05 мая в 14:17

Так сумно, в таке велике свято одна(

Чоловік служить, син навчається в ін країні.
Сьогодні якось по особливому хочеться щоб усі були разом 😔

Клята війна (((
Телепузик 05 мая в 14:19
Все буде добре!
11 1
Апрель Ивановна 05 мая в 14:19
Не сумуйте, ваш чоловік повернеться, син приїде. І нехай все у вас буде добре
Бойова 05 мая в 14:20
Не грустите! Пусть Бог бережет вашего супруга!
Виниловая пластинка 05 мая в 14:22
Зі світлим Воскресінням вас.
Вашому чоловікові подяка за можливість жити в Україні. нехай береже його Бог.
Шалена красуня 05 мая в 14:23
Муж жив ,сын в безопасности,есть за что благодарить высшие силы
автор Царевна в уггах 05 мая в 14:24
Ответ дляВиниловая пластинка
Зі світлим Воскресінням вас.
Вашому чоловікові подяка за можливість жити в Україні. нехай береже його Бог.
Дякую дівчатка!
Нехай скоріше закінчиться війна 🙏🇺🇦
Просто красавица 05 мая в 14:25
З Великоднем 🌸 Мій чоловік вчора неочікувано приїхав з нуля. Бажаю, щоб і ваш як можна скоріше повернувся
Херсон це Україна 05 мая в 14:25
Ответ дляШалена красуня
Муж жив ,сын в безопасности,есть за что благодарить высшие силы
Та да. Но как же без показательных страданий.
24 3 2
tarveldy 05 мая в 14:25
Христос воскрес, воскресне й Україна
7 1
Телепузик 05 мая в 14:25
Автор, така пасочка....справжня, щира, українська!
Така простенька і така...рідна!
Без усих оцих приколів, котрими хизуються в соцмережах. У вигляді всіляких смаколиків на верхушці, хто більше покладе)))
12 3
Садова гойдалка 05 мая в 14:25
Я тоже одна, у меня ни детей, ни мужчины. Одна пожилая мама живущая отдельно. Берегите свою семью, пускай высшие силы оберегают вашего мужа. Обнимаю
младокошкина 05 мая в 14:26
Вы счастливая женщина-муж и сын, у Вас есть семья.
Все буде добре, все буде Україна
я Кукарача 05 мая в 14:26
Радуйтесь, что сын в другой стране. Мой дома. И что будет дальше- неизвестно и страшно
6 2
я Кукарача 05 мая в 14:27
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую дівчатка!
Нехай скоріше закінчиться війна 🙏🇺🇦
І здохнуть всі кацапи на Землі
10 1
автор Царевна в уггах 05 мая в 14:27
Ответ длямладокошкина
Вы счастливая женщина-муж и сын, у Вас есть семья.
Все буде добре, все буде Україна
Дякую 💐
І ще доця є і навіть внук 🥰
10 1
Упругая попка 05 мая в 14:27
Обіймаю чоловіку велика подяка і шана... хай повертається живим і здоровим
я Кукарача 05 мая в 14:28
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую 💐
І ще доця є і навіть внук 🥰
Та вопще чудово!
Відпочивайте- вихідний же!
Липка-прилипка 05 мая в 14:28
Ответ дляХерсон це Україна
Та да. Но как же без показательных страданий.
И как же без подобных комментариев
9 1
автор Царевна в уггах 05 мая в 14:28
Ответ дляя Кукарача
Радуйтесь, что сын в другой стране. Мой дома. И что будет дальше- неизвестно и страшно
Мій син поки навчається, але після навчання сказав, що буде думати чи залишатись за кордоном...
Наш тато з Польщі повернувся у перші дні війни, щоб батьківщину захищати )
16 1
я Кукарача 05 мая в 14:29
Ответ дляХерсон це Україна
Та да. Но как же без показательных страданий.
Дай бог, чтобы вы не страдали и жили счастливо, когда вашего мужа призовут
10 1
ОбережнаЯ 05 мая в 14:31
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую 💐
І ще доця є і навіть внук 🥰
А они где?
Маурита 05 мая в 14:31
Ответ дляя Кукарача
Дай бог, чтобы вы не страдали и жили счастливо, когда вашего мужа призовут
А кто сказал, что его не призвали? И служба службе рознь. Надо благодарить что жив, а не ныть! И служит муж, а не автор
9 1 1 1
автор Царевна в уггах 05 мая в 14:32
Ответ дляОбережнаЯ
А они где?
В Україні, просто вже у доці своя сім´я, тому вони окремо
Маурита 05 мая в 14:32
Ответ дляОбережнаЯ
А они где?
А чого тоді одна???
Маурита 05 мая в 14:33
Служить на 0 чи в штабі?
2 1
я Кукарача 05 мая в 14:34
Ответ дляМаурита
А кто сказал, что его не призвали? И служба службе рознь. Надо благодарить что жив, а не ныть! И служит муж, а не автор
Правильно. Пришел человек с болью на душе, поделился переживаниями - надо добить.
Это же советчица! И счастливые жены и матери оказывают помощь и поддержку
7 1
автор Царевна в уггах 05 мая в 14:34
Ответ дляМаурита
Служить на 0 чи в штабі?
На війні, але він після поранення, то поки за 30 км від 0
Маурита 05 мая в 14:34
Ответ дляЦаревна в уггах
В Україні, просто вже у доці своя сім´я, тому вони окремо
І не приїздять до вас на Пасху?
3 1
автор Царевна в уггах 05 мая в 14:35
Ответ дляМаурита
І не приїздять до вас на Пасху?
Були зранку, але не довго, ще до сватів, до бабусь зятя. У них цілий тур 🤭
Маурита 05 мая в 14:36
Ответ дляЦаревна в уггах
На війні, але він після поранення, то поки за 30 км від 0
То дякуйте Богові що жив і не на 0. В нас родич загинув, жінка залишилась без чоловіка, малі діти без батька, все життя було попереду, і то вона тримається. Радійте. У вас дуже багато є