07 мая в 15:56

Всі тут обсирали мою машину, а я все-таки її продала

Просто хочу сказати, десь у листопаді грудні я створила тему, що продаю машину і що довго не можу продати .
Звісно тут хтось мене найшов по авторіа, скинув сюди повідомлення і всі дружно почали обсирати мене і мою машину)
Але прийшов час і я сьогодні її продала )
На 500 дол більше ніж виставила у серпні, плюс ще і долар виріс.
Дівчатка, на все свій час.
Якщо хтось хоче продати і довго чекає- дочекається )
Конотопська відьма 07 мая в 15:57
Я Вас вітаю!
Тут обісруть кожного
48 4
автор ОйЙой 07 мая в 15:58
Ответ дляКонотопська відьма
Я Вас вітаю!
Тут обісруть кожного
Дякую. Я тихенько радію всередині і не витримала сюди написала ))
13 1 1
Неправдиша 07 мая в 15:58
Поздравляю! Что продали и за сколько?
автор ОйЙой 07 мая в 16:00
Ответ дляНеправдиша
Поздравляю! Что продали и за сколько?
Не хочу писати, бо зараз знову скинуть сюди обяву і обісруть ))
За 10К, машина не дорога. Але у мене дві- ця була просто справді лишня, але не продавала терміново , чекала свій час
12 5
автор ОйЙой 07 мая в 16:01
Ответ дляНеправдиша
Поздравляю! Что продали и за сколько?
Я ззаду дві продавала. Дорожча у мене десь 21-20К
І думала от що скоріше продам, то продам.
3 1
Туфли в чешуе 07 мая в 16:01
Здесь всех г поливают, я создавала тему, что очень сильно сильно сохнет кожа при беременности, так мне такого понаписывали, волосы дыбом стали
11 2 1
Конфиденциальность 07 мая в 16:02
Ответ дляОйЙой
Дякую. Я тихенько радію всередині і не витримала сюди написала ))
Я свою Кіа Піканто 2006 року продавала 2 мясці, ніхто навіть не телефонував. Писали перекупи, які пропонували обмін на Мерседес Спринтер або щось іще таке цікаве для дівчини. Але була впевнена, що продам. Купив чоловік з мого міста, без торгу, щасливий і він і я.
На кожен товар є покупець.
автор ОйЙой 07 мая в 16:02
Ответ дляТуфли в чешуе
Здесь всех г поливают, я создавала тему, что очень сильно сильно сохнет кожа при беременности, так мне такого понаписывали, волосы дыбом стали
О господи. Невже і вагітним тут всяку чєпуху пишуть?
Конфиденциальность 07 мая в 16:02
Ответ дляОйЙой
О господи. Невже і вагітним тут всяку чєпуху пишуть?
тут всі рівні
автор ОйЙой 07 мая в 16:03
Ответ дляКонфиденциальность
Я свою Кіа Піканто 2006 року продавала 2 мясці, ніхто навіть не телефонував. Писали перекупи, які пропонували обмін на Мерседес Спринтер або щось іще таке цікаве для дівчини. Але була впевнена, що продам. Купив чоловік з мого міста, без торгу, щасливий і він і я.
На кожен товар є покупець.
Так і є. У мене дід купив. Йому потрібно була два привода, і він так і сказав це єдина нормальна машина з двома приводами за такі гроші
Навіть на яму відмовився їхати. Я здивована була, але ж то його право.
5 2
Неправдиша 07 мая в 16:03
Ответ дляОйЙой
Не хочу писати, бо зараз знову скинуть сюди обяву і обісруть ))
За 10К, машина не дорога. Але у мене дві- ця була просто справді лишня, але не продавала терміново , чекала свій час
Какого года машина?
автор ОйЙой 07 мая в 16:03
Ответ дляКонфиденциальность
тут всі рівні
😃
Аноним_1859 07 мая в 16:03
Это ота красненькая?
автор ОйЙой 07 мая в 16:03
Ответ дляНеправдиша
Какого года машина?
автор ОйЙой 07 мая в 16:04
Ответ дляАноним_1859
Это ота красненькая?
Не знаю про яку ви, але точно не краснєнька)
Незнакомлюся 07 мая в 16:04
Ответ дляАноним_1859
Это ота красненькая?
Покажіть
Бутербродница 07 мая в 16:06
Я тут сумку свою выставила,так сумку обосрали.Еще советовалась по кросовкам.Кросовки все обосрали,кроме 1 женщины.
автор ОйЙой 07 мая в 16:07
Ответ дляБутербродница
Я тут сумку свою выставила,так сумку обосрали.Еще советовалась по кросовкам.Кросовки все обосрали,кроме 1 женщины.
🤣🤣🤣🤣
Ядвига Юсьлегко 07 мая в 16:08
бо тут одні жаби сидять.я все продала після того,як тут писали ,що це треба викинути на смітник/віддати пенсіонерці,бо страшне і немодне і т.д.
менше тут радьтесь))
7 4 1
Ростки жимолости 07 мая в 16:07
Я на советчице больше 10 лет , к сожалению деградация людей на лицо. Были всегда не здоровые люди, которым за счастье было кого-то унизить или позлить , но не в таком количестве.
11 1
Туфли в чешуе 07 мая в 16:07
Ответ дляОйЙой
О господи. Невже і вагітним тут всяку чєпуху пишуть?
Да, я просто в шоке была🤯
Ядвига Юсьлегко 07 мая в 16:07
Ответ дляНезнакомлюся
Покажіть
навіщо? щоб знов обсирали?
Бутербродница 07 мая в 16:08
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
навіщо? щоб знов обсирали?
Наверное уже язык чешеться обосрать.
Дую на вітер 07 мая в 16:09
Біжіть! Тут заздрісні бідосі жертви, які звикли жити і страждати, вас зараз гівно обіллють.
220В 07 мая в 16:09
Ответ дляАноним_1859
Это ота красненькая?
да красная, не помню марку, точно она
Бесбардак 07 мая в 16:09
Вітаю!
автор ОйЙой 07 мая в 16:10
Ответ дляБутербродница
Наверное уже язык чешеться обосрать.
Отаку хуйкню продали? Та треба було краще на ЗСУ віддати або на смітник..
Такої фігні наслухалася
8 1
автор ОйЙой 07 мая в 16:10
Ответ дляБесбардак
Вітаю!
Дякую ❤️
Електрохарчування 07 мая в 16:10
Ответ дляТуфли в чешуе
Здесь всех г поливают, я создавала тему, что очень сильно сильно сохнет кожа при беременности, так мне такого понаписывали, волосы дыбом стали
Вы, наверное, сами усомнились что беременны...
автор ОйЙой 07 мая в 16:11
Ответ дляЕлектрохарчування
Вы, наверное, сами усомнились что беременны...
😀