06 мая в 19:11

Що я роблю не так?)) Продажі (мабуть, в лапках)

Хотілося написати ’простирадло’, але знаю, що його ніхто не буде читати)) Тому коротко, саму суть. Так ось, вирішила закинути з десяток дитячих сукеночок, відшитих в майстерні-салоні, який наразі закрився. Платтячка відшивались класною Майстринею, з великим досвідом роботи. Гарнезні такі платтячка. Сфотографовані на дитячому манекені, з усіх ракурсів, словом, все як потрібно.
Багато переглядів, купа у вибраному, на деякі оголошення почали відразу писати охочі. Але...практично у всіх повідомленнях питання: ’ А можна фото на дитині?’ Пояснюєш, що сукня НОВА ( про що, власне, зазначено в оголошенні), не вдягалась і навіть не мірялась) І... ці охочі ( а їх чимало, насправді) читають то і благополучно пропадають. Є ще такі, що питають, чи є в наявності виріб і теж йдуть в небуття. От сиджу і гадаю: що я роблю (відповідаю) не так?) Ніякого ’вихлопу’, лише час в порожнечу(
7 3
Все питаю зарання 06 мая в 19:13
покажіть декілька фото товару і опис
Безпорадна Кроко 06 мая в 19:13
Виставляйте на інші сайти.
База_птеродактилей 06 мая в 19:13
Снимите все размеры и сразу в описании укажите их, и укажите, что фото на ребенке нет
Пані з калабані 06 мая в 19:13
Дорого?
Бла бла бла 06 мая в 19:14
Чесно говоря, не понимаю, почему нельзя сделать фото на ребенке, если люди это спрашивают.
30 6 4
автор булоТАЙминуло 06 мая в 19:15
Ответ дляВсе питаю зарання
покажіть декілька фото товару і опис
Можу хоч всі показати, але, за законом жанру, посипляться закиди ’про рекламу’)
ЕлькиПальки 06 мая в 19:15
Ответ дляБла бла бла
Чесно говоря, не понимаю, почему нельзя сделать фото на ребенке, если люди это спрашивают.
Если есть ребенок , то да . А если нет ?
Где брать ребенка ? 😂
23 17
автор булоТАЙминуло 06 мая в 19:15
Ответ дляБезпорадна Кроко
Виставляйте на інші сайти.
Дяку, на шафу недавно закинула) Ну, таке...
ЕлькиПальки 06 мая в 19:16
Ответ длябулоТАЙминуло
Можу хоч всі показати, але, за законом жанру, посипляться закиди ’про рекламу’)
Показывайте конечно , интересно очень
Пошаманю 06 мая в 19:16
Є дитина, щоб зробити на ній фото? Зробіть. Те, що пишуть, теж добре, олх піднімає такі оголошення вище. Будь яка активність то добре.
6 4 1
Попа как у Кардашьян 06 мая в 19:17
Кажіть що нема дитини такого розміру. Є манекен. Брати будете?
Потребую апгрейду 06 мая в 19:17
Ответ дляБла бла бла
Чесно говоря, не понимаю, почему нельзя сделать фото на ребенке, если люди это спрашивают.
Бо, може, нема дітей такого віку ?
Топтунша 06 мая в 19:17
Странно. Я продаю б/у своей дочки. Хорошие фирменные вещи. Все фото просто на вешалке, без манекена. И никто никогда фото на ребёнке не просит.
А тут новые...
Ноу коммент 06 мая в 19:18
Це класичні,не знаю чого хочу,не впевнена і шукають далі,може хочуть задарма.
Бла бла бла 06 мая в 19:18
Ответ дляЕлькиПальки
Если есть ребенок , то да . А если нет ?
Где брать ребенка ? 😂
Если автор захочет продать, то ребёнка найдёт.
автор булоТАЙминуло 06 мая в 19:19
Ответ дляБаза_птеродактилей
Снимите все размеры и сразу в описании укажите их, и укажите, что фото на ребенке нет
Заміри є практично у всіх платтячках, але ви гадаєте, що хтось читає опис? Питання намбе 3: ’плаття на худеньку дівчинку?’. Так, кажу. Орієнтуйтесь, будь ласка, за замірами. І що? Пропадають))
7 2
Пошаманю 06 мая в 19:19
А ще може купіть рекламу. Зараз будуть випускні в садочках, молодшій школі. Люди будуть шукати сукні.
6 2
Пошаманю 06 мая в 19:20
Розмістіть фото в фейсбук. Сарафанне радіо хай працює.
автор булоТАЙминуло 06 мая в 19:20
Ответ дляПані з калабані
Дорого?
’Дорого’ поняття для всіх різне. Для індпошиття і саме для таких платтячок, і саме з таких тканин - дешево)
Потребую апгрейду 06 мая в 19:21
Ответ длябулоТАЙминуло
’Дорого’ поняття для всіх різне. Для індпошиття і саме для таких платтячок, і саме з таких тканин - дешево)
То скільки?
Лгин 06 мая в 19:21
цену озвучьте, есть большая вероятность, что цена выше ожидаемой ЦА олх
автор булоТАЙминуло 06 мая в 19:21
Ответ дляБла бла бла
Чесно говоря, не понимаю, почему нельзя сделать фото на ребенке, если люди это спрашивают.
У мене немає ’під рукою’ рєбьонка. Взагалі. І не намічається))
18 2
Кумася 06 мая в 19:21
Ответ дляЕлькиПальки
Если есть ребенок , то да . А если нет ?
Где брать ребенка ? 😂
- A можна фото на дитинi? На 8 рокiв дiвчинка, 11 - хлопчик i 13 дiвчинка теж?
- Почекайте, шановна, зараз впiймаю мужичка (три рази), i через 14 рокiв зроблю фото.
- Так, звичайно, я почекаю. Дякую за розумiння.
Скользкая 06 мая в 19:21
Ответ дляБла бла бла
Чесно говоря, не понимаю, почему нельзя сделать фото на ребенке, если люди это спрашивают.
А якщо немає дитини всіх наявних розмірів?
ЕлькиПальки 06 мая в 19:21
Ответ длябулоТАЙминуло
’Дорого’ поняття для всіх різне. Для індпошиття і саме для таких платтячок, і саме з таких тканин - дешево)
Ну покажите же уже ! )
Швидка Настя 06 мая в 19:22
Ответ длябулоТАЙминуло
У мене немає ’під рукою’ рєбьонка. Взагалі. І не намічається))
Отловите на улице и оденьте.
9 2
автор булоТАЙминуло 06 мая в 19:22
Ответ дляПошаманю
Є дитина, щоб зробити на ній фото? Зробіть. Те, що пишуть, теж добре, олх піднімає такі оголошення вище. Будь яка активність то добре.
Відповіла вище: дитини немає і не буде))) О, а й справді те оголошення на яке написали найбільше, має купа-купезну переглядів. Дякую)
Бла бла бла 06 мая в 19:23
Ответ длябулоТАЙминуло
У мене немає ’під рукою’ рєбьонка. Взагалі. І не намічається))
Ну тогда в чем смысл темы, если вам не интересны запросы покупателей? Продавайте дальше. Вы на необитаемом острове, я так понимаю)
20 4 3
Не виправдовуюсь 06 мая в 19:23
Так как вы описали товар-уверена, что цена высокая. И только такие же ценители индпошива и рук майстрыни будут брать. Основной контингент-покупатели массмаркета-посмотрели как сидит на модели в интернет каталоге, приценились и заказали
Сижуревувшоке 06 мая в 19:24
Автор, чем больше просят фото на ребенке, тем больше шансов что не купят) Поверьте битому продавцу) Фото на теле смешны. Потому что тела у всех разные, пропорции и фигуры, вывесьте фото на вешалке, разложите на фото зоне, сделайте их красивыми, дайте замеры, кому надо- купят, без фото на теле.