07 мая в 09:56

Чоловік, ви б образились?

Через те, що у нас в місті зараз страшенно ловлять чоловік взяв відпустку на кілька днів. Дочці 6 років, хворіє часто і завжди з роботи відпрошуюсь я. Зараз теж має легку застуду, якщо є можливість залишити вдома, я б залишила. Але він каже, що вони будуть сваритись, а він хотів серіали подивитись. Я трохи притиснула, сказав добре, залишай. Але я подумала, що справді, буде кіпіш і повела дочку в садок. Вона попросила взяти її на роботу і ось, ми на роботі. А чоловік відпочиває. Я зла як чорт. Це ніби моє рішення, але чому для нього не логічно, що дитина має бути з ним, якщо він вдома? А він собі відпочине, поки на маршрутці їздимо і працюємо
показать весь текст
автор КаваЗМолоком 07 мая в 10:24
Ответ дляАурелиа
Автор, з чого ви взяли, що боягузс і ухилянт буде добрим батьком і чоловіком?
Він не боягуз. Всі хочуть жити, це нормально
4 3 2 1
Марічка 07 мая в 10:26
Автор нічого доброго з того, що Ви така зручна не буде. Бо очевидно, що це ситуація з хворю дитиною в маршрутках і на роботі не є нормальною. Ви це розумієте, не робіть більше такого.
Миллениалка 07 мая в 10:26
Ответ дляКаваЗМолоком
На чоловіка. Він мав з вечора сказати, що дочка хворіє і посидить з нею. І не треба би було будити в 7 ранку і щось думати
Вам похоже тоже 6😱
5 1
Блиск думки 07 мая в 10:26
Ответ дляКаллипсо
Отец дома, больного ребенка на работу потащили. Для меня это вне понимания ...
ну, так штаны ж важнее.
Чумачечая Весна 07 мая в 10:26
Ви праві, це ваше рішення
ЕлькиПальки 07 мая в 10:26
Ответ дляКаваЗМолоком
Він не боягуз. Всі хочуть жити, це нормально
Ну то їдьте в кацапію, там іноземців немобілізують
Налитое яблочко 07 мая в 10:27
Ответ дляРаз одела не бу
Ваш яйценос завтра забʼє на роботу і сяде на шию. А ви будете тягати дитину на роботу, щоб не заважати дивитись серіали.
А то ще не дай Боже тьху тьху тьху, з сім´ї піде, коханку знайде, бо чоловіка змушують з дитиною сидіти
Natalia505 07 мая в 10:27
І зразу тонна помиїв.. Автор, нафіга вам ця тема і купа негативу ще додатково до родинних проблем? Одуження вашій дитинці.
Путающаяся 07 мая в 10:31
Тобто бубочка країну захищати не хоче, з власною дитиною, коли прихворіла, побути не може. Серіали йому подавай. Ну і мурло ви відхопили. Ще й дитину на роботу потягнули…
6 3
автор КаваЗМолоком 07 мая в 10:27
Ответ дляNatalia505
І зразу тонна помиїв.. Автор, нафіга вам ця тема і купа негативу ще додатково до родинних проблем? Одуження вашій дитинці.
Дякую😊
Плекаю думи 07 мая в 10:28
Ответ дляКаваЗМолоком
Я хотіла щоб йому було добре і я не виглядала поганою. Щоб дочка була під наглядом. І погано зробила собі.
Якщо ви хочете бути хорошою,сенс ображатись? Це ваше рішення, йому добре, я так розумію проблеми нема, а те що дитина хвора на роботі сидить, ще й мабуть бацили розносить, то таке
ПодругаМужа 07 мая в 10:29
О чем тема ?
Папа довольный, отдыхает.
Дочь довольна, с мамой на работе.
Мама счастлива, дочь под присмотром.
Раз одела не бу 07 мая в 10:29
Ответ дляNatalia505
І зразу тонна помиїв.. Автор, нафіга вам ця тема і купа негативу ще додатково до родинних проблем? Одуження вашій дитинці.
Вас випустили? Такий самий під боком? Скільки ж нерозумних баб🤦🏼‍♀️
3 1
Аурелиа 07 мая в 10:29
Ответ дляКаваЗМолоком
Він не боягуз. Всі хочуть жити, це нормально
ви можете себе переконувати, що він не боягуз, але є об´єктивна реальність, в якій він не любить ні вас, ні доньку. В його системі ієрархії серіали важливіши здоров´я власної дитини
Зоряний Шлях 07 мая в 10:29
Что я только что прочитала?
Ребенок приболел, но его вытянули куда-то из дома, чтобы папка сериалы спокойно посмотрел?
Ээээ…. Шта?
Налитое яблочко 07 мая в 10:29
Ответ дляNatalia505
І зразу тонна помиїв.. Автор, нафіга вам ця тема і купа негативу ще додатково до родинних проблем? Одуження вашій дитинці.
Автор сама ті помиї сюди притягнула. Тема про те, який чоловік поганий, а автор хороша
Плекаю думи 07 мая в 10:30
Ответ дляАурелиа
ви можете себе переконувати, що він не боягуз, але є об´єктивна реальність, в якій він не любить ні вас, ні доньку. В його системі ієрархії серіали важливіши здоров´я власної дитини
От реально не розумію, якби він, наприклад, ремонт робив, то одне, а так серіали, відверто, якісь сюр.
Твоя космішна 07 мая в 10:31
Я тоже хочу сериалы и детей куда-то отправить погостить 😭
Маю сечі 07 мая в 10:32
Ответ дляКаваЗМолоком
Ні, вони класно ладять, коли ладять. А як ні, то кіпіш і я рятую обох
Всмысле?????
Что может сделать дочь отцу или он ей??????
Капец, работаю сутки иногда приходится взять 2-3 суток подряд
Да я даже не звоню домой, дочка с папой. Он защита, опора, он помощник, он какой никакой но омлет с бутерами наварганит
И мысли не было брать дочку с собой на работу
Замулена ріка 07 мая в 10:32
Ответ дляКаваЗМолоком
На чоловіка. Він мав з вечора сказати, що дочка хворіє і посидить з нею. І не треба би було будити в 7 ранку і щось думати
Вы волшебная
Natalia505 07 мая в 10:33
Ответ дляРаз одела не бу
Вас випустили? Такий самий під боком? Скільки ж нерозумних баб🤦🏼‍♀️
З вами все добре? Звідки мене випустили, хто такий самий, під чиїм боком? Не треба бути такою самокритичною.
графиняВишенка 07 мая в 10:34
На кого ображатся? На себе хіба... Учіться холодно розраховувати обов´язки кожного на щодень і дотримуватися їх, не ведучись на ниття.
Налитое яблочко 07 мая в 10:35
Ответ дляNatalia505
З вами все добре? Звідки мене випустили, хто такий самий, під чиїм боком? Не треба бути такою самокритичною.
Ну а в чому автор права? Що дитину взяла хвору на роботу? Чи те, що забила болт на себе і все тягне, як кінь, бо бубочка серіал дивиться? Що автору не так написали? Де помиї?
Natalia505 07 мая в 10:36
Ответ дляПодругаМужа
О чем тема ?
Папа довольный, отдыхает.
Дочь довольна, с мамой на работе.
Мама счастлива, дочь под присмотром.
абсолютно правильно, кожен зробив як хотів і вважав за потрібне. І все б нічого, тільки життя автора викликало бурю емоцій на порадниці.
Зоряний Шлях 07 мая в 10:38
Ответ дляКаваЗМолоком
На чоловіка. Він мав з вечора сказати, що дочка хворіє і посидить з нею. І не треба би було будити в 7 ранку і щось думати
Всмысли.
Вы увидели, что дочка приболела - о, хорошо, что ты завтра дома, посидишь с ней как раз.
И не будить в 7 утра и ничего не думать, зачем вам его согласие вообще на это надо было
Чумачечая Весна 07 мая в 10:39
Ответ дляКаваЗМолоком
На чоловіка. Він мав з вечора сказати, що дочка хворіє і посидить з нею. І не треба би було будити в 7 ранку і щось думати
Зранку встали, зібралися, сказали: ’Коля, Маша сьогодні вдома, у неї нежить’, пішли на роботу. Всьо) Але ж де тут драма, у цьому варіанті?
Чай не пью, только кофе 07 мая в 10:43
Ответ дляКаваЗМолоком
Не захищаю, я дуже зла. Але поставте себе на його місце. Якщо йому самому це не прийшло в голову, а я буду наполягати, то він буде вважати, що я навмисне залишила дочку, щоб зіпсувати його вихідний
Якби поставили, то подумали б - а що б зробив він, яуби у вас видався незапланований вихідний, а дитина прихворіла? Забрав би з собою на робот,у щоб ви могли відпочити? Взяв би на себе всі хатні справи, їжу, покупки?
Ви не поставили себе на його місце, ви старанно полегщуєте йому життя та ’оберігаєте’ від його прямих обов´язків за свій рахунок. Це ваш вибір, тож на кого злитися?
СкумбріяП8 07 мая в 10:44
Ответ дляКаваЗМолоком
Так, бо тут я наглядаю
клас, хвору дитину на роботу. позаражати весь колектив. і дитині капєц як весело на роботі цілий день мучатись, замість того щоб дома одужувати
Natalia505 07 мая в 10:45
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Якби поставили, то подумали б - а що б зробив він, яуби у вас видався незапланований вихідний, а дитина прихворіла? Забрав би з собою на робот,у щоб ви могли відпочити? Взяв би на себе всі хатні справи, їжу, покупки?
Ви не поставили себе на його місце, ви старанно полегщуєте йому життя та ’оберігаєте’ від його прямих обов´язків за свій рахунок. Це ваш вибір, тож на кого злитися?
Виключно на себе можна, але навіщо? Не треба робити те, що бісить. Цю жертовність, нажаль ніхто не цінить.А дитина спільна, догляд на обох.
Инфотуфелька 07 мая в 10:50
Ответ дляКаваЗМолоком
Всі погані
Зате ви хороша.
Прямо для всіх. І для чоловіка, і для доньки.

Тільки не зрозуміло, чого ви тепер сердитеся?
Всім догодили ж?))