Изменено 06 мая в 09:07

Ви купували автокрісло-переноску для дитини від 0 до 13 кг?

Не знаю, наскільки доцільно, бо хіба не можна перевозити дитину до цього віку в люльці? Хребет ще слабенький, не думаю, що автокрісло корисне. Ви купували чи вже потім брали більше?
Настасья Пицун 06 мая в 09:08
Обязательно. Посмотрите краш-тесты в тех люльках.
4 1
ПростоБелка 06 мая в 09:10
Люлька зло, купите нормальное кресло
Клин_Кляйн 06 мая в 09:11
Возили в люльке от коляски Жане.
Потом купили авторесло.
іронічна антитеза 06 мая в 09:11
Звісно купували а як не купувати, якщо є авто?
Прокачую сідниці 06 мая в 09:16
Звісно купували. А як дитину а авто возити? Що та люлька втримає при аварії?
Ищу-брожу 06 мая в 09:17
Конечно покупали, и из роддома везли в автолюльке сразу, а как иначе
автор БезПаспортаНеПродаю 06 мая в 09:21
Ответ дляПростоБелка
Люлька зло, купите нормальное кресло
Як це люлька зло?)) Пропонуєте і на прогулянці в автокріслі катати?
Помидорина 06 мая в 09:22
купувала автолюльку з колесами, дуже зручно було, не треба дитину перекладати, колеса відкрила і покотила як візочок.
Кусюче сонечко 06 мая в 09:23
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Як це люлька зло?)) Пропонуєте і на прогулянці в автокріслі катати?
Если вы попадете в ДТП, то ребенок из вашей люльки вылетит.
Мне рожать на днях. Купили конечно же автолюльку.
Помидорина 06 мая в 09:23
автор, про яку люльку ви пишете? від візочка? то небезпечно. при зіткненні дитина вилітає з тієї люльки.
в авто люльці з народження ергономічне положення, навантаження на хребет немає.
дивує коли батьки возять в люльці від візка, наче запасні діти є, чи в них 100% гарантія якась
2 1 1
автор БезПаспортаНеПродаю 06 мая в 09:24
Ответ дляПомидорина
автор, про яку люльку ви пишете? від візочка? то небезпечно. при зіткненні дитина вилітає з тієї люльки.
в авто люльці з народження ергономічне положення, навантаження на хребет немає.
дивує коли батьки возять в люльці від візка, наче запасні діти є, чи в них 100% гарантія якась
Зрозуміла. Тоді купимо й автолюльку. Я на 7 місяці)
Помидорина 06 мая в 09:26
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Зрозуміла. Тоді купимо й автолюльку. Я на 7 місяці)
подивіться на авто люльку doona - вище скидала. вона зручна з колесами, можна їхати на прогулянку і не тягти з собою візочок. місяців до 6 мені було зручно використовувати її як візок якщо кудись їздили, до 9 місяців возила в машині, бо дитина ще не сиділа до того часу.
вони на олх в гарному стані продаються, а якщо нову купите то легко потім продасте.
автор БезПаспортаНеПродаю 06 мая в 09:27
Ответ дляПомидорина
подивіться на авто люльку doona - вище скидала. вона зручна з колесами, можна їхати на прогулянку і не тягти з собою візочок. місяців до 6 мені було зручно використовувати її як візок якщо кудись їздили, до 9 місяців возила в машині, бо дитина ще не сиділа до того часу.
вони на олх в гарному стані продаються, а якщо нову купите то легко потім продасте.
Вже купили Мутсі (люлька+прогулянка). Тому є сенс купити крісло Мутсі, його можна кріпити на шасі.
Краля-Галя 06 мая в 09:32
у меня была коляска 3 в 1. очень удобно. положение эргономическое, ребенка не будила. дочка очень любила спать в этой автолюльке даже khvf/ у меня снизу был изгиб и люльку можно было качать. рукам легче было. учитывая что дочка была крупненькая... вот такого типа коляска была... 12 лет назад https://kivi.net.ua/ua/p1572494675-detskaya-kolyas...
Краля-Галя 06 мая в 09:34
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Вже купили Мутсі (люлька+прогулянка). Тому є сенс купити крісло Мутсі, його можна кріпити на шасі.
покупайте. очень удобно
Mellisa 06 мая в 09:39
У меня ребенок до 12 лет ездил в автокресле. Они менялись по мере взрослея
Точная копия плова 06 мая в 10:07
Авторе, не гоніть.
Ви ж не кішка, у якої 11 кошенят 2 рази на рік і якщо що є запасні. Автокрісло це про безпеку вашої дитини. Скільки дурних на дорозі, подумайте. Ви може і гарно водите, а інші? Якщо є питання, чи треба автокрісло і чи треба його правильно встановлювати, то треба дивитись краш-тести. От як ті манекени дитячі по салону літають.
Автокрісла сконструйовані так, щоб спині не нашкодити, є вкладиші для зовсім немовлят. Якщо переживаєте за хребет, краще гарне крісло візьміть. Бо возити в люльці це таке, завтра того хребта може не стати взагалі
Вареничніца 06 мая в 10:10
У нас была коляска 3в1 Жане, в этой автолюльке возили до 8 месяцев, потом стало тесно, купили автокресло Чикко Космо, оно написано что с 0 до 18, но вот с нуля я бы не возила в нём.
Непозбувна Бентега 06 мая в 10:25
Покупали. Пользовались мало. Но не жалею, что купили. Пользовались до 8 мес. Когда ребенок уже хорошо сидел, то отказывался лежать в этой люльке ( кричал , вырывался) . Тогда купили большое кресло до 36 кг.
Советую поискать б/у
Ane4ka-9cee 06 мая в 10:26
Обов’язково треба. Купіть б/у, вона потрібна місяців до 9, далі вже купите автокрісло , яке сподобається.
автор БезПаспортаНеПродаю 07 мая в 20:10
Ответ дляТочная копия плова
Авторе, не гоніть.
Ви ж не кішка, у якої 11 кошенят 2 рази на рік і якщо що є запасні. Автокрісло це про безпеку вашої дитини. Скільки дурних на дорозі, подумайте. Ви може і гарно водите, а інші? Якщо є питання, чи треба автокрісло і чи треба його правильно встановлювати, то треба дивитись краш-тести. От як ті манекени дитячі по салону літають.
Автокрісла сконструйовані так, щоб спині не нашкодити, є вкладиші для зовсім немовлят. Якщо переживаєте за хребет, краще гарне крісло візьміть. Бо возити в люльці це таке, завтра того хребта може не стати взагалі
Ви мені можете пояснити, як сюди ПОСАДИТИ крихітку з пологового, яка ще не сидить?
автор БезПаспортаНеПродаю 07 мая в 20:11
Ответ дляНепозбувна Бентега
Покупали. Пользовались мало. Но не жалею, что купили. Пользовались до 8 мес. Когда ребенок уже хорошо сидел, то отказывался лежать в этой люльке ( кричал , вырывался) . Тогда купили большое кресло до 36 кг.
Советую поискать б/у
А я не розумію, як сюди класти і пристібати крихітну дитинку з пологового. Ось приїхало це крісло на пошту і не знаємо, забирати чи ні. Написано ’від 0 місяців’
автор БезПаспортаНеПродаю 07 мая в 20:13
Ответ дляПомидорина
автор, про яку люльку ви пишете? від візочка? то небезпечно. при зіткненні дитина вилітає з тієї люльки.
в авто люльці з народження ергономічне положення, навантаження на хребет немає.
дивує коли батьки возять в люльці від візка, наче запасні діти є, чи в них 100% гарантія якась
Ось приїхало, ’від 0 місяців’. Ви уявляєте, як сюди класти дитину 3 дні від народження?
Точная копия плова 07 мая в 20:14
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ви мені можете пояснити, як сюди ПОСАДИТИ крихітку з пологового, яка ще не сидить?
В профіль сфотографуйте його.
Крихітка з пологового там не сидітиме, крихітка з пологового там лежатиме з круглою спинкою, як в гамаку.
Тобто у неї вага буде не на куприк вся йти, а розподілятися. В деяких кріслах ще є вкладка для новонароджених, що зменшує кут трохи. Що це за виробник та модель?
автор БезПаспортаНеПродаю 07 мая в 20:14
Ответ дляТочная копия плова
В профіль сфотографуйте його.
Крихітка з пологового там не сидітиме, крихітка з пологового там лежатиме з круглою спинкою, як в гамаку.
Тобто у неї вага буде не на куприк вся йти, а розподілятися. В деяких кріслах ще є вкладка для новонароджених, що зменшує кут трохи. Що це за виробник та модель?
Мутсі
Точная копия плова 07 мая в 20:16
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мутсі
Авторе, ну ви його на рівну поверхню поставте і побачите, що це не крісло, а люлька. Воно кругле. У дитини спина буде фізіологічно закруглена. Ви його зараз оперли зверху, а на сидінні воно буде стояти рівно
автор БезПаспортаНеПродаю 07 мая в 20:17
Ответ дляТочная копия плова
Авторе, ну ви його на рівну поверхню поставте і побачите, що це не крісло, а люлька. Воно кругле. У дитини спина буде фізіологічно закруглена. Ви його зараз оперли зверху, а на сидінні воно буде стояти рівно
У Сайбекс начебто більш лежаче воно, а не таке вертикальне
Точная копия плова 07 мая в 20:18
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У Сайбекс начебто більш лежаче воно, а не таке вертикальне
У нас сайбекс був і так, там на перший погляд ніжки вище будуть знаходитись. Поставте його на підлогу рівно. Тільки так побачите
автор БезПаспортаНеПродаю 07 мая в 20:18
Ответ дляТочная копия плова
У нас сайбекс був і так, там на перший погляд ніжки вище будуть знаходитись. Поставте його на підлогу рівно. Тільки так побачите
І порівняти це з мутсі... Певно, мутсі не треба брати
Краля-Галя 07 мая в 21:15
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мутсі
блин. у вас кресло стоит под углом в 45 градусов... вот и получается, что ребенок сидит. вы его еще переверните вверх ногами и возмущайтесь, почему повис ребенок на ремнях. отличная у вас люлька приехала.