07 мая в 11:19

Іграшка, подарунок

У мене дітей немає, не орієнтуюсь
Просили розвиваючу, дитині майже 4
На іграшці 18 місяців
Це вже не то, не цікаво і не актуальнот для віку 4?
Це я промахнулась?
Дякую
Непозбувна Бентега 07 мая в 11:20
Ну для 4 мне кажется как-то уже не развивающе
Вся така шо куди там 07 мая в 11:20
В чотири давно сортують. Я б сказала це до 3х років
Творческий типаж 07 мая в 11:20
это годика на 2 игра, ну максимум 3...для 4х такое уже не интересно явно)
Леди_в_ночи 07 мая в 11:22
Авторе, шкода, але ви промахнулися( на півтора-два роки ціни б не було, а в 4 вже не уявляю(
автор ПробілНеПрацює 07 мая в 11:22
Ох((( а підкажіть для 4 що треба
Дело было давно 07 мая в 11:22
Ответ дляПробілНеПрацює
Ох((( а підкажіть для 4 що треба
Та норм, буде цифри вчити
Ушла и Пришла 07 мая в 11:23
на 4 вже не актуально. з 5 років донька в монополію вже грала.
дитина хлопчик чи дівчинка?
автор ПробілНеПрацює 07 мая в 11:23
Ответ дляУшла и Пришла
на 4 вже не актуально. з 5 років донька в монополію вже грала.
дитина хлопчик чи дівчинка?
Хлопчик
Ушла и Пришла 07 мая в 11:27
https://rozetka.com.ua/389116851/p389116851/?gad_s...
ось вам як варіант. цікавий розвиваючий конструктор. треба так поставити частинки, щоб кулька скотилася зверху вниз.
Заела_пластинка 07 мая в 11:28
мы крестнику на 4 дарили машинку на радиоуправлении. сортер, конечно, для малышей совсем
Ушла и Пришла 07 мая в 11:30
ще подивіться машинки -трансформери. лего набори.
автор ПробілНеПрацює 07 мая в 11:32
Дякую дівчата, буду інше шукати(
Идууу--уууу блин 07 мая в 11:36
Ответ дляПробілНеПрацює
Ох((( а підкажіть для 4 що треба
Конструктор для любого пола и возраста супер развивающе
Капитошечка 07 мая в 11:40
Ответ дляПробілНеПрацює
Дякую дівчата, буду інше шукати(
В 4 вже лего можна, ляльки, машинки, єдинороги, пластилін, повітряний пластилін, кінетичний пісок
Дюйм оф о4ка 07 мая в 11:44
Хм, моїй доні 2 рочки, і така іграшка їй ще зарано, бо буде дрібні деталі до рота тягнути… але мабуть і для 4 вже пізно буде)) мабуть реально вік іграшки щоб універсально- 2,5- 3,5 роки
Небалувана Галя 07 мая в 12:16
Ответ дляПробілНеПрацює
Ох((( а підкажіть для 4 що треба
Я б радила найпростіші настільні ігри. Саме в 4 роки донька почала грати.
У нас в сім´ї фаворитами були ’За грибами в зачарований ліс’ від Granna і ’Заячі перегони’ від Fun Games.
Прийнятна ціна, презентабельна коробка і розвиток дитини, що найголовніше.
Ще, як варіант, дитяче лото. Теж гарна розвивашка на 4 роки. У нас були зі звірятками Arial. Гарні картинки, цупкий картон. Дитина тренує пам´ять, вчить назви звіряток і весело проводить час з родиною.