05 мая в 18:16

Ваші фаворити з бюджетної косметики догляд/декоративна

Прошу пошановувачів люксу не фукати. Шо поробиш, не всім його випало мати.
У мене з декоративного помада Topface cremy lipstick
4 2
Любовь Калистратовна 05 мая в 18:17
Виши
4 2
So_so 05 мая в 18:21
Корректор под глаза Катрис, 100 с чем то грн, мягкий, влажный, ничего не подчеркивает.
Пишна молодиця 05 мая в 18:21
З зовсім бюджетного - бальзам для губ Vivo в Просторі, це їхня власна марка. Випадково купила пару років тому і тепер постійно беру. Губи зволожені з ним
автор Кто крайний? 05 мая в 18:24
Ответ дляSo_so
Корректор под глаза Катрис, 100 с чем то грн, мягкий, влажный, ничего не подчеркивает.
Можна фото?
Каляка маляка 05 мая в 18:24
Щоб мати люкс,потрібно працювати.
А не сидіти на форумах.
В мене сьогодні робочий .
19 5
Контрольница 05 мая в 18:29
Ответ дляКаляка маляка
Щоб мати люкс,потрібно працювати.
А не сидіти на форумах.
В мене сьогодні робочий .
Дадада. Только впахивать каждый день. А Вы чего на форуме?
Вельшановна 05 мая в 18:30
Ответ дляКаляка маляка
Щоб мати люкс,потрібно працювати.
А не сидіти на форумах.
В мене сьогодні робочий .
И вы при этом на форуме)) это ж надо так вджобывать))
So_so 05 мая в 18:30
Ответ дляКто крайний?
Можна фото?
Такой
Контрольница 05 мая в 18:33
У меня бибишка корейская, тушь Катрис. Уход тоже весь корейский Scinic.
Для драки 05 мая в 18:34
Ответ дляКаляка маляка
Щоб мати люкс,потрібно працювати.
А не сидіти на форумах.
В мене сьогодні робочий .
І ви прийшли на форум, щоб поділитись цією життєвою мудрістю 😂😂😂
So_so 05 мая в 18:34
Ответ дляКонтрольница
У меня бибишка корейская, тушь Катрис. Уход тоже весь корейский Scinic.
Про тушь, напомнили. Очень интересная вот такая тушь оказалась.
Птица Говоруша 05 мая в 18:37
Бб крем раньше белита янг, сейчас аналог появился. 70 грн стоит, беру его в смайл маркет. Лицо с ним идеальное
А так у меня много бюджетной косметики хорошей
LIANA171185 05 мая в 18:41
У мене прям самий бюджет є:блиск для губ LCF з малиною.Більше всього його люблю)
Непогана продукція Lamel:тіні та рум‘яна,туш Maybeline,бальзам для губ Catrice(типу нюдовоі помади),тональний Patricia Ledo.
З догляду:Еveline та Simple.
Пишна молодиця 05 мая в 18:41
Ответ дляКаляка маляка
Щоб мати люкс,потрібно працювати.
А не сидіти на форумах.
В мене сьогодні робочий .
А вам не приходило в голову, що люди працюють, але мають інші пріоритети? Збирають на житло, наприклад?
Чи просто не готові перенапружуватися саме для люксової косметики
Natal_ka91 05 мая в 18:44
Лореалівські помади
Олівчики Lamel
Туш досить немало
Natal_ka91 05 мая в 18:45
Ответ дляКаляка маляка
Щоб мати люкс,потрібно працювати.
А не сидіти на форумах.
В мене сьогодні робочий .
При чому тут це? Багато якісного є з масмаркету, я думаю, в цьому основна ціль теми.
Хитрушка-чекушка 05 мая в 18:48
Ответ дляКаляка маляка
Щоб мати люкс,потрібно працювати.
А не сидіти на форумах.
В мене сьогодні робочий .
Не так это и дорого, косметики хватает на полгода-год. И смотря как и чем пользоваться, не все делают ежедневно полный мейк
Людима 05 мая в 18:49
Дівчата, а може хтось порекомендувати пудру скульптор ? Була Relous , ще до війни купувала, закінчилась, щось бюджетне і пристойне ...
Чай не пью, только кофе 05 мая в 18:54
Катріс, Есенс,Мейбелін,Зелена аптека, недорогі,але гарні бюджетні бренди,які є в користуванні багатьох візажистів
Фея_3уровень 05 мая в 19:02
Подарите люкс
НаБалКоніХодять 05 мая в 20:20
Пользуюсь и люксом и бюджетом. Из бюджетного очень советую кисточки для мейка и карандаши для глаз Топфейс. Карандаши для губ LN pro неплохие. Для глаз не понравились совсем. Туши Мейбелин люблю. Уходовой много аптечной, не знаю насколько это в понимании автора бюджетно (в среднем за средство 400-700 грн).
Витворунка 05 мая в 20:33
Помады голден роуз вельвет матт