Сложно и долго ли подтвердить свой диплом провизора в Европе, Америке. Например

Например в Германии, США
Girly_girl 18 апреля в 21:33
Автор, думаю, что да
У меня диплом врачебное дело, поэтому я к сравниваю с этим, и да, это долго и тяжело
Я выбирала страны, где это наименее затратно, таких стран в Европе мало(((
автор Хлопаю ресницами 18 апреля в 21:34
Ответ дляGirly_girl
Автор, думаю, что да
У меня диплом врачебное дело, поэтому я к сравниваю с этим, и да, это долго и тяжело
Я выбирала страны, где это наименее затратно, таких стран в Европе мало(((
А кикие это страны?
Білка в колесі 18 апреля в 21:36
В Німеччині здати екзамен не важко, якщо є знання мови. Здавала знайома знайомої. Була велика підтримка від екзаменаційної комісії , а сам екзамен був хвилин 20, устний, питалися найпростіші речі( напр . НПЗЗ, протигрибкові) достатньо було кілька речень. Але вона добре знала німецьку.Це з того що чула.
автор Хлопаю ресницами 18 апреля в 21:37
Ответ дляБілка в колесі
В Німеччині здати екзамен не важко, якщо є знання мови. Здавала знайома знайомої. Була велика підтримка від екзаменаційної комісії , а сам екзамен був хвилин 20, устний, питалися найпростіші речі( напр . НПЗЗ, протигрибкові) достатньо було кілька речень. Але вона добре знала німецьку.Це з того що чула.
А як вона добре вивчила німецьку?
Білка в колесі 18 апреля в 21:38
Ответ дляХлопаю ресницами
А як вона добре вивчила німецьку?
Дівчина молода, вчила додатково ще зі школи.
Леопардові панчохи 18 апреля в 21:40
Якщо добре знаєте мову , то не важко
Первоклашка Я 18 апреля в 21:40
Конкретно за провізора не знаю, приятелька в США диплом лікаря підтверджувала майже 5 років. Всіх деталей не пам´ятаю вже, але спочатку потрібні курси англійської, загальні і з медичної термінології, після них здаєш екзамен по медицині, там 2 величезні товстезні книги на англійській, і потрібно фактично напам´ять вивчити, вона майже 2 роки готувалась. І потім ще потрібно більше року практики в лікарні, фактично по 12-14 годин на добу і за дуже низьку оплату.
Але потім все компенсується зарплатнею.
Томатико 18 апреля в 21:43
Здається, в Естонії простіше за все підтвердити диплом лікаря
1 1
Білка в колесі 18 апреля в 21:43
І ще забула написати, в Німеччині чи іншій країні ви не будете одразу ´´повноцінним´´ провізором навіть після здачі екзамену. Буде потрібно відпрацювати деякий час під наглядом місцевого провізора, типу як практикант за меншу зарплату
Girly_girl 18 апреля в 21:48
Ответ дляХлопаю ресницами
А кикие это страны?
Я смотркдв те страны, где нужно сдавать экзамены , но не нужно дополнительно учиться, из тех, куда бы я рассматривала возможность переехать
У меня это - Болгария и Великобритания
Я-ваш шанс 18 апреля в 21:53
Гарантована забава в Європі різного ступеню важкості а США та Канада - практично без шансів
На циголках 09 мая в 23:17
Ответ дляЯ-ваш шанс
Гарантована забава в Європі різного ступеню важкості а США та Канада - практично без шансів
Есть шансы в США! Многие наши подтверждают врачебные дипломы!
Про Канаду не знаю.