Невістка сказала синові, що я дуже дивна. А яка вона?

Я в попередній темі писала, що хочу передати онукові суміш, пюре дитячі, каші. Сказала синові, щоб він запитав у невістки, чим вона годує дитину, а я куплю та відправлю НП по Києву. Нащо невістка синові сказала, що це дуже дивно. Навіщо це самій купувати та пересилати по місту? Що супермаркети у нас на районах однакові. Сказала синові, що б я просто йому гроші скинула. А вони куплять те що потрібно дитині. Що є безліч різних іграшок, які можна було б купити дитині на подарунок від бабусі. А купувати суміш та пюре для неї це дивно. Мовляв нащо? Якщо вона й сама це постійно купує. Вона не розуміє, чому я просто не можу дати гроші і все. А щоб я сама купувала не хоче. Бо вона думає, що знов буде винна у всіх смертних гріхах. Що знов, я щось не те куплю. Або ще був від невістки варіант, щоб я дала гроші, а вони куплять онукові розвиваючій термокилимок, щоб він там грався. Ще й командує, що мені краще купити онукові. Це не дивно?
І дякую тим, хто підтримав мене у попередній темі.
58 8 1
Как_б_не_так 08 апреля в 21:59
Правильно каже
Області пітьми 08 апреля в 21:59
Опять вы …
СкумбріяП8 08 апреля в 21:59
Добрий вечір..ми хвилювалися...давно не писали🤣🤣🤣🤣🤣
37 8
Khmelnichanka 08 апреля в 22:00
Ми заскучали :)
Неробименінерви 08 апреля в 22:00
Зачем вам покупать их ребенку еду? Передайте и сыночке палку сервелата тогда
ПесиКот 08 апреля в 22:01
Отстаньте от них вообще. У них своя семья
НуКаНаКа 08 апреля в 22:01
А якщо б вам син купив і по Києву переслав пачку гречки і прокладки, вам би було норм?
Tammy21 08 апреля в 22:01
Чому ви почали копіюєте старі темки? Де розвиток сюжету?)
Хитрушка-чекушка 08 апреля в 22:01
Вы уже вернулись с крестин????

Луше колупайте мозг невестке, что она смесью кормит. Почему не грудью?
Так они быстрее перестанут общаться с вами
Області пітьми 08 апреля в 22:01
Удалите номер сына и невестки с телефона, вы их уже достали …
Замулена ріка 08 апреля в 22:01
А давайте ще посилання на попередні теми
Якось так і живу 08 апреля в 22:02
Це ви знов?
Ви всіма силами намагаєтеся спричинити добро синові та невістці)))))). Вам конче треба купувати щось на свій смак? Чому не можна прислухатися до бажань невістки?
автор ГоловнаЯ 08 апреля в 22:03
Ответ дляХитрушка-чекушка
Вы уже вернулись с крестин????

Луше колупайте мозг невестке, что она смесью кормит. Почему не грудью?
Так они быстрее перестанут общаться с вами
Не було ще хрестин. Хрестини заплановані на 20 квітня.
тогдалия 08 апреля в 22:03
Так это когда было, уже по кругу пошли.
Стриптизерка 08 апреля в 22:03
Ні, це не дивно. Мати краще знає, що потрібно дитині. Їжу вона й сама купить. А купити іграшку від бабусі гарна ідея. Якщо вже так хочете сама купити, хай вам скинуть варіанти іграшок і килимків. Ви так і хочете причепитися до невістки.
автор ГоловнаЯ 08 апреля в 22:03
Ответ дляНуКаНаКа
А якщо б вам син купив і по Києву переслав пачку гречки і прокладки, вам би було норм?
Ну це ж інше. Ви бачили скільки коштує суміш та пюре дитячу, чому б і не купити та передати?
a.ostroverh 08 апреля в 22:03
Вы затрахали уже со своими темами всех нас
Представляю какого бедной невестке и сыну
26 8
Анонім Секретар 08 апреля в 22:04
Ответ дляГоловнаЯ
Ну це ж інше. Ви бачили скільки коштує суміш та пюре дитячу, чому б і не купити та передати?
То гроші на суміш скиньте краще
Сама вумна тутички 08 апреля в 22:04
Я ви самі вибрали і купили і надіслали то дивно, як спитали які треба і потрібні купили і вислали, оплатили доставку, то це норм. Я на це дивлюсь, що бабусі також хочется приймати участь і щось купити фізично, це куди приємніше ніж надіслати гроші.
Як купити на свій смак, непотрібне то дивно і не добре
Замулена ріка 08 апреля в 22:04
Ответ дляГоловнаЯ
Не було ще хрестин. Хрестини заплановані на 20 квітня.
Ви нам напишете як все пройшло?
Анонім Секретар 08 апреля в 22:04
Ответ дляa.ostroverh
Вы затрахали уже со своими темами всех нас
Представляю какого бедной невестке и сыну
Сьогодні тільки друга)
НуКаНаКа 08 апреля в 22:04
Ответ дляГоловнаЯ
Ну це ж інше. Ви бачили скільки коштує суміш та пюре дитячу, чому б і не купити та передати?
Так навіщо ще за пересилку платити, якщо і так дорого? Вам одного разу не вистачило?
автор ГоловнаЯ 08 апреля в 22:04
Ответ длятогдалия
Так это когда было, уже по кругу пошли.
Я знову вирішила відправити. Бо її батьки висилають іграшки онуку. Я також хочу, щось відправити.
11 1 1
a.ostroverh 08 апреля в 22:05
Ответ дляАнонім Секретар
Сьогодні тільки друга)
Так хоть бы паузы делала
А то строчит новую
Анонім Секретар 08 апреля в 22:05
Ответ дляЗамулена ріка
Ви нам напишете як все пройшло?
Хай ще фото скине
Області пітьми 08 апреля в 22:05
Ответ дляАнонім Секретар
Сьогодні тільки друга)
Что сегодня она писала?
Проработник 08 апреля в 22:06
А были те, кто вас поддерживал в предыдущих сериях и сезонах? Вы своими темами всем мозг вытр@#али.
Если темы не тролльные, то бедная невестка.
Телепузик 08 апреля в 22:06
’І дякую тим, хто підтримав мене у попередній темі’ 😮 та лааадно, що, ще й такі є?
тогдалия 08 апреля в 22:06
Ответ дляГоловнаЯ
Я знову вирішила відправити. Бо її батьки висилають іграшки онуку. Я також хочу, щось відправити.
Лучики добра отправьте. Толку больше будет. У Вас наверное ранняя деменция, я на пару лет моложе, и Вы творите настоящую старческую дичь.
10 1
Саджу все зарання 08 апреля в 22:07
Боже бідна невістка. Вы нас тут всіх вже задрочили, можу лише уявити як їй