БезПаспортаНеПродаю• Изменено 06 мая 2024
Ви купували автокрісло-переноску для дитини від 0 до 13 кг?
Не знаю, наскільки доцільно, бо хіба не можна перевозити дитину до цього віку в люльці? Хребет ще слабенький, не думаю, що автокрісло корисне. Ви купували чи вже потім брали більше?
Прокачую сідниці• 06 мая 2024
Звісно купували. А як дитину а авто возити? Що та люлька втримає при аварії?
БезПаспортаНеПродаю
• 06 мая 2024
Ответ дляПростоБелка
Люлька зло, купите нормальное кресло
Як це люлька зло?)) Пропонуєте і на прогулянці в автокріслі катати?
Помидорина• 06 мая 2024
купувала автолюльку з колесами, дуже зручно було, не треба дитину перекладати, колеса відкрила і покотила як візочок.
Кусюче сонечко• 06 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Если вы попадете в ДТП, то ребенок из вашей люльки вылетит.
Мне рожать на днях. Купили конечно же автолюльку.
Помидорина• 06 мая 2024
автор, про яку люльку ви пишете? від візочка? то небезпечно. при зіткненні дитина вилітає з тієї люльки.
в авто люльці з народження ергономічне положення, навантаження на хребет немає.
дивує коли батьки возять в люльці від візка, наче запасні діти є, чи в них 100% гарантія якась
БезПаспортаНеПродаю
• 06 мая 2024
Ответ дляПомидорина
Зрозуміла. Тоді купимо й автолюльку. Я на 7 місяці)
Помидорина• 06 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
подивіться на авто люльку doona - вище скидала. вона зручна з колесами, можна їхати на прогулянку і не тягти з собою візочок. місяців до 6 мені було зручно використовувати її як візок якщо кудись їздили, до 9 місяців возила в машині, бо дитина ще не сиділа до того часу.
вони на олх в гарному стані продаються, а якщо нову купите то легко потім продасте.
БезПаспортаНеПродаю
• 06 мая 2024
Ответ дляПомидорина
Вже купили Мутсі (люлька+прогулянка). Тому є сенс купити крісло Мутсі, його можна кріпити на шасі.
Краля-Галя• 06 мая 2024
у меня была коляска 3 в 1. очень удобно. положение эргономическое, ребенка не будила. дочка очень любила спать в этой автолюльке даже khvf/ у меня снизу был изгиб и люльку можно было качать. рукам легче было. учитывая что дочка была крупненькая... вот такого типа коляска была... 12 лет назад
Краля-Галя• 06 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
покупайте. очень удобно
Точная копия плова• 06 мая 2024
Авторе, не гоніть.
Ви ж не кішка, у якої 11 кошенят 2 рази на рік і якщо що є запасні. Автокрісло це про безпеку вашої дитини. Скільки дурних на дорозі, подумайте. Ви може і гарно водите, а інші? Якщо є питання, чи треба автокрісло і чи треба його правильно встановлювати, то треба дивитись краш-тести. От як ті манекени дитячі по салону літають.
Автокрісла сконструйовані так, щоб спині не нашкодити, є вкладиші для зовсім немовлят. Якщо переживаєте за хребет, краще гарне крісло візьміть. Бо возити в люльці це таке, завтра того хребта може не стати взагалі
Вареничніца• 06 мая 2024
У нас была коляска 3в1 Жане, в этой автолюльке возили до 8 месяцев, потом стало тесно, купили автокресло Чикко Космо, оно написано что с 0 до 18, но вот с нуля я бы не возила в нём.
Непозбувна Бентега• 06 мая 2024
Покупали. Пользовались мало. Но не жалею, что купили. Пользовались до 8 мес. Когда ребенок уже хорошо сидел, то отказывался лежать в этой люльке ( кричал , вырывался) . Тогда купили большое кресло до 36 кг.
Советую поискать б/у
Ane4ka-9cee• 06 мая 2024
Обов’язково треба. Купіть б/у, вона потрібна місяців до 9, далі вже купите автокрісло , яке сподобається.
БезПаспортаНеПродаю
• 07 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
Авторе, не гоніть.
Ви мені можете пояснити, як сюди ПОСАДИТИ крихітку з пологового, яка ще не сидить?
БезПаспортаНеПродаю
• 07 мая 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Советую поискать б/у
А я не розумію, як сюди класти і пристібати крихітну дитинку з пологового. Ось приїхало це крісло на пошту і не знаємо, забирати чи ні. Написано ’від 0 місяців’
БезПаспортаНеПродаю
• 07 мая 2024
Ответ дляПомидорина
Ось приїхало, ’від 0 місяців’. Ви уявляєте, як сюди класти дитину 3 дні від народження?
Точная копия плова• 07 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В профіль сфотографуйте його.
Крихітка з пологового там не сидітиме, крихітка з пологового там лежатиме з круглою спинкою, як в гамаку.
Тобто у неї вага буде не на куприк вся йти, а розподілятися. В деяких кріслах ще є вкладка для новонароджених, що зменшує кут трохи. Що це за виробник та модель?
БезПаспортаНеПродаю
• 07 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
В профіль сфотографуйте його.
Мутсі
Точная копия плова• 07 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мутсі
Авторе, ну ви його на рівну поверхню поставте і побачите, що це не крісло, а люлька. Воно кругле. У дитини спина буде фізіологічно закруглена. Ви його зараз оперли зверху, а на сидінні воно буде стояти рівно
БезПаспортаНеПродаю
• 07 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
У Сайбекс начебто більш лежаче воно, а не таке вертикальне
Точная копия плова• 07 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У нас сайбекс був і так, там на перший погляд ніжки вище будуть знаходитись. Поставте його на підлогу рівно. Тільки так побачите
БезПаспортаНеПродаю
• 07 мая 2024
Ответ дляТочная копия плова
І порівняти це з мутсі... Певно, мутсі не треба брати
Краля-Галя• 07 мая 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мутсі
блин. у вас кресло стоит под углом в 45 градусов... вот и получается, что ребенок сидит. вы его еще переверните вверх ногами и возмущайтесь, почему повис ребенок на ремнях. отличная у вас люлька приехала.