответ дляT_Sp
На рівні з нашими ворогами, які лізуть сюди з нею. У ЗСУ видають різну зброю, аж до ракет.
Та да. Знайомий казав чого дуже багато - гранат. Далеко ви докинете?
Jhenya_Sh 02 мая в 13:55
Ответ для vihola
Ну ви ж написали дослівно, хто не хоче, виїжджає.
Значить, хто збирається залишитись, хоче.
Що не так?
значит тем, кто собирается остаться, все равно на власть в стране, и он может жить при любой. У вас какие-то странные выводы ))
vihola 02 мая в 13:56
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Jhenya_Sh 02 мая в 13:58
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
jumbo2 02 мая в 14:00
Ответ для_ЯгодаМалина_
А чего все с такой иронией?Уже забыли как при короне границы закрывали?Вот память у людей короткая.....
Хіба кордони закривали на виїзд? Закривали на в´їзд . Виїхати не можна було тому що інші країни теж закривали на в´їзд, але не всі.
Розбійник 02 мая в 14:01
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
nabludatel 02 мая в 14:02
Ответ дляJhenya_Sh
ну киньте скрины ))
Я только могла спросить: наши после освобождения заходили в пустые города Бучи, Херсона, Ирпеня и т.д..?
Іще раз кидаю.
Дослівно ви написали: ’Повністю всі загинули?’.
А якщо не повністю, якщо руські не встигли за кілька місяців окупації вбити всіх меканців 300-тисячного Херсона чи 28-тисячної Бучі? 1.5 тисячі вбитих бучанців (тобто кожен 20-й) для вас ніщо?
nabludatel 02 мая в 14:05
Ответ дляPiracanta
А у нас є підтримка?
Звичайно. Інакше рашики б захопили уже всю Україну.
Завдяки цій підтримці миколайчанка Женя може сидіти в себе вдома і владу нашу хаяти. Інакше б в їх домі вже руські жили, як у моєї тітки в Мелітополі.
3 3
vihola 02 мая в 14:05
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
nabludatel 02 мая в 14:07
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Це повний ка*ець.
Kittu2008 02 мая в 14:08
Да, могут, вы же понимаете.

Или живете как есть или выезжаете, пока время есть. Решение за вами
vihola 02 мая в 14:08
Ответ дляnabludatel
Звичайно. Інакше рашики б захопили уже всю Україну.
Завдяки цій підтримці миколайчанка Женя може сидіти в себе вдома і владу нашу хаяти. Інакше б в їх домі вже руські жили, як у моєї тітки в Мелітополі.
І розказувати в темах про мародерство російських фашистів на окупованих територіях, що українські військові такі ж самі, бо «ТРО-шники» в фітнес центрі поцупили в неї рожеві шльопанці.
2 2 2 1
Piracanta 02 мая в 14:09
Ответ дляnabludatel
Звичайно. Інакше рашики б захопили уже всю Україну.
Завдяки цій підтримці миколайчанка Женя може сидіти в себе вдома і владу нашу хаяти. Інакше б в їх домі вже руські жили, як у моєї тітки в Мелітополі.
І як же нас підтримали? Перелами рук і ніг йодом змазали і старі костури дали? Якими ще й не дозволяють бити нашого кривдника. А ще перідично про свою стурбованість висловлюють. Ото допомога. Війна заради війни.
3 3
nabludatel 02 мая в 14:11
Ответ дляPiracanta
І як же нас підтримали? Перелами рук і ніг йодом змазали і старі костури дали? Якими ще й не дозволяють бити нашого кривдника. А ще перідично про свою стурбованість висловлюють. Ото допомога. Війна заради війни.
Іще раз.
Ми воюємо заради захисту своїх життів. Бо всі вже бачили, що відбувається там куди прийшла рашка. Це не наш вибір, а росії.
4 2
Kittu2008 02 мая в 14:10
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Нет ненависти до первого прилёта на вашу улицу или не дай бог потери близкого
liss 02 мая в 14:11
Ответ дляT_Sp
А ще нас всіх можуть вбити. Вихід - піти взяти зброю в руки, щоб бути на рівних, а не жертвою
Кулеба ?
liss 02 мая в 14:13
Ответ дляnatalyabuyukli1983
І ще, якщо оголошують війну, то кордони закриваються
Это только в корее 2.0 .. а так везде открыты и в Израиле тоже где статус войны официально, а не в положении страна ..