Изменено 02 мая в 16:42

отримала на добу перший бан, за нецензурні слова

мене випадково обізвали (коментар був для автора) а я запитала-чому я ??? а за що ви отримали бан? і як часто вас банили
показать весь текст
3 2
Я-ваш шанс 02 мая в 16:52
ахах, меня несколько раз банили неадеквашки. Влезают в диалог, но вытянуть его не могут, а слиться как-то некомильфо
Всегда ржу с этого. Сама никогда никого не банила - можно ж просто не отвечать
3 1
Вмію заміряти найкраще 02 мая в 16:52
Моя думка відрізнялася від думки людей в темі. А тема так би мовити за живе брала. Більше в подібних темах не ходжу)
Міс Всесвіт 02 мая в 16:52
Ответ дляШвидка Настя
За те, що просила не звертатися до мене свинячою мовою
Ви молодець!
Перша на селі 02 мая в 16:52
Ответ дляСтріляний птах
Так а що, абсолютно ніхто не читає із адмінів і просто ліплять бан мовчки? Моє ще повідомлення видалили, а те що писала русня, залишили( треба було мабуть теж скаргу писати)
Читают только ваш и жалобы. А кому вы и на что отвечали, никто не разбирается.
ЯспАкойнаЯ 02 мая в 16:52
Ответ дляДівчина Бобула
Я часто в бане. Эмоциональная очень. Не могу сдержаться. Отключают, занимаюсь чем- то нормальным😁.
Никогла не считала ни дизлайки, ни баны. Смешная мера наказания
Я себе стримую, але іноді наче щось в сраку клюне і пишу)))
СкиниУскачи! 02 мая в 16:53
За правду про зеботів та беззаконня
3 3 1
Пиши-пропало 02 мая в 16:53
Ответ длямаска Ілона
Правда про Петька не порнавиласт
Кому? Петьколизам? Да, систематически их тут выбешивает наизнанку
СкиниУскачи! 02 мая в 16:54
Ответ дляСамохвалова
З чого Ви взяли , що те , до Ви некорректно пишете - це істина?
З чого Ви узяли, що той, хто має протилежну Вашій думку, пише неправду?
Правда у кожного своя.

Це лише Ваша суб´єктивна думка. Яку найчастіше навіть ніхто не питає.
То чого банять? З чого ви взяли, що людина пише неправду??
Мейк-ап форева 02 мая в 16:57
За перехід на особистості. Хотя мне той ’особистості’ хотелось ещё и не то написать.
В гости звали? 02 мая в 16:54
Из банов не вылезаю . Постоянно нью европейки в полит темах бегут, волосы взад , жаловаться . 😂 теперь принципиально отвечаю тем же . Меня веселит это 😎
5 1
маска Ілона 02 мая в 16:55
Ответ дляПиши-пропало
Кому? Петьколизам? Да, систематически их тут выбешивает наизнанку
Да. Именно им
Швидка Настя 02 мая в 16:56
Ответ дляСтріляний птах
Так а що, абсолютно ніхто не читає із адмінів і просто ліплять бан мовчки? Моє ще повідомлення видалили, а те що писала русня, залишили( треба було мабуть теж скаргу писати)
У мене більше доби розглядали мою скаргу, чи матюк був в мій бік написаний, чи не матюк. Я запитала, якщо так все неоднозначно, чи можу я цей матюк в подальшому використовувати, у тому числі по відношенню до адмінів?) тільки тоді його видалили
Пиши-пропало 02 мая в 16:55
Ответ дляВ гости звали?
Из банов не вылезаю . Постоянно нью европейки в полит темах бегут, волосы взад , жаловаться . 😂 теперь принципиально отвечаю тем же . Меня веселит это 😎
Бабальон каблук?)) Читала тут их название)
СкиниУскачи! 02 мая в 16:56
Ответ дляIQ 80
за правду про владу 🤡
Тут багато зелених фанатів)) тому не дивно
5 3
Міс Всесвіт 02 мая в 16:56
Ответ дляШвидка Настя
У мене більше доби розглядали мою скаргу, чи матюк був в мій бік написаний, чи не матюк. Я запитала, якщо так все неоднозначно, чи можу я цей матюк в подальшому використовувати, у тому числі по відношенню до адмінів?) тільки тоді його видалили
Хоч напишіть що за матюк))середину зірочками прикрийте,ми зрозуміємо
Пиши-пропало 02 мая в 16:57
Ответ дляСкиниУскачи!
Тут багато зелених фанатів)) тому не дивно
И ватных, и шоколадных
Всех хватает
В гости звали? 02 мая в 16:57
Ответ дляПиши-пропало
Бабальон каблук?)) Читала тут их название)
Не, я б назвала хуже 😂
Швидка Настя 02 мая в 16:57
Ответ дляМіс Всесвіт
Хоч напишіть що за матюк))середину зірочками прикрийте,ми зрозуміємо
Ні, тільки з бану)
IQ 80 02 мая в 16:57
Ответ дляСкиниУскачи!
Тут багато зелених фанатів)) тому не дивно
радше ботів
2 2
Вельми шановна 02 мая в 16:58
Ответ дляСтріляний птах
Так а що, абсолютно ніхто не читає із адмінів і просто ліплять бан мовчки? Моє ще повідомлення видалили, а те що писала русня, залишили( треба було мабуть теж скаргу писати)
Потому что у них есть группа и они толпой приходят и жалуются ( много жалоб с разных акков) поэтому бан ( по сумме жалоб, их не читают) или удаляются комменты.
Стріляний птах 02 мая в 16:58
Ответ дляШвидка Настя
У мене більше доби розглядали мою скаргу, чи матюк був в мій бік написаний, чи не матюк. Я запитала, якщо так все неоднозначно, чи можу я цей матюк в подальшому використовувати, у тому числі по відношенню до адмінів?) тільки тоді його видалили
Це підпал Ви молодець)))
Доль Чекомбана 02 мая в 16:58
Ответ дляСамохвалова
З чого Ви взяли , що те , до Ви некорректно пишете - це істина?
З чого Ви узяли, що той, хто має протилежну Вашій думку, пише неправду?
Правда у кожного своя.

Це лише Ваша суб´єктивна думка. Яку найчастіше навіть ніхто не питає.
не газлайтіть, питати й не потрібно, бо висловлюватися це безумовне право
Falcon82 02 мая в 16:58
Постійно: написав, заблокували, вийшов
4 2 1 1
Всех в сад 02 мая в 17:00
Ответ дляПэрисхилтонша
ну нічо, буду тепер писати *** шифрами)
А це теж порушення, читайте правила форуму
1 1
Элька-Карамелька 02 мая в 17:00
Я взагалі не розумію за що банять. Я матюки не писала, не обзивала, відстоювала свою думку і бан
Кубик Рубика 02 мая в 17:01
Ответ дляЯспАкойнаЯ
То в темі про кошенят? То я була, теж дали по сраці! Але я сама попросила 😂
А что там было?
Вельми шановна 02 мая в 17:01
Ответ дляПиши-пропало
Бабальон каблук?)) Читала тут их название)
Это мой любимый батальон. Мне даже тема не важна, просто нравится над ними стебаться))) Если девочки нормальные соберутся, вообще очень весёлые темы получаются
Міс Всесвіт 02 мая в 17:01
Ответ дляШвидка Настя
Ні, тільки з бану)
Давайте по одній літері у відповіді,поки не здогадаємось) за це неможливо буде бан отримати,так як немає на що скаржитися, не на одну ж літеру))
СкиниУскачи! 02 мая в 17:01
Ответ дляIQ 80
радше ботів
Нажаль, і в житті при всьому беззаконні зустрічаю таких, хто їх підтримує. І це люди які не на фронті, чоловіки в них не на фронті і жодного родича на фронті.
1 1
ЯспАкойнаЯ 02 мая в 17:01
Ответ дляКубик Рубика
А что там было?
Я ще раз в бан не хочу🤣