07 мая в 11:42

Де ви працюєте у Німеччині?

Вітаю всіх! Хто в Німеччині на 24п., що дає дозвіл на роботу, де ви працюєте?
Я майже рік тут, у соціальному житлі в селі, останні пів року шукаю роботу й одні відмови. Спочатку я подавала на "чисті" роботи, маючи дві вищі освіти й відповідний досвід, вільне знання двох іноземних мов. Одні відмови були. Потім я знизила планку і вже не претендую на високі посади, звичайні виробничі, заводи, фабрики й все одно відмови. Німецькою мовою не володію, але ж багато міжнародних компаній англійською спілкуються. Чому так? Я у відчаї навіть на прибирання подалась і там відмова. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом.
Я звідусіль чую, як багато українців у Німеччині сидять на виплатах і не планують працювати, але ось зворотна сторона, що не охоче беруть на роботу. Мені вже соромно, що одні відмови отримую. І якщо що, я молода, 30 років, здорова, працьовита, вмотивована і хочу інтегруватись. Буду вдячна за ваші історії, досвід, поради й можливо, контакти. Гарного дня!
показать весь текст
5 2
Не вмію заміряти 07 мая в 11:59
Ответ дляTammy21
У мене власний бізнес) Не дивне що вам лише це в око впало. Сподіваюся, ви припинене сміятися, візьмете себе в руки та почнете самі будувати власне життя.
У меня жизнь давно построена в Германии😄 От того читать вас ещё смешнее, «у меня есть штоербератор» (с)
Эт вернячОк 07 мая в 11:59
Ответ дляНе люблю натовп
на курсах черга. я вчу сама, але це ж час.
я думала, паралельно з роботою вчитиму.
Простите, но вы там сидите уже год. При этом не работаете, живете в селе... Какое ’це ж час’... Прям так заняты, что за год время не нашли...
3 2 1
Луковая 07 мая в 12:00
Ответ дляНе люблю натовп
Це не троль.
Я хотіла почитати про досвід інших, їхні поради тощо.
Чому ви вирішили, що троль?
За год в Германии уже б нашлось место на курсах, вы просто не хотите. Как вам вообще пособие платят? Никто не хочет с вами на рабочем месте возиться и объяснить на пальцах,если вы не понимаете немецкий
1 1
Файна_зупка 07 мая в 12:02
Ответ дляЛуковая
За год в Германии уже б нашлось место на курсах, вы просто не хотите. Как вам вообще пособие платят? Никто не хочет с вами на рабочем месте возиться и объяснить на пальцах,если вы не понимаете немецкий
Та троллит она, ну видно же
Нет уже давно никаких очередей на курсах, схлынул поток да и остальное😁
Tammy21 07 мая в 12:02
Ответ дляНе вмію заміряти
У меня жизнь давно построена в Германии😄 От того читать вас ещё смешнее, «у меня есть штоербератор» (с)
Цікаво, як вам це вдалося з позиції Мадональдса) Риторичне питання. Бо вимагати якоїсь адекватності від людини, яка написала попередні коменти не те що норм.
автор Не люблю натовп 07 мая в 12:02
Ответ дляЛуковая
За год в Германии уже б нашлось место на курсах, вы просто не хотите. Как вам вообще пособие платят? Никто не хочет с вами на рабочем месте возиться и объяснить на пальцах,если вы не понимаете немецкий
Я приїхала у серпні, документи були готові у жовтні, у квітні тільки записали на курси, які почнуться у вересні.
Дуб береза 07 мая в 12:03
Я работаю в Hautpraxis как Medizinische Fußpflege, пока миди джоб 15 часов в неделю. Как закончу курсы B2, увеличу себе часы работы.
автор Не люблю натовп 07 мая в 12:04
Ответ дляДуб береза
Я работаю в Hautpraxis как Medizinische Fußpflege, пока миди джоб 15 часов в неделю. Как закончу курсы B2, увеличу себе часы работы.
Дякую, що поділились! Нехай щастить!
Не вмію заміряти 07 мая в 12:04
Ответ дляTammy21
Цікаво, як вам це вдалося з позиції Мадональдса) Риторичне питання. Бо вимагати якоїсь адекватності від людини, яка написала попередні коменти не те що норм.
Вы ещё и читать не умеете?)
Какая связь меня и Макдональдса?)
Потрудитесь, вчитайтесь, вникните в написанное
Луковая 07 мая в 12:04
Ответ дляНе люблю натовп
Я приїхала у серпні, документи були готові у жовтні, у квітні тільки записали на курси, які почнуться у вересні.
Почему вы полгода,с ноября по апрель не искали курсы? Вас бы уже джобцентр вздрючил
Tammy21 07 мая в 12:05
Ответ дляНе вмію заміряти
Вы ещё и читать не умеете?)
Какая связь меня и Макдональдса?)
Потрудитесь, вчитайтесь, вникните в написанное
Угу. Сподіваюся вам ок у вдасноствореному світі. Бувайте.
Луковая 07 мая в 12:07
Ответ дляФайна_зупка
Та троллит она, ну видно же
Нет уже давно никаких очередей на курсах, схлынул поток да и остальное😁
Да, места есть .но автор сама пишет,что только через полгода после оформления документов записалась на курсы. Я получила документы в конце прошлого декабря. В мае пошла на курсы, тоже долго ждала, но записалась сразу
Не вмію заміряти 07 мая в 12:07
Ответ дляTammy21
Угу. Сподіваюся вам ок у вдасноствореному світі. Бувайте.
Надеюсь, у вас тоже. Ведь даже штоербератор есть🤣
Булку Дай 07 мая в 12:08
Хто на всі коменти автора ставить ржучі смайли? Ви в собі? Людина задає адекватні питання. Не все так легко, як здається.
7 2
Я тут с краю постою 07 мая в 12:12
Ответ дляНе люблю натовп
Може, порадите репетитора?
Берите курс онлайн в любой киевской или харьковской языковой школе. Пособие позволяет заплатить
Я тут с краю постою 07 мая в 12:15
Ответ дляНе люблю натовп
Це не троль.
Я хотіла почитати про досвід інших, їхні поради тощо.
Чому ви вирішили, що троль?
В ашльтерхайм берут без языка, но работа тяжелая.Зато можно тайльцайт или миниджоб
Дуб береза 07 мая в 12:20
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую, що поділились! Нехай щастить!
В Jobcenter направляют на коучинг, там вам помогут профессионально написать Bewerbung i Lebenslauf. Это очень помогает, так как есть много нюансов. Спросите своего бератора какие есть возможности.
Булку Дай 07 мая в 12:23
Ответ дляБез Баяна
Я не маленька дівчинка. І маю великий досвід пошуку роботи по резюме в Україні. Але в мене ніколи не було проблеми знайти роботу. Але у Європі все по іншому. Тут такий пакет документації треба зібрати на одну вакансію, що порада розсилати 20 бевербунгів у день, просто фізично неможлива
Який пакет ви відсилаєте? Резюме, мотиваційний лист та дозвіл на роботу? Ну, може, ще диплом, якщо він підтверджений. Все
автор Не люблю натовп 07 мая в 12:23
Ответ дляЛуковая
Да, места есть .но автор сама пишет,что только через полгода после оформления документов записалась на курсы. Я получила документы в конце прошлого декабря. В мае пошла на курсы, тоже долго ждала, но записалась сразу
я не знала, що на них треба записуватись самостійно.
Маня_53 07 мая в 12:24
Ответ дляНе люблю натовп
на курсах черга. я вчу сама, але це ж час.
я думала, паралельно з роботою вчитиму.
Якщо знання англійської добре,то можна влаштуватися в міжнародну айті компанію
автор Не люблю натовп 07 мая в 12:24
Ответ дляБулку Дай
Хто на всі коменти автора ставить ржучі смайли? Ви в собі? Людина задає адекватні питання. Не все так легко, як здається.
Дякую Вам за розуміння!
1 1
автор Не люблю натовп 07 мая в 12:25
Ответ дляЛуковая
Почему вы полгода,с ноября по апрель не искали курсы? Вас бы уже джобцентр вздрючил
Я не знала, що їх треба шукати самостійно, я думала, буде консультація і тоді запишуть. Консультація була лише у квітні. Тобто я вперше потрапила до Джобцентру весною.
автор Не люблю натовп 07 мая в 12:26
Ответ дляДуб береза
В Jobcenter направляют на коучинг, там вам помогут профессионально написать Bewerbung i Lebenslauf. Это очень помогает, так как есть много нюансов. Спросите своего бератора какие есть возможности.
Спасибо Вам большое!
ТихоЯ 07 мая в 12:32
Зарегестрировалась как Freiberufler (it)
Я инженер, меряю от 1 07 мая в 12:33
Вам треба спочатку вирішити для себе, для чого вам Німеччина. Я живу тут більше 20 років і фактично тут все повторюється по колу з мігрантами. Ви хочете тут жити? Як хочете тут гроші заробляти і потім повернутися наприклад в Україну? Якщо хочете тут лишатися, вам потрібна буде місцева освіта, аусбільдунг або вища освіта. Для цього треба вивчити мову. Це буде довгий шлях, можливо ви почнете працювати лише під 40 років. Чи може вам потрібна родина? Тоді варто приглянутися в тому селі чи поруч, може хтось шукає собі пару. Далеко не раджу шукати, бо у вас обмежений бюджет, а німці люблять рівноправність і вам прийдеться до них їздити за свої гроші.
Якщо ви просто хочете провести тут пару років і накопити якусь суму, то йдіть на будь-яку роботу, де ви можете заробляти і яку ви потягнете. В готель чи прибирання. Ваше резюме навіть не показуйте там. Просто висилайте якогось простого листа що ви просто шукаєте собі роботу. Ваші дві освіті там нікого не цкавлять, вас і не візьмуть, бо виникає логічне питання чому така освічена людина шукає роботу в прибираннях.
У Німеччині зараз хвиля звільнень, і у німців самих роботи мало. Вам в таких умовах шукати кваліфіковану роботу надзвичайно складно.
Булку Дай 07 мая в 12:38
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую Вам за розуміння!
Розумію, бо теж в Європі вже третій рік. Хоча і не у Німеччині, але зовсім поряд. Зрозуміла одне: абсолютно ВСЕ треба робити самостійно. Шукати курси, квартиру, стукати в усі двері з приводу роботи.
Моя вам порада: вчіть німецьку обов´язково (саме вчіть, воно само не вчиться, як нам здавалося, якщо попасти у середовище), намагайтеся підтвердити диплом і шукайте роботу.
Я инженер, меряю от 1 07 мая в 12:39
Ответ дляTammy21
Бреше ваш Джоб коуч нещадно.
Виникає питання чи ви з Німеччини пишите. ВСІ! Абсолютно всі, хто тут втратив хорошу менеджерську або керівну посаду, або йдуть потім у самозайнятість або тупо перекваліфіковуються чи шукають варіанти із ранньою пенсією по хворобі чи по спеціальним страховкам. Бо піти на будь-яку роботу означає втратити кваліфікацію, після якої тебе точно нікуди в нормальне місце не візьмуть.
2 1
Викачую яйцями 07 мая в 12:39
Бухгалтером работаю в Германии. Не по знакомству, через собеседование. Автор, а в ляйфирмы не обращались? Ну это на крайний случай
Булку Дай 07 мая в 12:43
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вам треба спочатку вирішити для себе, для чого вам Німеччина. Я живу тут більше 20 років і фактично тут все повторюється по колу з мігрантами. Ви хочете тут жити? Як хочете тут гроші заробляти і потім повернутися наприклад в Україну? Якщо хочете тут лишатися, вам потрібна буде місцева освіта, аусбільдунг або вища освіта. Для цього треба вивчити мову. Це буде довгий шлях, можливо ви почнете працювати лише під 40 років. Чи може вам потрібна родина? Тоді варто приглянутися в тому селі чи поруч, може хтось шукає собі пару. Далеко не раджу шукати, бо у вас обмежений бюджет, а німці люблять рівноправність і вам прийдеться до них їздити за свої гроші.
Якщо ви просто хочете провести тут пару років і накопити якусь суму, то йдіть на будь-яку роботу, де ви можете заробляти і яку ви потягнете. В готель чи прибирання. Ваше резюме навіть не показуйте там. Просто висилайте якогось простого листа що ви просто шукаєте собі роботу. Ваші дві освіті там нікого не цкавлять, вас і не візьмуть, бо виникає логічне питання чому така освічена людина шукає роботу в прибираннях.
У Німеччині зараз хвиля звільнень, і у німців самих роботи мало. Вам в таких умовах шукати кваліфіковану роботу надзвичайно складно.
Доречі, правильно пишуть.
Якщо ви шукаєте просту роботу, резюме напишіть простіше. Без усіх регалій та дипломів. Зазначте просто, що працелюбна, вас влаштовує будь-який графік.
автор Не люблю натовп 07 мая в 12:43
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вам треба спочатку вирішити для себе, для чого вам Німеччина. Я живу тут більше 20 років і фактично тут все повторюється по колу з мігрантами. Ви хочете тут жити? Як хочете тут гроші заробляти і потім повернутися наприклад в Україну? Якщо хочете тут лишатися, вам потрібна буде місцева освіта, аусбільдунг або вища освіта. Для цього треба вивчити мову. Це буде довгий шлях, можливо ви почнете працювати лише під 40 років. Чи може вам потрібна родина? Тоді варто приглянутися в тому селі чи поруч, може хтось шукає собі пару. Далеко не раджу шукати, бо у вас обмежений бюджет, а німці люблять рівноправність і вам прийдеться до них їздити за свої гроші.
Якщо ви просто хочете провести тут пару років і накопити якусь суму, то йдіть на будь-яку роботу, де ви можете заробляти і яку ви потягнете. В готель чи прибирання. Ваше резюме навіть не показуйте там. Просто висилайте якогось простого листа що ви просто шукаєте собі роботу. Ваші дві освіті там нікого не цкавлять, вас і не візьмуть, бо виникає логічне питання чому така освічена людина шукає роботу в прибираннях.
У Німеччині зараз хвиля звільнень, і у німців самих роботи мало. Вам в таких умовах шукати кваліфіковану роботу надзвичайно складно.
Дуже дякую Вам за таку розлогу відповідь!
Я хотіла залишитись. У мене педагогічна й фармацевтично-інженерна освіта, володію англійською та іспанською. Я хотіла вивчити німецьку й працювати тут у фармацевтичній індустрії. Освіту потрібно підтверджувати, бо це регламентовані професії. А це час. Тому я не пішла на мовні курси, вивчаю мову самостійно, але хотіла працювати паралельно принаймні на найнижчій робочій позиції. Наприклад, на заводі з виробництва ліків чи косметики тощо. Одні відмови...
Я все знижувала й знижувала планку - просто нікуди не беруть, навіть мініджоб відмовляють.
Дякую! Я подумаю про те, щоб не відправляти резюме, а лише супровідний лист. Принаймні, якісь гроші підзаробити на некваліфікованій праці.
Дякую ще раз! Всього накращого Вам!