06 мая в 01:34

Дуже хотілось би аби відписала тут автор цього коментаря

Де ви таке прочитали? Чи дійсно так? Може хтось розуміється ? Бо навколо у всіх так і є - одні проблеми
Як з цим бути? І коли цей етап «чистки» закінчиться ? Що робити? Від мене також чоловік пішов неочікувано. Якийсь бум на таке бачу тут по темах
Усатая полосатая 06 мая в 01:36
Там же написано как с этим быть и что делать.
18 3
автор Клевотница 06 мая в 01:37
Ответ дляУсатая полосатая
Там же написано как с этим быть и что делать.
Пройти і витримати , а скільки ж це тривати буде((( Господи
Мені як сніг на голову - раз пішов і нема людини я в шоці . Це що за чистка така
Семенівни сусідка 06 мая в 01:39
Ответ дляКлевотница
Пройти і витримати , а скільки ж це тривати буде((( Господи
Мені як сніг на голову - раз пішов і нема людини я в шоці . Це що за чистка така
Автор, раз вы сразу решили искать причины глубже, чем они кажутся, послушайте Луизу Хей или прочтите ’Трансерфинг реальности’
19 12
автор Клевотница 06 мая в 01:40
Ответ дляСеменівни сусідка
Автор, раз вы сразу решили искать причины глубже, чем они кажутся, послушайте Луизу Хей или прочтите ’Трансерфинг реальности’
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
Федорино Горе 06 мая в 01:44
Это женщина с шизофренией писала, не обращайте внимание. Просто старайтесь менять жизнь к лучшему и не ждать от вселенной, бога и т.д милостыню
60 20 5
автор Клевотница 06 мая в 01:45
Ответ дляФедорино Горе
Это женщина с шизофренией писала, не обращайте внимание. Просто старайтесь менять жизнь к лучшему и не ждать от вселенной, бога и т.д милостыню
Чому з шизофринією?🤣🤣🤣
Семенівни сусідка 06 мая в 01:45
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
Автор, это и есть ваше ´чудово’. Ваше прекрасное настоящее без этого человека. Он лишний, понимаете? Вы не потеряли годы на выяснение этого факта, а сразу получили свободу. Займитесь тем, чтобы придумать что с этой свободой сделать. Это вам из моего жизненного опыта совет.
А из книги и от Луизы Хей, в ситуации где много энергии,чтобы не стало ещё хуже, с ситуацией нужно смириться и сказать себе, что это для моего блага.
66 2 1
ХаДиДиШь 06 мая в 01:47
Человек вам в помощь утешение написал.
Ну откуда и кто может знать, правда это или нет?
Просто, когда думаешь, что так надо, то легче переносить невзгоды.
Так не надо и не должно быть.
Но жизнь нас не спрашивает.
23 3
автор Клевотница 06 мая в 01:47
Ответ дляСеменівни сусідка
Автор, это и есть ваше ´чудово’. Ваше прекрасное настоящее без этого человека. Он лишний, понимаете? Вы не потеряли годы на выяснение этого факта, а сразу получили свободу. Займитесь тем, чтобы придумать что с этой свободой сделать. Это вам из моего жизненного опыта совет.
А из книги и от Луизы Хей, в ситуации где много энергии,чтобы не стало ещё хуже, с ситуацией нужно смириться и сказать себе, что это для моего блага.
Втратила взагалі то 10 років)))
Важко сказати що для мого блага і важко змиритись бо люблю його. А він мене ні раз покинув і сказав що без шансу на його повернення. Але я себе мучу і думаю чого так сталося зі мною я не хотіла так, я ж його любила
15 3
автор Клевотница 06 мая в 01:47
Ответ дляХаДиДиШь
Человек вам в помощь утешение написал.
Ну откуда и кто может знать, правда это или нет?
Просто, когда думаешь, что так надо, то легче переносить невзгоды.
Так не надо и не должно быть.
Но жизнь нас не спрашивает.
То не мені вона писала, а іншій жінці…
Так Нажаль в житті на все свої плани
Вот Она Я 06 мая в 01:48
Ответ дляКлевотница
Втратила взагалі то 10 років)))
Важко сказати що для мого блага і важко змиритись бо люблю його. А він мене ні раз покинув і сказав що без шансу на його повернення. Але я себе мучу і думаю чого так сталося зі мною я не хотіла так, я ж його любила
А себе любили? Поважали?
11 1 1
автор Клевотница 06 мая в 01:49
Ответ дляВот Она Я
А себе любили? Поважали?
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
24 11 6
ХаДиДиШь 06 мая в 01:50
Ответ дляКлевотница
То не мені вона писала, а іншій жінці…
Так Нажаль в житті на все свої плани
Я имела ввиду вам, во множественном числе.
Жизнь вообще несправедлива.
Нужно быть сильной и идти дальше, все равно другого выхода нет.
автор Клевотница 06 мая в 01:51
Ответ дляХаДиДиШь
Я имела ввиду вам, во множественном числе.
Жизнь вообще несправедлива.
Нужно быть сильной и идти дальше, все равно другого выхода нет.
Я помітила, що життя несправедливе
І хочеш мати все то будь егоїст, люби себе і все будеш мати, а такі як я будуть з нічим
Вот Она Я 06 мая в 01:51
Ответ дляКлевотница
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
Розумієте автор, дуже важко когось любити і поважати, хто не любить і не поважає себе.
Вам треба навчитись бути цілісною, навчитись плекати найголовнішу людину у Вашому житті - себе. Це і має стати Вашою ціллю. А біль... Тільки прожити.
31 2
Семенівни сусідка 06 мая в 01:51
Ответ дляКлевотница
Втратила взагалі то 10 років)))
Важко сказати що для мого блага і важко змиритись бо люблю його. А він мене ні раз покинув і сказав що без шансу на його повернення. Але я себе мучу і думаю чого так сталося зі мною я не хотіла так, я ж його любила
Потеряли 10, но не 11 и более. Понимаю вашу боль, физическая боль может быть от гормонов, которые бушуют. Но жизнь показывает, что все это проходит. Соберитесь и занимайтесь собой. Отвлекайте свои мысли от него и его ухода.
автор Клевотница 06 мая в 01:52
Ответ дляВот Она Я
Розумієте автор, дуже важко когось любити і поважати, хто не любить і не поважає себе.
Вам треба навчитись бути цілісною, навчитись плекати найголовнішу людину у Вашому житті - себе. Це і має стати Вашою ціллю. А біль... Тільки прожити.
Чому отак кажуть ? От чому? Якщо я себе не люблю а люблю вас ви мене не будете любити? Чому?

А я як здуріла мрію щоб він повернувся хоча розумію не буде так ніколи !!! А мене аж просто
Від болі за себе і за дитину
15 2
Вот Она Я 06 мая в 01:52
Ответ дляКлевотница
Я помітила, що життя несправедливе
І хочеш мати все то будь егоїст, люби себе і все будеш мати, а такі як я будуть з нічим
Егоїзм і любов до себе - це не одне й те саме.
автор Клевотница 06 мая в 01:53
Ответ дляСеменівни сусідка
Потеряли 10, но не 11 и более. Понимаю вашу боль, физическая боль может быть от гормонов, которые бушуют. Но жизнь показывает, что все это проходит. Соберитесь и занимайтесь собой. Отвлекайте свои мысли от него и его ухода.
Я просто взагалі не хотіла втрачати ні одного року
За те втратила все ! Гордість от все все все
3 1
ХаДиДиШь 06 мая в 01:54
Ответ дляКлевотница
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
Зачем вы ему пишете?
Унижаетесь только.
Это ничего не даст, вы его раздражаете этим.
Раньше тут много советовали читать Калмова Метод отстранения.
Очень хорошее пособие и форум, но он русский, я не знаю, сейчас пропустит ли из Украины.
Он многим помог.
Панна Кота 06 мая в 01:54
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
Автор, это жизнь. Каждый день от кого то уходит муж или жена, кто-то умирает и т.д.
Вы же взрослый человек. Не надо так реагировать на каждый набор слов.
автор Клевотница 06 мая в 01:55
Ответ дляХаДиДиШь
Зачем вы ему пишете?
Унижаетесь только.
Это ничего не даст, вы его раздражаете этим.
Раньше тут много советовали читать Калмова Метод отстранения.
Очень хорошее пособие и форум, но он русский, я не знаю, сейчас пропустит ли из Украины.
Он многим помог.
Мені вже нічо мабуть не поможе окрім палати номер 6 в психіатрії але дякую
знаю що принижують і сама себе ненавиджу вже за це, але люблю дівки розумієте люблю не можу як тут кажуть
11 5 1
автор Клевотница 06 мая в 01:57
Ответ дляПанна Кота
Автор, это жизнь. Каждый день от кого то уходит муж или жена, кто-то умирает и т.д.
Вы же взрослый человек. Не надо так реагировать на каждый набор слов.
Звичайно я то все розумію , а як почуттям і серцю пояснити ? Я дуже і дуже емоційна людина . Я можу собі чужу проблему взяти до голови і переживати як дурна а тут людина яку люблю просто кинула мене отак взяла і пішла з гарантією що до мене не повернеться . Уявляєте мій стан
11 2 1
Emm11117 06 мая в 01:57
Ответ дляКлевотница
Пройти і витримати , а скільки ж це тривати буде((( Господи
Мені як сніг на голову - раз пішов і нема людини я в шоці . Це що за чистка така
подумати що ви не так зробили що притягнули таке може не того чоловіка вибрали
ХаДиДиШь 06 мая в 01:57
Ответ дляКлевотница
Мені вже нічо мабуть не поможе окрім палати номер 6 в психіатрії але дякую
знаю що принижують і сама себе ненавиджу вже за це, але люблю дівки розумієте люблю не можу як тут кажуть
Пишите хоть на бумажке и выкидывайте, а не в телефоне и отправляете.
автор Клевотница 06 мая в 01:58
Ответ дляEmm11117
подумати що ви не так зробили що притягнули таке може не того чоловіка вибрали
Я вже думала собі що то рік карми бла бла , багато років тому я кинула хлопця , але він мене бив . І я кинула його, переживала так само але тут писали мені що то не може за то бути карми, він мене бив!
21 1
автор Клевотница 06 мая в 01:59
Дівки , поможіть 😭 дайте якусь пораду що зробити
Вот Она Я 06 мая в 02:02
Ответ дляКлевотница
Чому отак кажуть ? От чому? Якщо я себе не люблю а люблю вас ви мене не будете любити? Чому?

А я як здуріла мрію щоб він повернувся хоча розумію не буде так ніколи !!! А мене аж просто
Від болі за себе і за дитину
Написала відповідь, стерла. Вам буде боляче це читати. Моя порада - прожити біль і до психолога.
автор Клевотница 06 мая в 02:03
Ответ дляВот Она Я
Написала відповідь, стерла. Вам буде боляче це читати. Моя порада - прожити біль і до психолога.
А я хочу! Напишіть мені це! Грошей і так на психолога нема. Хочу почути
Незламна 06 мая в 02:08
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
Ніколи не питайте за що? Питайте - навіщо?
Раз пішов, то не ваша людина. Подякуйте, що був поруч, що подарував дитину, що пішов легко без сварок та живіть своє життя далі. За кожними закритими дверима завжди є нові поруч.
Запам´ятайте, що ваше щастя завжди буде з вами та іншому не дістанеться.
Все буде добре. Обіймаю вас