07 мая в 12:30

Всё, что осталось от моего шерстяного аутфита

От, примерно, 50 свитеров и джемперов, пончо и кардиганов. Оптимизировала.
В левой стопке - то, что «в люди», в правой - что не жалко в магазин или с собаками погулять.
mamadoma 07 мая в 12:34
ого
Bejza 07 мая в 12:39
Ви не гарно склали, виглядає бардачеллом
6 6 3 1
Nicole F 07 мая в 12:41
1. Куди поділи зайві?
2. Навіщо навиворіт?
3. Чому тільки рожеві та сірі?
8 2
vlad-svs 07 мая в 12:47
Ответ дляNicole F
1. Куди поділи зайві?
2. Навіщо навиворіт?
3. Чому тільки рожеві та сірі?
4. Размер стопы?
5. Девичья фамилия матери?
6. Чему равняется ln 1?
Реалістка 07 мая в 12:51
Пудровий і сірий - мої улюблені кольори :) ну ще блакитний.
автор Fashion_besties 07 мая в 12:56
Ответ дляBejza
Ви не гарно склали, виглядає бардачеллом
Це ще не фінал, поки перебираю всю шафу, а потім розкладу на свої місця 🥳 ще й за кольором
1 1
автор Fashion_besties 07 мая в 12:56
Ответ дляNicole F
1. Куди поділи зайві?
2. Навіщо навиворіт?
3. Чому тільки рожеві та сірі?
Там ще є фісташковий і кемел 😛
автор Fashion_besties 07 мая в 12:57
Ответ дляРеалістка
Пудровий і сірий - мої улюблені кольори :) ну ще блакитний.
Вони під все підходять 😍
Plushaa 07 мая в 12:58
👍🏼
Я вчера трусила детские шкафы, остались полупустые полки, обожаю расхламления, мне прям легче дышать
halla-d95e 07 мая в 13:19
Ой дівчата, прийдіть до мене .Бо мені всього шкода. Певно треба залишити 1/6 зі всіх шмоток.
2 2
Bejza 07 мая в 13:43
Ответ дляFashion_besties
Це ще не фінал, поки перебираю всю шафу, а потім розкладу на свої місця 🥳 ще й за кольором
У вас натхнення.. заздрю
автор Fashion_besties 07 мая в 13:59
Ответ дляhalla-d95e
Ой дівчата, прийдіть до мене .Бо мені всього шкода. Певно треба залишити 1/6 зі всіх шмоток.
Я до мами коли приходжу - вона мене до шаф не пускає, бо знає, чим це закінчиться 😁
Ви спробуйте відсортувати речі за таким принципом:
1. Базові речі, які під все підходять, мода над ними не владна і можна робити капсули
2. Улюблені речі від яких отримуєте кайф.
3. Речі, які під питанням, сумніваєтеся, чи знадобляться
4. Речі, які зайві, не будете носити

4-ту купу сміливо виносьте і віддавайте / продавайте
3-тю купу складіть окремо і через півроку - рік все, що не одягали з цієї купи має спіткати така ж доля як 4-ту купу
halla-d95e 07 мая в 14:52
Ответ дляFashion_besties
Я до мами коли приходжу - вона мене до шаф не пускає, бо знає, чим це закінчиться 😁
Ви спробуйте відсортувати речі за таким принципом:
1. Базові речі, які під все підходять, мода над ними не владна і можна робити капсули
2. Улюблені речі від яких отримуєте кайф.
3. Речі, які під питанням, сумніваєтеся, чи знадобляться
4. Речі, які зайві, не будете носити

4-ту купу сміливо виносьте і віддавайте / продавайте
3-тю купу складіть окремо і через півроку - рік все, що не одягали з цієї купи має спіткати така ж доля як 4-ту купу
Дякую. В тому то й справа, що є речі, про які навіть не згадала б, якби хтось викинув. А як сама починаю перебирати, то або шкода. Або може ще раз вдіну. Або може колись пригодяться.
Напевно тому що приватний будинок і місця достатньо. То з одної шафи до іншої перекочовують.