05 мая в 18:25

В яких окулярах краще?

Власне питання в темі, яка оправа мені личить більше, та, що на фото 1 і 2, чи та, що на фото 3 і 4? Проголосуйте будь ласка. Так, я знаю що вони схожі)
Дякую!
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 185
Фото 1,2
Фото 3,4
24 5 4
автор AnnaOst 05 мая в 18:46
Ответ дляparadise@email.ua
Вам категорично, на мій погляд, не йдуть окуляри Спробуйте лінзи
Пробувала, мені на стільки не комфортно, що хай краще окуляри. Але зір сильно впав за останні два роки. Якщо починала я лише водити та в театр ходити в окулярах, то зараз взагалі нічого без них не бачу. То може й спробую ще раз лінзи. Сподівалася все на лазерну корекцію, а вже все(
автор AnnaOst 05 мая в 18:46
Ответ дляелена пронина
Вам надо уходить от ’тяжелых’ чёрных оправ ,попробуйте что то ещё
Спробую великі скельця з тонкою оправою
автор AnnaOst 05 мая в 18:48
Дякую дівчата, піду таки поміряю ще щось в оптиці. Іноді совєтчиці таки сила)
Lana.._ 05 мая в 18:50
Ответ дляAnnaOst
Та то не окуляри старят, то вже просто ’молодая била нє малада)
А скільки вам років?
автор AnnaOst 05 мая в 18:51
Ответ дляLana.._
А скільки вам років?
41. Блін, де вони взялися?)
СhanelKa 05 мая в 18:56
Ответ дляAnnaOst
Дякую дівчата, піду таки поміряю ще щось в оптиці. Іноді совєтчиці таки сила)
А яка у вас оптика ? Назва ?
автор AnnaOst 05 мая в 18:57
Ответ дляСhanelKa
А яка у вас оптика ? Назва ?
Fielmann
a.ostroverh 05 мая в 18:58
Это чтобы лучше всех алкоголиков в Киеве видно было?

Сорри, не удержалась
15 2
Абузю 05 мая в 19:00
Первые плохи, сидят нелепо высоко, выше бровей. Вторые получше, но стоит что-то новое поменять, выбор большой
diamond_shop 05 мая в 19:01
для мене вони однакові, є вузькі, спробуйте їх
Madam Turkish 05 мая в 19:01
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:03
Ответ дляa.ostroverh
Это чтобы лучше всех алкоголиков в Киеве видно было?

Сорри, не удержалась
Удалено администрацией...
Fighter05 05 мая в 19:05
Первые вроде лучше, но надо смотреть еще автор
Думаю можно что-то стильное подобрать, очки в образе это важно
Посмотреть может красную или малиновую оправу
автор AnnaOst 05 мая в 19:05
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
автор AnnaOst 05 мая в 19:05
Ответ дляdiamond_shop
для мене вони однакові, є вузькі, спробуйте їх
Не зручні(
СhanelKa 05 мая в 19:05
Ответ дляAnnaOst
Fielmann
В мене такого не має
Але, завтра теж буду в оптиці )
То думала, може така сама
Кинула би вам оправу фото, на примірку
ТайТаке 05 мая в 19:07
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Так все правильно написали.
У вас невыразительная внешность. А грубая темная оправа ее добила
10 2
автор AnnaOst 05 мая в 19:07
Ответ дляСhanelKa
В мене такого не має
Але, завтра теж буду в оптиці )
То думала, може така сама
Кинула би вам оправу фото, на примірку
Дякую. Я ще обмежена в грошах, те що подобається як правило коштує більше ніж мій бюджет на окуляри. Та й мені їх вибирати то така мука! Хотіла прийти з рецептом і старими окулярами і замовити просто в них нові скельця
автор AnnaOst 05 мая в 19:07
Ответ дляТайТаке
Так все правильно написали.
У вас невыразительная внешность. А грубая темная оправа ее добила
Ок
Madam Turkish 05 мая в 19:07
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
Madam Turkish 05 мая в 19:08
Ответ дляТайТаке
Так все правильно написали.
У вас невыразительная внешность. А грубая темная оправа ее добила
она не услышит.,думает. что зависть наверное
Ирина_Конор 05 мая в 19:09
Ответ дляAnnaOst
Спробую і собі велику тонку оправу. Ненавиджу вибирати окуляри)
+1.
У меня муж скомандовал последний раз. Тонкие очки и менять серьги, на такое серебряное или белое золото.
ТайТаке 05 мая в 19:09
Ответ дляAnnaOst
Ок
Вам если такую то можно цветные попробовать и не плотный пластик а возможно прозрачный .
СhanelKa 05 мая в 19:09
Ответ дляAnnaOst
Дякую. Я ще обмежена в грошах, те що подобається як правило коштує більше ніж мій бюджет на окуляри. Та й мені їх вибирати то така мука! Хотіла прийти з рецептом і старими окулярами і замовити просто в них нові скельця
Діло не в грошах
Не обовʼязково брендову оправу
У вас йде акцент тільки на неї.
Обличчя при тому строге/вчителька
Не чорне і не масивне спробуйте
Вони є дешеві
автор AnnaOst 05 мая в 19:10
Ответ дляИрина_Конор
+1.
У меня муж скомандовал последний раз. Тонкие очки и менять серьги, на такое серебряное или белое золото.
Та я не ношу прикрас, так що в міняти нічого не доведеться. Дякую вам за пораду. Я якось і не думала в бік варіантів великі скельця+тонка оправа
a.ostroverh 05 мая в 19:10
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
У нас с вами Киев разный
Но все вопросы к окулисту
автор AnnaOst 05 мая в 19:11
Ответ дляСhanelKa
Діло не в грошах
Не обовʼязково брендову оправу
У вас йде акцент тільки на неї.
Обличчя при тому строге/вчителька
Не чорне і не масивне спробуйте
Вони є дешеві
Піду міряти. Дякую за пендель, бо ліньки було)
Christ1na 05 мая в 19:11
Ніякі, спробуйте іншу оправу
автор AnnaOst 05 мая в 19:12
Ответ дляa.ostroverh
У нас с вами Киев разный
Но все вопросы к окулисту
У мене немає питань ні до вашого Києва ні до вашої точки зору ні до вашого окуліста. Дивно що у вас вони до мене є
8 2 1
автор AnnaOst 05 мая в 19:13
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...