07 мая в 11:42

Де ви працюєте у Німеччині?

Вітаю всіх! Хто в Німеччині на 24п., що дає дозвіл на роботу, де ви працюєте?
Я майже рік тут, у соціальному житлі в селі, останні пів року шукаю роботу й одні відмови. Спочатку я подавала на "чисті" роботи, маючи дві вищі освіти й відповідний досвід, вільне знання двох іноземних мов. Одні відмови були. Потім я знизила планку і вже не претендую на високі посади, звичайні виробничі, заводи, фабрики й все одно відмови. Німецькою мовою не володію, але ж багато міжнародних компаній англійською спілкуються. Чому так? Я у відчаї навіть на прибирання подалась і там відмова. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом.
Я звідусіль чую, як багато українців у Німеччині сидять на виплатах і не планують працювати, але ось зворотна сторона, що не охоче беруть на роботу. Мені вже соромно, що одні відмови отримую. І якщо що, я молода, 30 років, здорова, працьовита, вмотивована і хочу інтегруватись. Буду вдячна за ваші історії, досвід, поради й можливо, контакти. Гарного дня!
показать весь текст
5 2
автор Не люблю натовп 07 мая в 12:43
Ответ дляБулку Дай
Розумію, бо теж в Європі вже третій рік. Хоча і не у Німеччині, але зовсім поряд. Зрозуміла одне: абсолютно ВСЕ треба робити самостійно. Шукати курси, квартиру, стукати в усі двері з приводу роботи.
Моя вам порада: вчіть німецьку обов´язково (саме вчіть, воно само не вчиться, як нам здавалося, якщо попасти у середовище), намагайтеся підтвердити диплом і шукайте роботу.
Дуже дякую Вам за поради!
Як і всім, хто поділився, не насміхався.
автор Не люблю натовп 07 мая в 12:45
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Виникає питання чи ви з Німеччини пишите. ВСІ! Абсолютно всі, хто тут втратив хорошу менеджерську або керівну посаду, або йдуть потім у самозайнятість або тупо перекваліфіковуються чи шукають варіанти із ранньою пенсією по хворобі чи по спеціальним страховкам. Бо піти на будь-яку роботу означає втратити кваліфікацію, після якої тебе точно нікуди в нормальне місце не візьмуть.
’Бо піти на будь-яку роботу означає втратити кваліфікацію’
Неодноразово це чула, а можете пояснити, чому тут це так? Чому неможна десь попрацювати, а потім повернутись до професії?
Викачую яйцями 07 мая в 12:54
Автор, еще раз спрошу - в ляйфирмы обращались?
Tammy21 07 мая в 12:58
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Виникає питання чи ви з Німеччини пишите. ВСІ! Абсолютно всі, хто тут втратив хорошу менеджерську або керівну посаду, або йдуть потім у самозайнятість або тупо перекваліфіковуються чи шукають варіанти із ранньою пенсією по хворобі чи по спеціальним страховкам. Бо піти на будь-яку роботу означає втратити кваліфікацію, після якої тебе точно нікуди в нормальне місце не візьмуть.
Виникає питання навіщо ви мені пишите частково (бо у вас не має ніякої стати, а ’всі’ -- недалуге перебільшення) адекватний комент з претензією?
Все возможно 07 мая в 12:59
Ответ дляНе вмію заміряти
Германия такая страна, где даже если вы были СЕО 10 лет до этого и потом поработали в Макдональдсе на кассе, вам светит только Макдоналдс. Это мне озвучивал немецкий джоб коуч, когда я искала работу
Так и есть. Хоть вам и натыкали рукуморду. Все кто тут давно говорят тоже самое.
Не вмію заміряти 07 мая в 13:01
Ответ дляВсе возможно
Так и есть. Хоть вам и натыкали рукуморду. Все кто тут давно говорят тоже самое.
Я тут тоже уже 7 лет:)
Но новоприбывшим же виднее. Их дело:)
Я инженер, меряю от 1 07 мая в 13:02
Ответ дляНе люблю натовп
Дуже дякую Вам за таку розлогу відповідь!
Я хотіла залишитись. У мене педагогічна й фармацевтично-інженерна освіта, володію англійською та іспанською. Я хотіла вивчити німецьку й працювати тут у фармацевтичній індустрії. Освіту потрібно підтверджувати, бо це регламентовані професії. А це час. Тому я не пішла на мовні курси, вивчаю мову самостійно, але хотіла працювати паралельно принаймні на найнижчій робочій позиції. Наприклад, на заводі з виробництва ліків чи косметики тощо. Одні відмови...
Я все знижувала й знижувала планку - просто нікуди не беруть, навіть мініджоб відмовляють.
Дякую! Я подумаю про те, щоб не відправляти резюме, а лише супровідний лист. Принаймні, якісь гроші підзаробити на некваліфікованій праці.
Дякую ще раз! Всього накращого Вам!
У фармацевтиці тут конкуренція просто шалена...Ви ж зважте, на ці посади не лише німці претендують а і купа інших дуже освічених мігрантів із різних кутків світу. Це не значить що треба опускати руки. Але вам треба виробити для себе стратегію. На завод не потрібно показувати ваші дві освіти і досвід, подумайте над чимось приземленим і простим в резюме, бо будете своїх резюме там менеджерів буквально шокувати. Ви повинні відповідати вимогам тієї посади, на яку подаєтес Буквально один до одного. І якщо це завод, то вам потрібен запис в резюме що ви десь щось схоже робити, пакували ліки, наприклад, чи щось подібне...тобто підкоригуйте своє резюме.
Все возможно 07 мая в 13:01
Ответ дляНе люблю натовп
Тобто треба десь попрацювати саме за бажаною професією чи як?
Треба хоча б сферу вибрации ту, же Ви б бажали працювати. Ну може помічником якимось. Але в тому напряму, що бажаєте працювати. Тут дуже специфічний ринок праці
Я на хвилинку 07 мая в 13:02
Ответ дляНе вмію заміряти
Германия такая страна, где даже если вы были СЕО 10 лет до этого и потом поработали в Макдональдсе на кассе, вам светит только Макдоналдс. Это мне озвучивал немецкий джоб коуч, когда я искала работу
Кстати, да, я об этом слышала от своих подруг, которые уже давно живут в Германии. Еще очень удивлялась подобному подходу, где низко квалифицированная работа как приговор на всю жизнь.
Не вмію заміряти 07 мая в 13:03
Ответ дляЯ на хвилинку
Кстати, да, я об этом слышала от своих подруг, которые уже давно живут в Германии. Еще очень удивлялась подобному подходу, где низко квалифицированная работа как приговор на всю жизнь.
Да, есть негласная «кастовость»
Я инженер, меряю от 1 07 мая в 13:04
Ответ дляTammy21
Виникає питання навіщо ви мені пишите частково (бо у вас не має ніякої стати, а ’всі’ -- недалуге перебільшення) адекватний комент з претензією?
Вам, самозайнятій особі, видніше:-) Дозвольте поцікавитися, чому не працюєте в Німеччині за професією, а вибрали такий нелегкий хліб як самозайнятість, з якої тут всі хто може втікають? Гроші на оплату медстраховки і пенсії вистачає?
2 1
Все возможно 07 мая в 13:05
Ответ дляДуб береза
Я работаю в Hautpraxis как Medizinische Fußpflege, пока миди джоб 15 часов в неделю. Как закончу курсы B2, увеличу себе часы работы.
Ви вдома працювали за цією спеціальністю чи тут вчили?
Tammy21 07 мая в 13:09
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вам, самозайнятій особі, видніше:-) Дозвольте поцікавитися, чому не працюєте в Німеччині за професією, а вибрали такий нелегкий хліб як самозайнятість, з якої тут всі хто може втікають? Гроші на оплату медстраховки і пенсії вистачає?
Бачу що ви не втомлюєтесь) Картинку світу здвинуло?)
Я не тільки самозайнята, я ще і фрайберуф та партнерка в гмбх. Людина-Аркестр, ага. І вдома я працювала сама на себе останні 10 років, за тією ж спеціалізацію (шок контент -- без класичної освіти) що і тут.
Останнє речення прям пречудово показує наскільки ви не в контексті самозайнятості у Німеччині. Як і пасаж про ’втечу’.
Все возможно 07 мая в 13:14
Ответ дляНе люблю натовп
Дуже дякую Вам за таку розлогу відповідь!
Я хотіла залишитись. У мене педагогічна й фармацевтично-інженерна освіта, володію англійською та іспанською. Я хотіла вивчити німецьку й працювати тут у фармацевтичній індустрії. Освіту потрібно підтверджувати, бо це регламентовані професії. А це час. Тому я не пішла на мовні курси, вивчаю мову самостійно, але хотіла працювати паралельно принаймні на найнижчій робочій позиції. Наприклад, на заводі з виробництва ліків чи косметики тощо. Одні відмови...
Я все знижувала й знижувала планку - просто нікуди не беруть, навіть мініджоб відмовляють.
Дякую! Я подумаю про те, щоб не відправляти резюме, а лише супровідний лист. Принаймні, якісь гроші підзаробити на некваліфікованій праці.
Дякую ще раз! Всього накращого Вам!
Знайома працює зараз на заводі. Вона за освітою хімік. В Україні хіміком не працювала. В неї теж дві освіти і друга педагогічна, вона по ній працювала. Так от в джобцентр їй сказали, що підтверджуй хіміка, хоч і немає досвіду, по педагогічна то нереально. Ну от вона підтвердила. Язик вона гарний вже має, в принципі як вільно вже спілкується. І ось її взяли спочатку як безкоштовно, типу практики, потім на випробувальний термін аж на півроку и з нового року вже дали контракт, після півроку. Вона як тестує продукцію, типу хімік технолог, щось таке.
Все возможно 07 мая в 13:15
Ответ дляНе люблю натовп
’Бо піти на будь-яку роботу означає втратити кваліфікацію’
Неодноразово це чула, а можете пояснити, чому тут це так? Чому неможна десь попрацювати, а потім повернутись до професії?
Вас просто не будуть брати. Такий менталітет. І на просту роботу вас не беруть, бо у вас дві вишки, це оверкваліфіціред. Занадто вумна коротше. То правильно вам написали, на такі вакансії не варто резюме гарне слати
Я на хвилинку 07 мая в 13:20
Ответ дляTammy21
Бачу що ви не втомлюєтесь) Картинку світу здвинуло?)
Я не тільки самозайнята, я ще і фрайберуф та партнерка в гмбх. Людина-Аркестр, ага. І вдома я працювала сама на себе останні 10 років, за тією ж спеціалізацію (шок контент -- без класичної освіти) що і тут.
Останнє речення прям пречудово показує наскільки ви не в контексті самозайнятості у Німеччині. Як і пасаж про ’втечу’.
Чого Ви сперечаєтесь, ще і в такому зневажливому тоні? Мабуть люди, які прожили багато років у Німеччині більш освічені у цих питаннях, ніж Ви, яка знаходиться в країні півтори-два роки з тимчасовим(!) захистом. Дивно чути про успіх самозайнятоі людини, яка тікала з дітьми від війни без копійки в кишені та документів.
Байрактарна 07 мая в 13:35
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Виникає питання чи ви з Німеччини пишите. ВСІ! Абсолютно всі, хто тут втратив хорошу менеджерську або керівну посаду, або йдуть потім у самозайнятість або тупо перекваліфіковуються чи шукають варіанти із ранньою пенсією по хворобі чи по спеціальним страховкам. Бо піти на будь-яку роботу означає втратити кваліфікацію, після якої тебе точно нікуди в нормальне місце не візьмуть.
А где логика? Пойти на раннюю пенсию- ты уже не будешь работать по специальности. Так чего сожалеть о потерянных навыках?
автор Не люблю натовп 07 мая в 13:36
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У фармацевтиці тут конкуренція просто шалена...Ви ж зважте, на ці посади не лише німці претендують а і купа інших дуже освічених мігрантів із різних кутків світу. Це не значить що треба опускати руки. Але вам треба виробити для себе стратегію. На завод не потрібно показувати ваші дві освіти і досвід, подумайте над чимось приземленим і простим в резюме, бо будете своїх резюме там менеджерів буквально шокувати. Ви повинні відповідати вимогам тієї посади, на яку подаєтес Буквально один до одного. І якщо це завод, то вам потрібен запис в резюме що ви десь щось схоже робити, пакували ліки, наприклад, чи щось подібне...тобто підкоригуйте своє резюме.
Щиро Вам дякую за допомогу! Ви справді допомогли мені.
автор Не люблю натовп 07 мая в 13:40
Ответ дляВсе возможно
Знайома працює зараз на заводі. Вона за освітою хімік. В Україні хіміком не працювала. В неї теж дві освіти і друга педагогічна, вона по ній працювала. Так от в джобцентр їй сказали, що підтверджуй хіміка, хоч і немає досвіду, по педагогічна то нереально. Ну от вона підтвердила. Язик вона гарний вже має, в принципі як вільно вже спілкується. І ось її взяли спочатку як безкоштовно, типу практики, потім на випробувальний термін аж на півроку и з нового року вже дали контракт, після півроку. Вона як тестує продукцію, типу хімік технолог, щось таке.
Дуже дякую за Вашу розповідь! Так, мені теж саме сказали щодо педагогічної.
Спробую безкоштовно хоча б практику знайти. Дякую!
Я инженер, меряю от 1 07 мая в 15:32
Ответ дляTammy21
Бачу що ви не втомлюєтесь) Картинку світу здвинуло?)
Я не тільки самозайнята, я ще і фрайберуф та партнерка в гмбх. Людина-Аркестр, ага. І вдома я працювала сама на себе останні 10 років, за тією ж спеціалізацію (шок контент -- без класичної освіти) що і тут.
Останнє речення прям пречудово показує наскільки ви не в контексті самозайнятості у Німеччині. Як і пасаж про ’втечу’.
Якраз дуже навіть в контексті. Джобцентр доплачує? Чи вдається всі витрати справді самій оплачувати? Просто цікаво
Tammy21 07 мая в 16:44
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Якраз дуже навіть в контексті. Джобцентр доплачує? Чи вдається всі витрати справді самій оплачувати? Просто цікаво
Ви фантастично в контексті) Будь ласка, скажіть кому з власників гмбх доплачує Джоб?)))
Tammy21 07 мая в 16:46
Ответ дляЯ на хвилинку
Чого Ви сперечаєтесь, ще і в такому зневажливому тоні? Мабуть люди, які прожили багато років у Німеччині більш освічені у цих питаннях, ніж Ви, яка знаходиться в країні півтори-два роки з тимчасовим(!) захистом. Дивно чути про успіх самозайнятоі людини, яка тікала з дітьми від війни без копійки в кишені та документів.
Чого ви намагаєтеся мене виховувати, використовуючи як аргумент повітря?) От прям на подумати питання.
Я на хвилинку 07 мая в 18:25
Ответ дляTammy21
Чого ви намагаєтеся мене виховувати, використовуючи як аргумент повітря?) От прям на подумати питання.
Це Ви тут займаєтесь «вихованням», демонструючи лише свою необізнаність у більшості питань, що доведено багатьма учасниками обговорення, які, в порівнянні з Вашим короткостроковим «досвідом» в якості людини з тимчасовим захистом, проживають та працюють у Німеччині багато років.
Tammy21 08 мая в 06:50
Ответ дляЯ на хвилинку
Це Ви тут займаєтесь «вихованням», демонструючи лише свою необізнаність у більшості питань, що доведено багатьма учасниками обговорення, які, в порівнянні з Вашим короткостроковим «досвідом» в якості людини з тимчасовим захистом, проживають та працюють у Німеччині багато років.
Ага. І саме тому ви мені і пишите)
Поясніть, будь ласка, чому я за пару років спромоглася нахапатися інформації, яку ви не змогли здобути за довший строк?
Ви в попередньому коменті задали питання, які в принципі не мають сенсу, до того теж було доволі штамповане ствердження, але воно хоча б звичне для тих, хто працює в системі, чи сидить на тайлцайтє роками та боїться ворушитися.
Пс. Побачила, що ті коменти писали не ви (важко без авок, соррі). Але вам, думаю, буде цікаво почитати ’цікавості’ від ’я інженер’, та подумати, що ж там не так)
Дуб береза 08 мая в 11:09
Ответ дляВсе возможно
Ви вдома працювали за цією спеціальністю чи тут вчили?
В Украине работала около 15 лет, тут сразу же взяли на работу.