05 мая в 00:10

Це сім´я?

Діалог. Вона: Давай завтра підем удвох посвятим паску. Він: ні, не хочу. Я хочу маму взяти. А ти можеш зі своєю мамою сходити посвятити..... Я трохи в шоці....
показать весь текст
13 7 3
MacOS-ница 05 мая в 00:42
Ответ дляПліткарка
Убегайте..
Ну шо не так? 05 мая в 00:48
Ответ дляПліткарка
Так
Если они редко видятся то пусть идет
Вумна, аж страшно 05 мая в 01:22
Она: Я хочу секса
Он: нет, я не хочу, я лучше сам с собой, а ты можешь с другом
Она: ок
2 1
Мамзелькіна 05 мая в 06:58
Ответ дляПліткарка
Не хоче.
Чого? Навіть не уявляю, щоб мій чоловік хоч коли-небудь захотів більше з мамою кудись піти, ніж зі мною.