04 мая в 21:16

Що ви готуєте на Великдень?

Власне, питання в темі
В мене Пасочки, крашанки, запечена грудинка, свіжі овочі (є сир і ковбаса - але це звична історія на сніданок для бутербродів, і філе оселедця в запайці - але чи будемо діставати це все питання).
Може ще картопельку відварю завтра і все
Бяки-козяки 04 мая в 21:17
Еее....нічого...шашлик посмажимо, якщо спокійно все буде
10 1
Цветочница 04 мая в 21:17
Нічого
Пасочки подружка дала. Яйця фарбувати не хочу
Їжак в панчохах 04 мая в 21:18
Не празднуем
4 1 1
So_so 04 мая в 21:18
Я ничего. Купила паски, яйца ребенок покрасил.
Хлопаю ресницами 04 мая в 21:18
Ничего не хочу, нет настроения.
Рожева юбка 04 мая в 21:18
Холодець і голубці, далі як завжди, 2 салатіка, картопелька, шашлик
Залізна тьотя 04 мая в 21:19
Аналогично, автор.
Немного побаиваюсь, честно говоря....
Тишком нишком 04 мая в 21:19
Как в другие выходные, у нас всегда шашлык.
6 1 1
неДоЖиру 04 мая в 21:19
Паски, яйця, запекла биток, рулет з ошийка з чорносливом і домашня ковбаса. Салат зі свіжих овочів, крабовий салат і молода картопля.
Готувала б менше, та зайдуть куми в гості
Булку Дай 04 мая в 21:19
Нічого. Купили усе
КаРаКаТиЦа 04 мая в 21:19
Пасочка, крашанки, запечене мясо.
Цветочница 04 мая в 21:22
Ответ дляТишком нишком
Как в другие выходные, у нас всегда шашлык.
Пишите адрес
Я даже со своим мясом приеду
Твоя подружайка 04 мая в 21:22
Ничего. И первый год не красила яйца..
Ненька наша 04 мая в 21:22
зелупень разом із хуйлом, а вони друзі, намагалися нагадити . Проте, два карлики вовчики не здогадуються що на них чекає
7 6
Наизнанку 04 мая в 21:22
Только паски испекла и все) Мне больше и не надо.
Умничка-помощничка 04 мая в 21:22
В гості до брата йдемо- спекла паски, пиріг з брокколі та рибою і салат завтра у них поріжу.
автор Лепетун 04 мая в 21:23
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Пасочка, крашанки, запечене мясо.
Великдень в мене з дитинства асоціюється з кусочком Паски, кращенкою і шматочком грудини на сніданок (овочів не було). Так лишається і зараз, тільки свіжі овочі додались
І це сніданок / обід і вечеря)
Якось іншого не хочеться в цей день
автор Лепетун 04 мая в 21:24
Ответ дляТвоя подружайка
Ничего. И первый год не красила яйца..
А я другий рік, як роблю крашенки...
катерина12009 04 мая в 21:24
Я на диете сидела, мне хоть бы что вкусно будет ужрусь и опять на диету. Все стандартно: икра, красная рыба - это то что я люблю. Паски с соленой карамелью купила. Шницель в горчичном соусе молодой картофель и спаржа
3 2
lisa2101 04 мая в 21:25
Плевать на диету. Пеку раз в год.
17 2
Ненька наша 04 мая в 21:24
Ответ дляЛепетун
А я другий рік, як роблю крашенки...
не отвлекайтесь, кругом враги
Дую на вітер 04 мая в 21:25
Паски купула, яйця пофарбувала. Запекла рулет з сухофруктами і ковбасу. Зробила крабовий. Замовила холодець. Буде ще пюре й овочевий салат
Фея_3уровень 04 мая в 21:26
Нічого особливого. Спекла паски,крашанки, зробила казан голубців, зроблю салат овочевий завтра, купила шпротів( сто років не їла),зроблю бутерброди, запечу м´ясо з молодою картоплею...і мабуть все.
ФруктЕщеТот 04 мая в 21:27
А решта днів ви нічого не їсте? Що треба оці теми щодня? 🤦🏼‍♀️
1 1
Мульйонерша 04 мая в 21:27
Ничего, паски купила, покрасила «космические» яйца.
2 2
автор Лепетун 04 мая в 21:27
Ответ дляНенька наша
не отвлекайтесь, кругом враги
Кажуть, шапочка з фольги рятує, спробуйте
Полтавська галушка 04 мая в 21:27
Паски купила, яйця пофарбувала. Завтра з друзями на шашлик
2 2
Шумелка Мышь 04 мая в 21:29
Обычный ужин, как всегда.
автор Лепетун 04 мая в 21:29
Ответ дляФруктЕщеТот
А решта днів ви нічого не їсте? Що треба оці теми щодня? 🤦🏼‍♀️
Я не бачила ті теми, не було часу на порадницю
Якщо Вам такі заважають - то чому Ви в них заходите?....
Шукайте, що цікаве саме Вам і не потрібно відволікатись на те, що Вам не цікаво
Промінчики добра
Тихомандражная 04 мая в 21:29
Оливье, голубцы, язык сварили, нарежем салата из свежих овощей.
Паски, яйца естественно.