05 мая в 12:27

Мами, які самі з дитиною за кордоном і без фінансів чоловіка - є тут такі?

Вчора святила паску в українській церкві всі жінки з чоловіками. Одиниці з масами своїми. Самих з дітьми не бачила. Є тут такі?
Цікавить, як ви справляєтесь, виживаєте?
Як тягнете роботу, житло, відносини з дитиною
Кудлата хмаринка 05 мая в 12:30
А как мужья выехали?
18 14 1
автор Крию матом страшно 05 мая в 12:31
Ответ дляКудлата хмаринка
А как мужья выехали?
А звідки я знаю. Мене цікавить як одинокі жінки за кордоном дають собі раду і не сходять з розуму
Гуру троллинга 05 мая в 12:31
А де саме освятили?
Скажений гудзик 05 мая в 12:31
Ответ дляКрию матом страшно
А звідки я знаю. Мене цікавить як одинокі жінки за кордоном дають собі раду і не сходять з розуму
Та вже ж краще, ніж в Україні під ракетами
автор Крию матом страшно 05 мая в 12:31
Ответ дляГуру троллинга
А де саме освятили?
Українська церква за кордоном
4 1
Гуру троллинга 05 мая в 12:32
Ответ дляКрию матом страшно
Українська церква за кордоном
Можна поконкретніше. Дуже цікавить. Країна, місто.
автор Крию матом страшно 05 мая в 12:32
Ответ дляСкажений гудзик
Та вже ж краще, ніж в Україні під ракетами
+ оплата оренди, робота в чужій країні...
9 4 1
Накладні мюслі 05 мая в 12:33
Я такая. Но я не святила.
Особо здесь не пишу об этом- не хочу чтоб альтернативные гадости писали
Накладні мюслі 05 мая в 12:33
Ответ дляГуру троллинга
Можна поконкретніше. Дуже цікавить. Країна, місто.
А что вам это даст?
16 2
Мушля з Криму 05 мая в 12:34
Ответ дляКрию матом страшно
А звідки я знаю. Мене цікавить як одинокі жінки за кордоном дають собі раду і не сходять з розуму
А як Ви тут жили? Як давали собі раду?
19 4
Гуру троллинга 05 мая в 12:35
Ответ дляНакладні мюслі
А что вам это даст?
Ну как бы в разных странах разные условия пребывания. Или автор этого не знает? О какой стране она пишет?
11 4 1
Плекаю думи 05 мая в 12:34
Автор, розумію
У нас майже всі теж з чоловіками
Крім, розлучених
Але, вони зустрічаються з іноземцями
Всі живуть. Не жаліються
Спілий баклажан 05 мая в 12:35
В основном все такие, кого я знаю, уже за 2 года обзавелись местными мужчинами
Скажений гудзик 05 мая в 12:35
Ответ дляКрию матом страшно
+ оплата оренди, робота в чужій країні...
А до війни матерів одиначок не існувало в природі?
Вони були і жили на орендованих квартирах. Ч навіть умудрялись не працювати.
27 3
Гуру троллинга 05 мая в 12:36
Автор, ау. Про яку країну мова? Церква якої конфесії?
16 4 3
Маруська Му 05 мая в 12:37
Я така, але я і в Україні сама жила, то в мене нічого не змінилося. Мені здається, я вже взагалі втратила здатність і бажання на когось розраховувати
Додаю напруги 05 мая в 12:37
У меня нет мужа ,поэтому все как и в Украине. Ничего трагичного, неподъемного и пр.
Стрибну в гречку 05 мая в 12:38
Ответ дляКрию матом страшно
А звідки я знаю. Мене цікавить як одинокі жінки за кордоном дають собі раду і не сходять з розуму
Я жила з дочкою два роки. Все ок, окрім того, що чоловік був в Україні і дитина батька не бачила. В теж важко було бачити щасливо виїхавших повними родинами. Одних послала, коли чоловік почав розповідати який він молодець, і мене жити вчити. Працювала в Інституті, наукова посада, фінансово вистачало на все, оренда, життя, шопінг, розваги, обслуговування авто і т.д. Але вирішили повертатися, незрозуміло на скільки це все, і багато причин щоб дитина отримала освіту в Україні. Раду дати можна всьому, просто сенс так жити ..
30 5 2
Додаю напруги 05 мая в 12:39
Ответ дляСтрибну в гречку
Я жила з дочкою два роки. Все ок, окрім того, що чоловік був в Україні і дитина батька не бачила. В теж важко було бачити щасливо виїхавших повними родинами. Одних послала, коли чоловік почав розповідати який він молодець, і мене жити вчити. Працювала в Інституті, наукова посада, фінансово вистачало на все, оренда, життя, шопінг, розваги, обслуговування авто і т.д. Але вирішили повертатися, незрозуміло на скільки це все, і багато причин щоб дитина отримала освіту в Україні. Раду дати можна всьому, просто сенс так жити ..
Да,я тоже периодически возвращаюсь, благо работодатель один и тот же и дома и за границей
Шукаю трусики 05 мая в 12:39
Я была в стране , где нет пособия. Квартиру оплачивали государство, я доплачивала немного, работала, ребёнок подросток. Т к муж был в Украине, как только освободили Харьк. Область вернулись. С мужьями были только женщины с западной части Украины, кто успел выехать , те кто приехал к мужу , который тут работал уже или кто бежал с оккупированных территорий через рашку.
19 1 1
Накладні мюслі 05 мая в 12:40
Ответ дляГуру троллинга
Ну как бы в разных странах разные условия пребывания. Или автор этого не знает? О какой стране она пишет?
Это как?
Вельми шановна 05 мая в 12:41
Ответ дляКрию матом страшно
А звідки я знаю. Мене цікавить як одинокі жінки за кордоном дають собі раду і не сходять з розуму
Ну я есть)
Додаю напруги 05 мая в 12:41
Ответ дляКрию матом страшно
А звідки я знаю. Мене цікавить як одинокі жінки за кордоном дають собі раду і не сходять з розуму
Да все нормально, то чего вы сходите с ума?
Вельми шановна 05 мая в 12:42
Ответ дляГуру троллинга
Можна поконкретніше. Дуже цікавить. Країна, місто.
Польша, Быдгощ
Surokk 05 мая в 12:42
я такая. живем вдвоем с ребенком, плачу за аренду, кружки, находимся в польше. сейчас ребенок болеет, даю антибиотик и завтра в сад ее. оставить не с кем. как-то так..
Гуру троллинга 05 мая в 12:42
Ответ дляНакладні мюслі
Это как?
Что как? Кто-то на пособия живёт, кто-то сам работает т. к. в стране не пособий. Автор и вы этого не знаете?
4 3
Та не реву я 05 мая в 12:43
Є. Я сама з двома дітьми. Знайомих, родичів нема.
В основному люди їхали до родичів, тому ви і бачите повну картину сім´ї.
Я сама як палець, вити значить. Ви навіть паску ходили святити, значит у вас не все так погано.
У мене нема ні сил ні бажання ні настрою
26 8 4
ЖенаАйтишнеГа 05 мая в 12:45
Ответ дляКрию матом страшно
А звідки я знаю. Мене цікавить як одинокі жінки за кордоном дають собі раду і не сходять з розуму
Сестра моя с ребенком без мужа и родственников в Германии, с мужем в разводе, знаю что алиментов он не платит.
Нормально живет, еще и нам посылки высылала с вкусностями несколько раз. А пока была в Украине, было труднее, приходилось мне ей финансово помогать.
Фісташкова кава 05 мая в 12:47
Ответ дляКрию матом страшно
А звідки я знаю. Мене цікавить як одинокі жінки за кордоном дають собі раду і не сходять з розуму
Работаю. Доход хороший, базовые потребности закрыть легче в разы, чем дома. Отпала необходимость в вечных подработках, появилось время для себя и ребенка . Не решалась на переезд до войны. Жаль, что заставили обстоятельства принять это решение. За домом очень скучаю, пытаюсь принять , что это мой новый дом
Khmelnichanka 05 мая в 12:47
Я з дітьми і в Україні була без чоловіка, так що в цьому сенсі нічого не змінилось. Але я не працюю, в країні з соцпідтримкою, тому питання фінансового виживання наразі не стоїть. А в цілому - моральний стан такий же, як в багатьох. Не впевнена, що в усіх тих, хто з чоловіками, він кращий.