Эффектная ли внешность?

На ваш вкус симпатичная ли?
11 9 5
Божий одуванчик 22 апреля в 22:54
Коли ви перестанете чужі фото постити 🥴
Смурфетта 22 апреля в 22:54
У якому місці шукати тут ефект?
9 1
КротоТо 22 апреля в 22:59
Ні. Дуже звичайна.
5 1
Мир Мир Мир! 22 апреля в 22:59
А себя слабо показать?
Малая еще та 22 апреля в 23:03
Эти рыбьи глаза..бррр
Внешность простушки сельской
6 1
Малая еще та 22 апреля в 23:04
А что со зрачками? ))
Радість моя 22 апреля в 23:10
Нормальна
оксюморон 22 апреля в 23:18
Лариса Гузеева на минималках
4 1
ПесиКот 22 апреля в 23:18
яке тупе запитання!!! Звичайна дівчина, миловидна, очі з бісиками. Тут вже видивилися риб´ячі очі і простушку... Мабуть ця коментаторша із тих, що носить Луі Віттон і п´є виключно просєко...
Я знаю таких собі звичайних зовні людей, але вони настільки харизматичні, цікаві, жваві, розумні, що без Луї Віттона ними захоплюються, з ними приємно мати справу.
1 1 1
Воздух в банке 22 апреля в 23:24
Це Вітвіцька?
Шкварочка 22 апреля в 23:26
Це їй коронки по кольору підбирають? Чи що за зубний ряд такий довгий ?
Вумна, аж страшно 22 апреля в 23:26
мне нравиться
Леплю из пластилина 22 апреля в 23:32
Красивая очень. Но по щекам видно что толстая... Толстость это лень и глупость, поэтому норм мужчина с такой не свяжется
1 1
Кринжова баба 22 апреля в 23:51
Эффектная 😁