05 мая в 08:26

Бучанський воєнкомат є черги?

Дівчата, можливо хто в курсі, у Бучі в воєнкоматі черги великі? Потрібно сину знятись з обліку.
(Телефон ніхто не відповідає)
2 1
Стріляний птах 05 мая в 08:29
Сьогодні? На Великдень? Навіть у Нової Пошти вихідний.
автор Все будет, но потом 05 мая в 08:30
Ответ дляСтріляний птах
Сьогодні? На Великдень? Навіть у Нової Пошти вихідний.
Та ні, взагалі. Завтра син планує їхати туди.
Раніше прийом був тільки вівторок і четвер по пару годин, величезні черги. Потрібно знати як там зараз.
Дівка в намисті 05 мая в 08:29
Кругом страшенні черги, ці дебілоїди тцк спеціально їх створюють. В 5 ранку треба вже бути там
1 1 1
PORKA 05 мая в 08:31
Сегодня выходной, но очередей больших нет, а то что выкладывали в сеть, фото двухлетней давности, когда началось вторжение.
автор Все будет, но потом 05 мая в 08:32
Ответ дляPORKA
Сегодня выходной, но очередей больших нет, а то что выкладывали в сеть, фото двухлетней давности, когда началось вторжение.
А ви не знаєте, які там дні прийому? Можливо щоденно зробили.
БезПаспортаНеПродаю 05 мая в 08:33
Ответ дляPORKA
Сегодня выходной, но очередей больших нет, а то что выкладывали в сеть, фото двухлетней давности, когда началось вторжение.
Неправда. Я бачила чергу на власні очі. Але зрозуміло, що 2 роки тому то були патріотично налаштовані чоловіки, а зараз позганяли як худобу
6 1 1
Пускаю бісики 05 мая в 08:33
Ответ дляСтріляний птах
Сьогодні? На Великдень? Навіть у Нової Пошти вихідний.
У троллей нет выходных.
Щильный график 🤣
4 2
автор Все будет, но потом 05 мая в 08:35
Ответ дляПускаю бісики
У троллей нет выходных.
Щильный график 🤣
У вас паранойя на Великдень?
1 1
PORKA 05 мая в 08:38
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Неправда. Я бачила чергу на власні очі. Але зрозуміло, що 2 роки тому то були патріотично налаштовані чоловіки, а зараз позганяли як худобу
Не во всех ТЦК одинаковые очереди, вчера говорила с братом, он в Новомосковске живёт, Днепропетровской области, когда в четверг ходил обновлять свои данные, то очереди у них нет, было только два человека.
автор Все будет, но потом 05 мая в 08:39
Ответ дляPORKA
Не во всех ТЦК одинаковые очереди, вчера говорила с братом, он в Новомосковске живёт, Днепропетровской области, когда в четверг ходил обновлять свои данные, то очереди у них нет, было только два человека.
Дякую.
Парасюха 05 мая в 08:40
Ответ дляPORKA
Сегодня выходной, но очередей больших нет, а то что выкладывали в сеть, фото двухлетней давности, когда началось вторжение.
Есть огромные очереди, только 99% это бронь и отсрочка, приводят документы в порядок по новым законам.

По теме не подскажу, могу только сказать, что в Киеве огромные очереди, муж уже 3 раза ходил и не попал.
автор Все будет, но потом 05 мая в 08:43
Ответ дляПарасюха
Есть огромные очереди, только 99% это бронь и отсрочка, приводят документы в порядок по новым законам.

По теме не подскажу, могу только сказать, что в Киеве огромные очереди, муж уже 3 раза ходил и не попал.
Ох, капець. Можливо знятись з обліку там якийсь окремий кабінет?
Парасюха 05 мая в 08:45
Ответ дляВсе будет, но потом
Ох, капець. Можливо знятись з обліку там якийсь окремий кабінет?
Точно отдельно кто по повестке, а так не в курсе, мой даже в сам военкомат не попал, на улице очередь и вне очереди пропускали только с повесткой
автор Все будет, но потом 05 мая в 08:47
Ответ дляПарасюха
Точно отдельно кто по повестке, а так не в курсе, мой даже в сам военкомат не попал, на улице очередь и вне очереди пропускали только с повесткой
Дякую за інфу.
Принцепесочка 05 мая в 09:02
Ответ дляPORKA
Сегодня выходной, но очередей больших нет, а то что выкладывали в сеть, фото двухлетней давности, когда началось вторжение.
Очереди большие. Живу напротив тцк. Стоят те, у кого отсрочка по разным причинам
Принцепесочка 05 мая в 09:03
Ответ дляВсе будет, но потом
А ви не знаєте, які там дні прийому? Можливо щоденно зробили.
На самом деле круглосуточное работают ( ночью тоже, но не для обычных людей, а для нарушителей комендантского часа)
Лялька в колисці 05 мая в 09:05
Ответ дляPORKA
Не во всех ТЦК одинаковые очереди, вчера говорила с братом, он в Новомосковске живёт, Днепропетровской области, когда в четверг ходил обновлять свои данные, то очереди у них нет, было только два человека.
Нема вже такого міста в Україні))
Король дивана 05 мая в 09:05
Ответ дляДівка в намисті
Кругом страшенні черги, ці дебілоїди тцк спеціально їх створюють. В 5 ранку треба вже бути там
Це стільки бажаючих на фронт?
Срочнокпсихологу 05 мая в 09:12
Ответ дляЛялька в колисці
Нема вже такого міста в Україні))
Название области никто не менял. В документах пишут Днепропетровская обл.
Все буде 05 мая в 09:21
Ответ дляСтріляний птах
Сьогодні? На Великдень? Навіть у Нової Пошти вихідний.
Нова пошта, мабуть, єдина, хто зробив вихідний
Дівка в намисті 05 мая в 09:27
Ответ дляКороль дивана
Це стільки бажаючих на фронт?
Не на фронт, а на облік, і це люди які просто хочуть оновити дані (непридатні), комусь треба для роботи. В мене знайомий щодня приїздив, не вдасться потрапити через страшенні черги
VitalinkaGL 05 мая в 10:12
Автор,очереди Везде.
Мужу звонят ребята с его бывшей работы,это Нибулон,они все с бронью,предприятие огромное,всех в ТЦК или увольняйтесь.И так везде.
автор Все будет, но потом 05 мая в 10:42
Ответ дляVitalinkaGL
Автор,очереди Везде.
Мужу звонят ребята с его бывшей работы,это Нибулон,они все с бронью,предприятие огромное,всех в ТЦК или увольняйтесь.И так везде.
Велике дякую за інформацію.
Радостина 05 мая в 12:25
Скільки років сину?
Якщо він в статусі ’призовник’, то йому потрібно до спеціалістів із відділення рекрутингу і там окрема черга, зазвичай небагато людей.
автор Все будет, но потом 05 мая в 14:07
Ответ дляРадостина
Скільки років сину?
Якщо він в статусі ’призовник’, то йому потрібно до спеціалістів із відділення рекрутингу і там окрема черга, зазвичай небагато людей.
23 роки, студент в Ірпені, потрібно прописатися знову у його квартирі в Черкасах , а для прописки потрібне приписне з обліком у нашому місті. Підкажіть будь ласка, може ви знаєте, щоб знятися з обліку у Бучі і стати на облік у Черкасах, чи обов´язково їхати у Бучу? Можливо зараз можна просто прийти в Черкаський воєнкомат для уточнення даних і його знову поставлять на облік у Че?
Лялька в колисці 05 мая в 17:12
Ответ дляСрочнокпсихологу
Название области никто не менял. В документах пишут Днепропетровская обл.
Я не про область)
Радостина 05 мая в 18:12
Ответ дляВсе будет, но потом
23 роки, студент в Ірпені, потрібно прописатися знову у його квартирі в Черкасах , а для прописки потрібне приписне з обліком у нашому місті. Підкажіть будь ласка, може ви знаєте, щоб знятися з обліку у Бучі і стати на облік у Черкасах, чи обов´язково їхати у Бучу? Можливо зараз можна просто прийти в Черкаський воєнкомат для уточнення даних і його знову поставлять на облік у Че?
Він може напряму піти до ТЦК за місцем мешкання, написати заяву про взяття на облік у зв´язку із зміною місця проживання, а потім із відміткою про взяття на облік прописатися за новою адресою.
ТЦК у Черкасах самі повідомлять ТЦК Бучі про взяття його на облік та зроблять запит на особову справу.
автор Все будет, но потом 05 мая в 19:16
Ответ дляРадостина
Він може напряму піти до ТЦК за місцем мешкання, написати заяву про взяття на облік у зв´язку із зміною місця проживання, а потім із відміткою про взяття на облік прописатися за новою адресою.
ТЦК у Черкасах самі повідомлять ТЦК Бучі про взяття його на облік та зроблять запит на особову справу.
О Боже, сонечко, велике дякую!!!
Просто думаю, чи їхать йому завтра туди чи ні, бо якщо так, то потрібно рано вранці і немає де спитати. Саме цей варіант найкращий. Тоді завтра поїздка відміняється і син піде у військомат в Черкасах.