04 мая в 17:31

Що це за країна

1 ця країна входить в топ 10 за рівнем життя в світі
2 раніше була однією з найбідніших країн на материку де вона розташована зараз одна з найбагатших
3 одна з найменш населених європейських країн
4 в цій країні володіють що найменше двома мовами одна з них рідна
5 місто з населенням 30 000 осіб в цій країні вважається великим
6 Міцний алкоголь в цій країні не тільки надзвичайно дорогий – він ще й продається тільки в спеціалізованих державних магазинах.
7 входить в топ 10 країн де найбільша кількість автомобільних тунелів
8 в цій країні ходити в гості без запрошення не прийнято
Не стесняюсь 04 мая в 17:34
Норвегия?
Пописанная парта 04 мая в 17:34
Може Норвегія
Цигарний шланг 04 мая в 17:35
Теж за Норвегію.
Усатая полосатая 04 мая в 17:35
Швейцария?
автор Мілана 20 04 мая в 17:36
Ответ дляУсатая полосатая
Швейцария?
Ні
Метровий сантиметр 04 мая в 17:38
Чк ви дістали цим. Вам нема чим зайнятися?
3 1
автор Мілана 20 04 мая в 17:41
Ответ дляМетровий сантиметр
Чк ви дістали цим. Вам нема чим зайнятися?
Немає і вам бачу теж немає чим зайнятися і мене не хвилює, що вас дістало ,а, що ні. А для особливо розумних повторюю я пишу відкрито і тому ви можете мене заблокувати

Чому ви це не робите, а пишете тут Як вас все дістало? Заблокуйте мене і все проблема вирішена
2 1
Дуб береза 04 мая в 17:47
Швеція або Ісландія або Норвегія
АБВГДэшница 04 мая в 17:54
Швеція
Обижулька 04 мая в 17:55
Норвегія
Бжоли-бандерівці 04 мая в 18:27
автор, когда ответ будет?
автор Мілана 20 04 мая в 18:31
Ответ дляБжоли-бандерівці
автор, когда ответ будет?
Правильна відповідь Норвегія