04 мая в 21:16

Що ви готуєте на Великдень?

Власне, питання в темі
В мене Пасочки, крашанки, запечена грудинка, свіжі овочі (є сир і ковбаса - але це звична історія на сніданок для бутербродів, і філе оселедця в запайці - але чи будемо діставати це все питання).
Може ще картопельку відварю завтра і все
показать весь текст
Мамкиня доця 04 мая в 21:30
Пасочки,крашенки,ковбаска
Шлях до зірок 04 мая в 21:30
Сьогодні пішла на закупи і мій культурний шок був в шоці. 300 грн за биток, 350 грн ковбаса, запечена по 450... Картопля якогось біса 180, замість 80 грн за які я вже декілька раз купляла...
Настрою пекти паски не було, ледь вмовила себе покрасити яйця....
Так що в мене все скромно, м´ясо по-французьки і ковбаса печена (купляла все в сільпо, хз, яке воно буде на смак), паски, яйця. Зроблю ще салат з редьки, цибулі і яйця. Все)
Ух яка ж Я 04 мая в 21:30
Паска, домашня ковбаса, буженина, крашанки, салат 😋😋😋
Елена-7158 04 мая в 21:32
Пасха, яйца, запечённое мясо, домашняя колбаска, жареная рыба, картошка, скумбрия копчёная ,селёдка под шубой, овощи
Пьяная вишня 04 мая в 21:33
Нічого. Паску купила, зварила яйця, наклейки, щось хотіла наклеїти вони не беруться, кинула так буде.
автор Лепетун 04 мая в 21:34
Ответ дляШлях до зірок
Сьогодні пішла на закупи і мій культурний шок був в шоці. 300 грн за биток, 350 грн ковбаса, запечена по 450... Картопля якогось біса 180, замість 80 грн за які я вже декілька раз купляла...
Настрою пекти паски не було, ледь вмовила себе покрасити яйця....
Так що в мене все скромно, м´ясо по-французьки і ковбаса печена (купляла все в сільпо, хз, яке воно буде на смак), паски, яйця. Зроблю ще салат з редьки, цибулі і яйця. Все)
Це де такий порядок цін?...
Биток - ціна як завжди
Молода картопля по 60 грн в овочевому магазинчику, по 50 в Сільпо була (стара грн по 15 була)
Однозначная 04 мая в 21:34
Паски і яйця в четвер наготувала. З м’ясного сама зробила балик, запекла ковбаску домашню, і шматочок буженіни.
Рулет з лаваша з лосесем і салат з копченою куркою. Це на 5 чол. Мама холодець зварила і окрошку зробить. Я картоплю запечу по селянськи.
Всім шампаньського 04 мая в 21:35
Ответ дляЛепетун
Великдень в мене з дитинства асоціюється з кусочком Паски, кращенкою і шматочком грудини на сніданок (овочів не було). Так лишається і зараз, тільки свіжі овочі додались
І це сніданок / обід і вечеря)
Якось іншого не хочеться в цей день
о,я теж маю таку згадку. Тільки замітсь грудини -ковбаска домашня і хрін.І от саме на Великдень так воно смакує з солодкою пасочкою) Аа, ще в дитинстві я вперше в році їла свіжу помідору і огірок на Великдень. Бідно жили, зате без війни.
Пьяная вишня 04 мая в 21:36
Ответ дляШлях до зірок
Сьогодні пішла на закупи і мій культурний шок був в шоці. 300 грн за биток, 350 грн ковбаса, запечена по 450... Картопля якогось біса 180, замість 80 грн за які я вже декілька раз купляла...
Настрою пекти паски не було, ледь вмовила себе покрасити яйця....
Так що в мене все скромно, м´ясо по-французьки і ковбаса печена (купляла все в сільпо, хз, яке воно буде на смак), паски, яйця. Зроблю ще салат з редьки, цибулі і яйця. Все)
В якому ви місті?
Ms. Сама прямота 04 мая в 21:38
Нічого. Взагалі. Ніколи це святом для мене не було
Крашанкама та пасками не страждала ніколи
Всім шампаньського 04 мая в 21:37
Ответ длякатерина12009
Я на диете сидела, мне хоть бы что вкусно будет ужрусь и опять на диету. Все стандартно: икра, красная рыба - это то что я люблю. Паски с соленой карамелью купила. Шницель в горчичном соусе молодой картофель и спаржа
Ви тільки по-трошки. Пам’ятаю, в студентстві (вчилась в мед),то просто легенди ходили про тих, хто тримає піст (у вашому випадку дієта), а тоді приходить Пасха...І реанімації повні.
1 1 1
автор Лепетун 04 мая в 21:37
Ответ дляВсім шампаньського
о,я теж маю таку згадку. Тільки замітсь грудини -ковбаска домашня і хрін.І от саме на Великдень так воно смакує з солодкою пасочкою) Аа, ще в дитинстві я вперше в році їла свіжу помідору і огірок на Великдень. Бідно жили, зате без війни.
Війну в наш Дім, в Україну, принесла росія
Або ми відіб´ємся (і кожен МАЄ вкладатись в це), або нас знищать
Тому ’зате без війни’ - це до чого і нащо
1 1 1 1
Однозначная 04 мая в 21:39
Ответ дляВсім шампаньського
Ви тільки по-трошки. Пам’ятаю, в студентстві (вчилась в мед),то просто легенди ходили про тих, хто тримає піст (у вашому випадку дієта), а тоді приходить Пасха...І реанімації повні.
Я другий рік вже саме перед Великоднем піст тримаю. Нмає проблем виходу з посту на м’ясо-молочний стіл. Вле я і в звичайні дні дуже обмежую жирне, смажене через проблеми з шкт.
Техпаспорт на медузу 04 мая в 21:39
Ответ дляТишком нишком
Как в другие выходные, у нас всегда шашлык.
Шкідливо (((
2 1
Шлях до зірок 04 мая в 21:42
Ответ дляЛепетун
Це де такий порядок цін?...
Биток - ціна як завжди
Молода картопля по 60 грн в овочевому магазинчику, по 50 в Сільпо була (стара грн по 15 була)
Героїв Дніпра (((
Щось я не глянула на картоплю в Сільпо, піду завтра, може буде не за всі гроші світу))
У нас завжди по 230 биток, а тут якесь нещастя тоненьке, ще за 300... Якось я не очікувала такого)
Шлях до зірок 04 мая в 21:41
Ответ дляПьяная вишня
В якому ви місті?
Київ
Техпаспорт на медузу 04 мая в 21:42
Пасочки, крашанки, холодець, домашня ковбаса, котлети, картопля, сало, скумбрію посмажимо на грилі, овочі, зелень.
Майская киска 04 мая в 21:42
Дочка пасок напекла, я яйца покрасила. Все. Завтра на шашлыки поедем.
Люблю Украину 04 мая в 21:43
У нас Великдень вже був, два рази не святкуємо ніколи
2 1
Ашотакоя 04 мая в 21:44
Ответ дляМульйонерша
Ничего, паски купила, покрасила «космические» яйца.
я покрасила и теперь у меня космические руки)))
2 1
Мульйонерша 04 мая в 21:46
Ответ дляАшотакоя
я покрасила и теперь у меня космические руки)))
Я в перчатках красила
Ненька наша 04 мая в 21:47
Ответ дляЛепетун
Кажуть, шапочка з фольги рятує, спробуйте
да, можу запропонувати каску круту. Комплекс вітамінів для мозку. А можу В КОнча-заспі вам окремий номер під наглядом санітарів забембати? альо?
Пьяная вишня 04 мая в 21:46
Ответ дляШлях до зірок
Київ
200 грн сьогодні купила, може помилка якась? Це в Дрімі?
Ашотакоя 04 мая в 21:46
Ответ дляМульйонерша
Я в перчатках красила
я тоже)))) но я редкий рукожоп...
Техпаспорт на медузу 04 мая в 21:48
Ответ дляПьяная вишня
200 грн сьогодні купила, може помилка якась? Це в Дрімі?
Я в середу купляла биток телятина 280 грн, свинина 240 грн, ковбаса домашня копчена 340 грн. Правда не Київ, село за 10 км від столиці
фрау Гітта 04 мая в 21:49
Ничего, у меня обычный день, выходной , муж попросил печеньки - испекла ему. Сама не ем
Ненька наша 04 мая в 21:49
Ответ дляЛепетун
Війну в наш Дім, в Україну, принесла росія
Або ми відіб´ємся (і кожен МАЄ вкладатись в це), або нас знищать
Тому ’зате без війни’ - це до чого і нащо
:-) твоі посіпаки і принесли
Шлях до зірок 04 мая в 21:50
Ответ дляПьяная вишня
200 грн сьогодні купила, може помилка якась? Це в Дрімі?
Це на базарі такі ціни, в Сільпо по 179 з кісткою купила, але не знаю як воно на смак буде. Бо завжди домашнє м´ясо купляла
Ненька наша 04 мая в 21:52
лепетун - збирай манатки, іди вбивай русню :-( сам на сам. кулеба, зелупень та все все зелене, убогі
катерина12009 04 мая в 21:53
Ответ дляВсім шампаньського
Ви тільки по-трошки. Пам’ятаю, в студентстві (вчилась в мед),то просто легенди ходили про тих, хто тримає піст (у вашому випадку дієта), а тоді приходить Пасха...І реанімації повні.
Та я в курсе) это так шутка. Сколько я там съем после той диеты