07 мая в 12:25

Похваліть свої каструлі

Дівчата, прошу поради.
Хочу купити мамі на День матері набір каструль. Щоб були непоганої якості і прості в догляді.
Бюджет тисяч 6, можна більше. Плита газова, не індукційна.
Похваліть ваші )
Дон Пэдро 07 мая в 12:26
У мене звичайні Метро. Користуюсь частіше, ніж іншими, які дорожче
_Alekssandra_ 07 мая в 12:27
Мне нравится Тефаль.
ЖонДуан 07 мая в 12:28
Wmf і scanpan. Поки що з усіх найкраще і найдовше зберігають вигляд.
Губка Боб 07 мая в 12:28
В Новій ліній купувала. Каструлі,як каструлі.
_Alekssandra_ 07 мая в 12:29
Маме покупала в прошлом году набор кастрюль. Она сама их выбрала в каком-то магазине, типа Червоный маркет. Но по стоимости не так уж и дешевле, чем Тефаль, она вроде довольна, но я такое не люблю.
Оябунчик 07 мая в 12:30
А які побажання до кастрюль? Вони мають бути металевими, емалірованими, можливо з антипригарним покриттям?
Tammy21 07 мая в 12:30
Для усіх типів поверхонь. Вмф маленькі, найбільща на 1.5 л. Тефаль стандартні. Дуже зручно, що зверху не має стандартн.ручки.
Дон Пэдро 07 мая в 12:30
Дон Пэдро 07 мая в 12:32
І кришки до них
ЖонДуан 07 мая в 12:33
Ответ дляTammy21
Для усіх типів поверхонь. Вмф маленькі, найбільща на 1.5 л. Тефаль стандартні. Дуже зручно, що зверху не має стандартн.ручки.
Я доречі дуже зацінила каструлі з металевими кришками.
Ловлю капці 07 мая в 13:08
Wmf
РокерША 07 мая в 13:11
Ладно, пойду на кухню похвалю, раз просите...
автор Зліпок ступні 07 мая в 13:12
Ответ дляОябунчик
А які побажання до кастрюль? Вони мають бути металевими, емалірованими, можливо з антипригарним покриттям?
Металевими, мабуть. Бо користуються часто, думаю антипригарне покриття швидко облізе
Доль Чекомбана 07 мая в 13:16
Бергоф, одному набору уже 30 лет, другому-10, пока целые
Дама-мадама 07 мая в 13:51
Petergoff дешевше Бергофа, в експлуатації вже 8 років, все супер.