06 мая в 16:11

Багато хворих раком в сім´ї

По роду мого батька дуже багато хворих на рак. Тато помер в 46 років від раку прямої кишки, бабуся від раку грудей, тітка від раку шлунку, прабабуся рак легень, дядько здається теж рак шлунку. Чому випадків так багато??
Правильно_Валерчик 06 мая в 16:12
Раніше рак гірше лікували. Кажуть, кожна людина на нього запрограмована, якщо доживе
Несу добро людям 06 мая в 16:13
Бо онко- це поширена хвороба
автор Тюрюнь_Тюнь 06 мая в 16:13
Ответ дляНесу добро людям
Бо онко- це поширена хвороба
Так, але практично всі родичі по лінії тата
Несу добро людям 06 мая в 16:13
Ответ дляПравильно_Валерчик
Раніше рак гірше лікували. Кажуть, кожна людина на нього запрограмована, якщо доживе
Раніше рак не діагностували, людина помирала без діагнозу
Пластилин_Колец 06 мая в 16:13
Можливо по спадку передаються мутовані гени
Несу добро людям 06 мая в 16:14
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так, але практично всі родичі по лінії тата
Майже у кожній родині є чи були хворі на онко
6 2 1
автор Тюрюнь_Тюнь 06 мая в 16:14
Ответ дляНесу добро людям
Майже у кожній родині є чи були хворі на онко
Так, але тут практично всі
Пластилин_Колец 06 мая в 16:14
Ответ дляНесу добро людям
Бо онко- це поширена хвороба
А найбільш поширені судинні захворювання. І найчастіше вони стають причиною смерті.
Несу добро людям 06 мая в 16:14
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так, але тут практично всі
І так також буває
Секретница 06 мая в 16:15
У меня тоже: мама, бабушка, дедушка, все 7 сестёр дедушки. Дальше в пра не знаю от чего умирали. Жизнь такая была тяжёлая, от тяжёлой болезни и умерли.
Мастер Класс 06 мая в 16:15
Может быть поломка гена какого то.
Твоя подружайка 06 мая в 16:15
У мене і по батьковій і по маминій лінії всі від раку повмирали
Екологія жахлива, наслідки Чорнобиля, їжа неякісна, немає ранньої диагностики
ГороховаЯ 06 мая в 16:16
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так, але тут практично всі
Генетика погана ((
автор Тюрюнь_Тюнь 06 мая в 16:16
Ответ дляТвоя подружайка
У мене і по батьковій і по маминій лінії всі від раку повмирали
Екологія жахлива, наслідки Чорнобиля, їжа неякісна, немає ранньої диагностики
У тата рано діагностували, але всерівно в 46 помер.
Пластилин_Колец 06 мая в 16:17
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так, але тут практично всі
Автор так, деякі виду онко можуть бути спадковими. Не 100 відсотків що можна захворіти але шанс дуже високий
автор Тюрюнь_Тюнь 06 мая в 16:17
Ответ дляГороховаЯ
Генетика погана ((
А від чого це залежить?
Секретница 06 мая в 16:17
Ответ дляНесу добро людям
Раніше рак не діагностували, людина помирала без діагнозу
Это очень давно не диагностировали. У двоюродной бабушки ещё в 40х годах был диагностирован рак груди, вырезали, прожила всю оставшуюся жизнь до старости, умерла тоже от онко, но другого.
автор Тюрюнь_Тюнь 06 мая в 16:17
Ответ дляПластилин_Колец
Автор так, деякі виду онко можуть бути спадковими. Не 100 відсотків що можна захворіти але шанс дуже високий
Та там різні види онко((
Чучело-Мяучело 06 мая в 16:18
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так, але практично всі родичі по лінії тата
Бо вона досить спадкова. Якщо багато родичів, то і вірогідність більше
Кручу хвости 06 мая в 16:19
Зачасту це запущені хвороби.
Багато хто приходить вже тоді, коли все тільки дотягнути. Зараз діагностують все одно краще ніж раніше. Раніше писали наприклад серце а від чого наслідки ...
У моєї рідні також десь у когось рак матки грудей. Але жінки в рідні знають про це і постійно тримають все на контролі і не запускають. Бо багато хвороб вилазить і по гормонам.
Твоя подружайка 06 мая в 16:20
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У тата рано діагностували, але всерівно в 46 помер.
Дивіться, не у всіх людей є гроші онко лікувати. Один флакон хіміотерапії може коштувати 10-15 тис. грн. ПЕТ КТ 14 тис. грн, МРТ 6 тис. грн. Лікуємо зараз свекруху, я в шоці з цього всього. І така складна система, що хвора людина в тій кількості обстежень і кабінетів просто не розбереться. Нею має опікуватися інший здоровий член родини. Думаєте у всіх є така можливість? Це треба забити на роботу й не вилазити з того лікування
автор Тюрюнь_Тюнь 06 мая в 16:20
Ответ дляКручу хвости
Зачасту це запущені хвороби.
Багато хто приходить вже тоді, коли все тільки дотягнути. Зараз діагностують все одно краще ніж раніше. Раніше писали наприклад серце а від чого наслідки ...
У моєї рідні також десь у когось рак матки грудей. Але жінки в рідні знають про це і постійно тримають все на контролі і не запускають. Бо багато хвороб вилазить і по гормонам.
У тата рано діагностували, він проходив усе необхідне лікування, але не допомогло
ХуАнита 06 мая в 16:21
Теж думаю, що якось дуже сильно люди почали хворіти і вмирати. Таке враження, наче природа хоче зменшити населення планети. Типу вас вісім млрд, це забагато, ось вам хвороби і війни.
4 2 1
автор Тюрюнь_Тюнь 06 мая в 16:21
Ответ дляТвоя подружайка
Дивіться, не у всіх людей є гроші онко лікувати. Один флакон хіміотерапії може коштувати 10-15 тис. грн. ПЕТ КТ 14 тис. грн, МРТ 6 тис. грн. Лікуємо зараз свекруху, я в шоці з цього всього. І така складна система, що хвора людина в тій кількості обстежень і кабінетів просто не розбереться. Нею має опікуватися інший здоровий член родини. Думаєте у всіх є така можливість? Це треба забити на роботу й не вилазити з того лікування
Тато лікувався, хімія, променева терапія, все необхідне.
Твоя подружайка 06 мая в 16:22
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Тато лікувався, хімія, променева терапія, все необхідне.
Якого органу онкологія в нього була?
автор Тюрюнь_Тюнь 06 мая в 16:22
Ответ дляТвоя подружайка
Якого органу онкологія в нього була?
Прямої кишки
Я не тону 06 мая в 16:23
Дед умер рак желудка 94 год, дядя 2002 рак лимфоузлов, тетка 2024 рак по женски и все по одной линии
Твоя подружайка 06 мая в 16:23
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Прямої кишки
Є онко, яке добре піддається лікуванню. Наприклад рак грудей, лімфома. А є, які важкі у лікуванні
Пластилин_Колец 06 мая в 16:25
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Та там різні види онко((
Розумієте, це ж треба бути генетиком щоб подробно це знати.
Як приклад, у мого чоловіка був жахливий реактивний артрит. Здоровий чолов´яга лежить як колода роздутий не може рухатись.
Лікарі зняли гостру фазу і направили шукати джерело інфекції. Ну туда сюда знайшли що це уреаплазмоз. Який як ви знаєте безсимптомно протікає у більшості людей.
Але! ( Як лікар сказав ! У 20 відсотків людей є ген ( він навіть казав як називається) при якому ось така реакція на уреаплазмоз.
При цьому! ( Якщо лікар бреше то і я брешу) Саме носії цього гена якщо десь заразяться гепатитом С можуть самовілікуватись. Ось такі чудеса генетик
6 1
7_кг_рыбы 06 мая в 16:25
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А від чого це залежить?
Ну...от генетики вестимо