Поясніть

Поясніть чому ці люди, які були військовимивсе життя отримують від дердави доход-пенсію і не підлягаю мобілізації, а ловлять Васю тракториста якого треба вчити і відправля на фронт? Я ще не бачила цифри по інших пенсіонерах від СБУ, поліції та подібних структур. Це люди які вміють поводитись зі зброєю, але чрмусь ловлять простих роботяг. Навіщо були ті армія і інше якщо зараз мають мирні вчитися цьому з нуля, бо наклепали такби мовити вузьких спеціалістів і не можна дати їм посаду нижчу від рангу. Че їх робота була. Я рощумію що зараз вжк еіхто не хоче йти, але ж є профессіонали зі стажем 25 років.
8 1
автор Мати тріля 27 апреля в 11:13
Я не тріль. Просто попались новини такі
Напланетянка 27 апреля в 11:15
Согласна, но думаю что в случае чего, они будут наводить порядок внутри страны, говорят автозаков много стоит в центре, с этими законами непонятными люди в глубоком стрессе, всё может быть.
3 1
Водійка хімарса 27 апреля в 11:15
А чому депутатів не скоротять і частину воювати, а чому їхні діти не воюють. В нашій країні плювали всім на конституцію, права у людей не рівні. Звідси і розчарування і небажання воювати. Бо комбайнер має йти, а у клоуна бронь, от де справедливість?
7 1
Заместитель Анонима 27 апреля в 11:15
Бо вони мають певне звання високе при виході на пенсію. І брати їх на війну нижче рангом, не можна, тільки за їх згодою, тобто вони можуть йти на війну тільки як добровольці. В мене дядько такий військовий на пенсії йому 56р . Він спокійно ходить. Мене це бісить страшенно.
1 1 3
Дрібка щастя 27 апреля в 11:16
Ответ дляВодійка хімарса
А чому депутатів не скоротять і частину воювати, а чому їхні діти не воюють. В нашій країні плювали всім на конституцію, права у людей не рівні. Звідси і розчарування і небажання воювати. Бо комбайнер має йти, а у клоуна бронь, от де справедливість?
клоунов 400, а пенсионеров военных - 400 тыс
Напланетянка 27 апреля в 11:16
Ответ дляВодійка хімарса
А чому депутатів не скоротять і частину воювати, а чому їхні діти не воюють. В нашій країні плювали всім на конституцію, права у людей не рівні. Звідси і розчарування і небажання воювати. Бо комбайнер має йти, а у клоуна бронь, от де справедливість?
Да про клоунов это вообще трэш какой-то, насмешка над людьми(
Водійка хімарса 27 апреля в 11:17
Ответ дляДрібка щастя
клоунов 400, а пенсионеров военных - 400 тыс
Тут питання за справедливість взагалі, про військових пенсіонерів у мене ще більший шок ніж про клоунів))).
Напланетянка 27 апреля в 11:19
Ответ дляДрібка щастя
клоунов 400, а пенсионеров военных - 400 тыс
Та больше, туда же и марофон и тучи медиа, их тыщи, чего только стоят кумы президента, а они с орленами.
Кубик Рубика 27 апреля в 11:20
Вони йшли за ранньою пенсією,за квартирою,машиною,за плюшками від держави,короче продумані
Багатьох знаю,у всіх після 45 свій бізнес,фопи
Кубик Рубика 27 апреля в 11:23
Я вам зараз більше скажу,коли вони виходять на пенсію,отримують півмільйона 😨але зараз виходити на пенсію не можна,бо можуть кудись засунути ,типу війни,тому сидять на дупі рівно,і отримують по сотні
автор Мати тріля 27 апреля в 11:25
Ответ дляЗаместитель Анонима
Бо вони мають певне звання високе при виході на пенсію. І брати їх на війну нижче рангом, не можна, тільки за їх згодою, тобто вони можуть йти на війну тільки як добровольці. В мене дядько такий військовий на пенсії йому 56р . Він спокійно ходить. Мене це бісить страшенно.
Якось дивно, мирні взагалі не мають звання та знань. До них нема соціальнох справедливості, щоб вони щаймалися своєю профессією, а для колишніх військових держава наводить ту так би мовити справедливість.
На мою думку краще взяти фахівця на нижчу посаду ніж нульового
5 1
Щира українка 27 апреля в 11:26
Бо в них теж є жінка інвалід, теж студенти, теж троє дітей
автор Мати тріля 27 апреля в 11:30
Ответ дляЩира українка
Бо в них теж є жінка інвалід, теж студенти, теж троє дітей
Всі нехочуть вже, але простих змушуують, а спеціалісти можуть спати споуійно
Оля_с_киркою 27 апреля в 11:30
Ответ дляМати тріля
Я не тріль. Просто попались новини такі
Я собі це питання задаю щоранку, коли бачу сусіда. Здоровий мужик військовий катається по офісному графіку з 8 до 17.
Гадаю_По_шнуркам 27 апреля в 11:33
Ответ дляВодійка хімарса
А чому депутатів не скоротять і частину воювати, а чому їхні діти не воюють. В нашій країні плювали всім на конституцію, права у людей не рівні. Звідси і розчарування і небажання воювати. Бо комбайнер має йти, а у клоуна бронь, от де справедливість?
Депутатов всего 450 человек
У них ещё по 2 помощника. Плюс 900
Этих артистов, музыкантов по 500, наверное, на каждый областной центр.
С депутатами тут другая история. Считаю, что они должны лишиться полномочий, если в семье есть ухилянт. Совершеннолетний сын в Лондоне? Брат в Израиле? Всё. Ты не депутат. И всех плюшек лишаешься
Ненька наша 27 апреля в 11:46
А як щодо військових НЕ пенсіонерів? Тих, яких багато, сидять по штабах та військових частинах, отримують зп військових, у бойових діях ніколи участі не брали.
Чому їх не міняють на хлопців з передової?
Корсет_на_шурупах 27 апреля в 11:51
Я в инсте наблюдаю за одним из зсу, где-то ’воюет’ в части рядом с домом уже более 2 лет. На обед домой ходит, спит дома, успевает ещё деревянные изделия на продажу делать.
Вот где справедливость? Он считается военным зсу и парни, которые на фронте - военные зсу. Так одни войну каждый день видят, а другие только теоретически
Заместитель Анонима 27 апреля в 12:35
Ответ дляМати тріля
Якось дивно, мирні взагалі не мають звання та знань. До них нема соціальнох справедливості, щоб вони щаймалися своєю профессією, а для колишніх військових держава наводить ту так би мовити справедливість.
На мою думку краще взяти фахівця на нижчу посаду ніж нульового
Я з вами згодна
Щира українка 27 апреля в 13:27
Ответ дляМати тріля
Всі нехочуть вже, але простих змушуують, а спеціалісти можуть спати споуійно
З 3 неповнолітніми дітьми когось змушують?