06 мая в 01:34

Дуже хотілось би аби відписала тут автор цього коментаря

Де ви таке прочитали? Чи дійсно так? Може хтось розуміється ? Бо навколо у всіх так і є - одні проблеми
Як з цим бути? І коли цей етап «чистки» закінчиться ? Що робити? Від мене також чоловік пішов неочікувано. Якийсь бум на таке бачу тут по темах
показать весь текст
Бараболька 06 мая в 03:02
Ответ дляКлевотница
Розумієте я зараз розумію що та людина більше не повернеться до мене і зі мною не буде, але той біль я відчуваю аж до кісток свого скелету .
Не знаю чи себе любила і поважала напевно що відповідь буде ні! І я б так хотіла аби хтось сказав як повернути його! Речі всі зібрав і зʼїхав
А я просто хочу аби він повернувся хоча так не буде ніколи. Я пишу йому повідомлення, і сварюсь і благаю нічо не діє
І не писати теж не діє як головою об стіну а я сходжу з розуму
Всі подібне переживають. У мене так було з хлопцем в 21 рік, думала зійду з розуму, було шалене кохання і в один день як сніг на голову. Уже пройшлоло 30 років, я заміжня, маю дітей,все норм, а та біль всеодно лишається. Не така гостра, не така кричуща, але я осколок який постійно тисне. Я і забула і знать не хочу, а воно накатує час від часу.
Моїй мамі 85, батько теж пішов, щ підлість, несподіванкою, скандалами і мамі всеодно болить, хоча це було 40 років тому.
З цими травмами живуть, але вони нікуди не діваються, просто біль з часом притупляється
автор Клевотница 06 мая в 03:00
Ответ дляEmm11117
Він у вас не той араб в Англії який ялинку перевертав?
Ні, той не араб

Яку ялинку ? 🤣🤣🤣🤣як ялинку можна перевертати
автор Клевотница 06 мая в 03:02
Дівчата але з вашої точки зору , шансу на його повернення вже немає , ? Взагалі ніякого?
автор Клевотница 06 мая в 03:02
Ответ дляБараболька
Всі подібне переживають. У мене так було з хлопцем в 21 рік, думала зійду з розуму, було шалене кохання і в один день як сніг на голову. Уже пройшлоло 30 років, я заміжня, маю дітей,все норм, а та біль всеодно лишається. Не така гостра, не така кричуща, але я осколок який постійно тисне. Я і забула і знать не хочу, а воно накатує час від часу.
Моїй мамі 85, батько теж пішов, щ підлість, несподіванкою, скандалами і мамі всеодно болить, хоча це було 40 років тому.
З цими травмами живуть, але вони нікуди не діваються, просто біль з часом притупляється
Та блін )) то просто хлопець не 10 років життя і дитина )) хоч не знецінюються ваші почуття в жодному випадку
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 03:02
Ответ дляКлевотница
Я вже так зробила - зайняла онлайн
Той тренер мені весь час пише . І гарні слова каже , хотіла аби дав спокій - не дає
О, бачите. І це тільки початок. Уявіть, як ви станете гарною, веселою, щасливою і вам зустрінеться гарний чоловік.
Люди тягнуться до легких людей, запам’ятайте. Тих хто ниє і жаліє себе - залишаються самотніми, або з придурками.
Вам доля такий шанс подарувала. Подякуйте їй, що легко здихались маніпулятора.
2 1
Бараболька 06 мая в 03:02
Ответ дляКлевотница
Дівчата але з вашої точки зору , шансу на його повернення вже немає , ? Взагалі ніякого?
Нема
автор Клевотница 06 мая в 03:03
Ответ дляБараболька
Нема
А чому ви так кажете? Я хоч теж думаю що нема
Але цікаво почути
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 03:04
Ответ дляКлевотница
Дівчата але з вашої точки зору , шансу на його повернення вже немає , ? Взагалі ніякого?
Тим способом, що ви намагаєтесь - ні.
Чим більше наважуєтесь- тим більше відторгнення викликаєте.
Emm11117 06 мая в 03:05
Ответ дляКлевотница
Я вже так зробила - зайняла онлайн
Той тренер мені весь час пише . І гарні слова каже , хотіла аби дав спокій - не дає
Бо ви з тих, хто любить тих хто не любить вас
3 1
автор Клевотница 06 мая в 03:05
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тим способом, що ви намагаєтесь - ні.
Чим більше наважуєтесь- тим більше відторгнення викликаєте.
😔тоді треба виходить відсторонитися
Бараболька 06 мая в 03:06
Ответ дляКлевотница
Та блін )) то просто хлопець не 10 років життя і дитина )) хоч не знецінюються ваші почуття в жодному випадку
Ми теж жили разом. Це не важливо, важливий факт шоку, травма і як її пережити. У вас все простіше, а мій пішов із за маленького непорозуміння.
Просто ваше горе прийшло зараз, але всі подібне переживають, падають і знаходять сили рухатись далі, головне зробити висновки.
1 1
Бараболька 06 мая в 03:06
Ответ дляКлевотница
Та блін )) то просто хлопець не 10 років життя і дитина )) хоч не знецінюються ваші почуття в жодному випадку
Ви про батька дочитали?
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 03:07
Ответ дляКлевотница
😔тоді треба виходить відсторонитися
Вам 10 чоловік написало- перегорніть сторінку. Займіться собою. З часом прийде розуміння, що ви варті кращого.
автор Клевотница 06 мая в 03:07
Ответ дляБараболька
Ви про батька дочитали?
Ні бо мабуть автор то не відразу написала чи я не помітила
автор Клевотница 06 мая в 03:07
Ответ дляБараболька
Ми теж жили разом. Це не важливо, важливий факт шоку, травма і як її пережити. У вас все простіше, а мій пішов із за маленького непорозуміння.
Просто ваше горе прийшло зараз, але всі подібне переживають, падають і знаходять сили рухатись далі, головне зробити висновки.
Бідна мама ех ці сердечні справи то біда
Emm11117 06 мая в 03:07
Ответ дляКлевотница
Ні, той не араб

Яку ялинку ? 🤣🤣🤣🤣як ялинку можна перевертати
Даю вам завдання: щоб було веселіше і відволіктись, подивіться сюжети про любов з турком чи єгиптянином де жінки продавали квартири а потім ці альфонси їх кидали, це весело і інтересно)
3 1
Бараболька 06 мая в 03:07
Ответ дляКлевотница
А чому ви так кажете? Я хоч теж думаю що нема
Але цікаво почути
Бо мужики якщо вирішили, назад не відступають.
1 1
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 03:08
Ответ дляКлевотница
Ні бо мабуть автор то не відразу написала чи я не помітила
Шо? В сенсі автор відразу не відписала?
Бля…
автор Клевотница 06 мая в 03:08
Ответ дляEmm11117
Даю вам завдання: щоб було веселіше і відволіктись, подивіться сюжети про любов з турком чи єгиптянином де жінки продавали квартири а потім ці альфонси їх кидали, це весело і інтересно)
🤪🤪🤪🤪я дивилась ))) ну вони для мене вибачте дури яких ще пошукати треба
автор Клевотница 06 мая в 03:08
Ответ дляБараболька
Бо мужики якщо вирішили, назад не відступають.
Ну ясно. Його чекати більше не треба
МАМА НИКИТКИ-2 06 мая в 03:10
Ответ дляEmm11117
Даю вам завдання: щоб було веселіше і відволіктись, подивіться сюжети про любов з турком чи єгиптянином де жінки продавали квартири а потім ці альфонси їх кидали, це весело і інтересно)
Автор троль. Сама з собою розмови веде. Та трохи між аккаунтами заблукала.
На емоції розводить.
7 3
автор Клевотница 06 мая в 03:11
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Автор троль. Сама з собою розмови веде. Та трохи між аккаунтами заблукала.
На емоції розводить.
Я ніякий не троль. Я не дочитала повідомлення тієї жінки до кінця про батька . При чому тут троль ?
4 1
автор Клевотница 06 мая в 03:11
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Автор троль. Сама з собою розмови веде. Та трохи між аккаунтами заблукала.
На емоції розводить.
Автор цього повідомлення я мала на увазі
Я реально не дочитала і вона якщо бачите там поправила те повідомлення тільки прочитала про хлопця в думаю та то фігня
3 1
автор Клевотница 06 мая в 03:12
Ответ дляБараболька
Всі подібне переживають. У мене так було з хлопцем в 21 рік, думала зійду з розуму, було шалене кохання і в один день як сніг на голову. Уже пройшлоло 30 років, я заміжня, маю дітей,все норм, а та біль всеодно лишається. Не така гостра, не така кричуща, але я осколок який постійно тисне. Я і забула і знать не хочу, а воно накатує час від часу.
Моїй мамі 85, батько теж пішов, щ підлість, несподіванкою, скандалами і мамі всеодно болить, хоча це було 40 років тому.
З цими травмами живуть, але вони нікуди не діваються, просто біль з часом притупляється
Напишіть що ви не я бо вже думають що то я з других акаунтів
Міні-бікіні 06 мая в 03:13
Ответ дляКлевотница
Я просто в шоці! Я чула що цей рік буде кармічний та непростий тільки за що мені таке ? Я хотіла повноцінну сімʼю, де в дитини буде мама і тато, а тато просто пішов собі в краще життя без нас. У нього все чудово. А карма мала вчепитись до бідної жінки з дитиною
я тоже задала этой леди вопрос про то, когда звезды обещают конец этого периода. но в ответ тишина. если узнаете, напишите
Бараболька 06 мая в 03:14
Ответ дляКлевотница
Напишіть що ви не я бо вже думають що то я з других акаунтів
Та то теж не проста жіночка та відома пише. Підтверджую, то я писала про батька і перепитала, а автор не дочитала
автор Клевотница 06 мая в 03:15
Ответ дляМіні-бікіні
я тоже задала этой леди вопрос про то, когда звезды обещают конец этого периода. но в ответ тишина. если узнаете, напишите
Вже мабуть не дізнаюсь…
автор Клевотница 06 мая в 03:15
Ответ дляБараболька
Та то теж не проста жіночка та відома пише. Підтверджую, то я писала про батька і перепитала, а автор не дочитала
Я раніше не бачила її тут. Але вона давно на форумі порівняно зі мною)
автор Клевотница 06 мая в 03:15
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Автор троль. Сама з собою розмови веде. Та трохи між аккаунтами заблукала.
На емоції розводить.
Пані я не розводжу на емоції , мені погано реально . Мій світ рухнув просто
2 1
автор Клевотница 06 мая в 03:17
Просто важко прийняти нову реальність. Я усвідомлюю головою - раз пішов , то не любив і не треба ти йому
Була б треба не пішов би ніколи навіть якби виганяла. А серце ніяк… емоційні качелі. Буває так, що мені наприклад стає легше на хвилин 20 з музикою і все думаю пофіг а потім знову і даваааааай