04 мая в 16:22

Чи можна врятувати тісто?

Випадково сипнула більше борошна. Минула майже година- воно не збирається підходити. Викидати?
1 1 1
Кудлата хмаринка 04 мая в 16:24
Молочка можна
Кудлата хмаринка 04 мая в 16:24
А на скільки більше?
автор Медсестричка 04 мая в 16:26
Ответ дляКудлата хмаринка
А на скільки більше?
Не можу сказати. Хотіла додати геть крапельку, а сипнулось більше
Кудлата хмаринка 04 мая в 16:27
Ответ дляМедсестричка
Не можу сказати. Хотіла додати геть крапельку, а сипнулось більше
Ну на пів склянки десь? Особливо ролі не грає. Молока чайну ложку.
Мамина квіточка 04 мая в 16:27
Причина не в муке..Скорее всего в дрожжах.
Кондуктор маршрутки 04 мая в 16:28
Думаю,викидати,нічого не буде
Мамина квіточка 04 мая в 16:29
Тесто в тепле, накрыто плотно? Расстойка теста бывает и дольше, если дрожжей на то количество сдобы маловато то будет намного дольше. Но если в итоге подойдет хорошо, на результат это не влияет, я бы пока ждала.
КинДза 04 мая в 16:29
В яких умовах воно стоїть?
автор Медсестричка 04 мая в 16:29
Ответ дляМамина квіточка
Причина не в муке..Скорее всего в дрожжах.
Дякую, може дійсно в цьому
Ошеламиссимо 04 мая в 16:30
Поставте в духовку на градусів 50-60 на годину півтора. Тісто підніметься, а тоді випікайте,як зазвичай. Я й сьогодні так спекла - рівно підійшли і спеклись рівномірно
Мамина квіточка 04 мая в 16:31
Не спешите выкидывать даже если не шевелится. Можете замесить новое, а это реанимировать добавив дрожжи, сделать из него сухарики или по типу. Кстати, вы их активировали, опару делали?
Кудлата хмаринка 04 мая в 16:33
Ответ дляМамина квіточка
Тесто в тепле, накрыто плотно? Расстойка теста бывает и дольше, если дрожжей на то количество сдобы маловато то будет намного дольше. Но если в итоге подойдет хорошо, на результат это не влияет, я бы пока ждала.
Я колись зі психів викинула тісто, бо воно не підходило, в смітник. А на ранок воно там у відрі добре підійшло :)
Где тут 0? 04 мая в 16:35
Ответ дляКудлата хмаринка
Я колись зі психів викинула тісто, бо воно не підходило, в смітник. А на ранок воно там у відрі добре підійшло :)
Уявляю ваш вираз обличчя 😛
Шпондєр 04 мая в 16:35
Докинути дріждів розчинених молоці. Перевірте дріжджі - в блюдце молока і щіпку цукру і пару щіпок дріжджів, маж хвилин за 15-20 з´явитись піна. Якщо дріжджі живі - підігрійте тісто на мисці гарячої води з під крана. Гріти гарно закутаними рушником. Бо може просто їм холодно.
Кудлата хмаринка 04 мая в 16:36
Ответ дляГде тут 0?
Уявляю ваш вираз обличчя 😛
Так
автор Медсестричка 04 мая в 16:36
Дякую всім❤️
No problems 04 мая в 16:38
Холодно ему,поставить в горячую воду
Кудесница_с_пургеном 04 мая в 16:39
Я в прошлом году так сыпанула муки много, добавила немного молока вымесила тесто не поднималось стояло час. Плюнула разложила по формочкам, а оно поднялось уже в духовке но были с начала мягкие потом на следующий день стали чёрствые.
Мамина квіточка 04 мая в 16:41
Ответ дляКудлата хмаринка
Я колись зі психів викинула тісто, бо воно не підходило, в смітник. А на ранок воно там у відрі добре підійшло :)
Ну, вот))
Карма хамелеона 04 мая в 16:44
Ответ дляКудлата хмаринка
Я колись зі психів викинула тісто, бо воно не підходило, в смітник. А на ранок воно там у відрі добре підійшло :)
Главное не в уличный туалет)))
Ну ниче се 04 мая в 16:51
Ответ дляМамина квіточка
Причина не в муке..Скорее всего в дрожжах.
Да
Ну ниче се 04 мая в 16:52
Ответ дляКудлата хмаринка
Я колись зі психів викинула тісто, бо воно не підходило, в смітник. А на ранок воно там у відрі добре підійшло :)
Тесто решило выйти посмотреть, кто там такой наглый
Кудлата хмаринка 04 мая в 16:52
Ответ дляНу ниче се
Тесто решило выйти посмотреть, кто там такой наглый
Чоловік казав, що воно стало зомбі.
Ну ниче се 04 мая в 16:53
Ответ дляКудлата хмаринка
Чоловік казав, що воно стало зомбі.
Хахаххах возможно
Ноунэйм 04 мая в 17:09
Автор, просто зробіть тепло в кухні, накрийте рушником і не чіпайте три-чотири години. Забудьте про нього. Не викидайте! Я в минулому році на Пасху захворіла на корону і через свій стан нормально не розрахувала дріжджі. Воно не сильно, але підійшло. Я спекла паски і нічого були смачні, просто тугенькі