26 апреля в 19:48

Про штрафи згідно нового закону

Дівчата, хто дивиться дійсно толкових юристів, що пояснюють ситуацію на ютюб. Або може хтось сам юрист. Я не можу зрозуміти. Якщо не приходиш в ТЦК і не проходиш ВЛК, то чи в Україні, чи закордоном - накладуть штраф? Я так зрозуміла, якщо не приходиш - штраф, якщо ігноруєш повістку - теж штраф, не забираєш рекомендованим листом - теж штраф? І вони ще й накопичуватимуться? І як тоді їх сплачувати, якщо людина не хоче тут світитись або взагалі перебуває закордоном? Якщо накладуть 1-2 то ще можна оплатити...але ж не всі оплатять. А через неоплату можуть впаяти кримінальну відповідальність? Дожились. Дякую за відповіді, дівчата.
3 2 1
Хочу наколоти губи 26 апреля в 19:49
Думаю суд з конфіскацією майна
автор Молчалка 26 апреля в 19:50
Ответ дляХочу наколоти губи
Думаю суд з конфіскацією майна
А якщо майна, як такого нема? Ні квартири, ні машини? То приходитимуть до дружини?
ТайТаке 26 апреля в 19:50
Ну и зачем жаловались на тему про мамаш .
Шо за люди. Нисебе ни людям
Кукарачка 26 апреля в 19:50
А, как вы хотите? Вроде ясно написано, стать на учёт в течении 60 дней. К чему эти телодвижения, неприйду, что будет и т д
Все равно рано или поздно прийдет и отметится
30 3 1
begovelik 26 апреля в 19:51
Це якщо оновиш дані. А якщо не оновиш - нічого не буде, бо вони таким чином заповнюють свою базу. Я так думаю ;)
11 2
ТайТаке 26 апреля в 19:51
За то что дышите штраф , а если глубоко дышите то штраф и плюс штраф на штраф.
23 1 1
begovelik 26 апреля в 19:52
Ответ дляХочу наколоти губи
Думаю суд з конфіскацією майна
Суд - виконавча служба - блокування рахунків
ТайТаке 26 апреля в 19:52
Ответ дляКукарачка
А, как вы хотите? Вроде ясно написано, стать на учёт в течении 60 дней. К чему эти телодвижения, неприйду, что будет и т д
Все равно рано или поздно прийдет и отметится
Все разогнались . На границе толкучка.
Так что кто хочет куда ехатью переждите, непротолкнуться в строну Украины
15 1
звездная галактика 26 апреля в 19:52
Ответ дляТайТаке
За то что дышите штраф , а если глубоко дышите то штраф и плюс штраф на штраф.
+20% НДС
Мама Чели 26 апреля в 19:52
Ответ дляХочу наколоти губи
Думаю суд з конфіскацією майна
Так, вже наша влада заявила, що будуть конфіскувати майно через суд, якщо штрафи будуть більше ніж 160 000 грн
ТайТаке 26 апреля в 19:52
Ответ для звездная галактика
+20% НДС
Плюс военный сбор
begovelik 26 апреля в 19:52
Ответ дляМолчалка
А якщо майна, як такого нема? Ні квартири, ні машини? То приходитимуть до дружини?
На нема - і суду нема )
5 1
автор Молчалка 26 апреля в 19:53
Ответ дляКукарачка
А, как вы хотите? Вроде ясно написано, стать на учёт в течении 60 дней. К чему эти телодвижения, неприйду, что будет и т д
Все равно рано или поздно прийдет и отметится
Ну так, звісно, всі побіжать відмічатись. Дехто і далі не виходитиме із дому і переховуватиметься. Нам вчора участкові в двері гримали, бо розшукують ’ухилянта’ з сусідньої квартири. Хоча ця людина там вже дуже давно не живе (по ходу, як мінімум 10 років на заробітках). Та і ті люди, які вже роками живуть в інших країнах (виїхали до повномаштабної) - думаєте вони побіжать в Україну відмічатись?
6 2
Планшетница 26 апреля в 19:53
Почитайте тему з публікацією ТСН сьогодні, там коментували юристи і судді це питання
Кукарачка 26 апреля в 19:53
Натыкали дизайном, вот реально, что вы ждете, что вас не коснется?! )) научитесь уже реально оценивать реальность
begovelik 26 апреля в 19:54
Я б не рекомендувала оновлювати свої дані. Особливо тим, хто закордоном
8 6 1
Кукарачка 26 апреля в 19:55
Ответ дляМолчалка
Ну так, звісно, всі побіжать відмічатись. Дехто і далі не виходитиме із дому і переховуватиметься. Нам вчора участкові в двері гримали, бо розшукують ’ухилянта’ з сусідньої квартири. Хоча ця людина там вже дуже давно не живе (по ходу, як мінімум 10 років на заробітках). Та і ті люди, які вже роками живуть в інших країнах (виїхали до повномаштабної) - думаєте вони побіжать в Україну відмічатись?
Ну пересидит месяц, два, пять. Дальше надо будет машину продать, или продлить страховку, получить любую бумажку в госслужбе и все равно дорога приведёт в военкомат
15 1
автор Молчалка 26 апреля в 19:54
Ответ дляbegovelik
Суд - виконавча служба - блокування рахунків
А ви можливо трохи в цьому розбираєтесь: штраф потім можна сплатити ’віддалено’ чи родичам?
begovelik 26 апреля в 19:54
Ответ дляКукарачка
Натыкали дизайном, вот реально, что вы ждете, что вас не коснется?! )) научитесь уже реально оценивать реальность
А шо должно коснуться?
begovelik 26 апреля в 19:55
Ответ дляМолчалка
А ви можливо трохи в цьому розбираєтесь: штраф потім можна сплатити ’віддалено’ чи родичам?
Хоч Папі Римському. А чому у вас така паніка?
ВЫВсеВрете 26 апреля в 19:57
Ответ дляКукарачка
Натыкали дизайном, вот реально, что вы ждете, что вас не коснется?! )) научитесь уже реально оценивать реальность
Як реально оцінювати? Щось не видно що зелена гнида реально оцінює ситуацію, а народ повинен оцінювати?
17 2
Кукарачка 26 апреля в 19:58
Ответ дляbegovelik
А шо должно коснуться?
Сейчас аттестат без приписного не получишь. Вы думаете мужики смогут не отмечать в военкомате, жить как обычно. Им нигде не придётся предъявлять бумажку, что они уже отметились, на работе, в каких то структурах...
Наивно полагать, что прокатит без отметки
6 1 1
Seehund 26 апреля в 19:58
Вчера в Мариупольском чате ржали мужики: пусть всё приносят по последнему адресу прописки.
12 1 1
автор Молчалка 26 апреля в 19:58
Ответ дляbegovelik
Хоч Папі Римському. А чому у вас така паніка?
Не знаю...мені здається, що всі про це говорять...та і я припускаю, що чоловік не піде. Але він мене лякає, що як впаяють йому кримінальну справу - то піде. От мені і цікаво, чи можуть за таке дати кримінальну справу...бо в принципі штрафи великі...але оплатити напевно підйомно ще.
4 1
ВЫВсеВрете 26 апреля в 19:58
Ответ дляКукарачка
Сейчас аттестат без приписного не получишь. Вы думаете мужики смогут не отмечать в военкомате, жить как обычно. Им нигде не придётся предъявлять бумажку, что они уже отметились, на работе, в каких то структурах...
Наивно полагать, что прокатит без отметки
Війна закінчиться і всі підуть і відмітяться. В чому проблема?
10 2
Кукарачка 26 апреля в 20:01
Ответ дляВЫВсеВрете
Війна закінчиться і всі підуть і відмітяться. В чому проблема?
А воевать у нас кто будет? У нас есть неудокомпектованные батальоны. Плюс те кто воюет, кто ранен, кто погиб
Когда она закончится, никто не знает
13 3 3
ВЫВсеВрете 26 апреля в 20:02
Ответ дляКукарачка
А воевать у нас кто будет? У нас есть неудокомпектованные батальоны. Плюс те кто воюет, кто ранен, кто погиб
Когда она закончится, никто не знает
Ви ідіть воюйте. А з собою захватіть зелене шобло, ткачів, кошових і всю ту пиз-ту.
24 4 1
автор Молчалка 26 апреля в 20:01
Ответ дляКукарачка
А воевать у нас кто будет? У нас есть неудокомпектованные батальоны. Плюс те кто воюет, кто ранен, кто погиб
Когда она закончится, никто не знает
Хай воюють професійні військові, що зараз в переповнених частинах сидять, наприклад.
Кукарачка 26 апреля в 20:03
Ответ дляМолчалка
Хай воюють професійні військові, що зараз в переповнених частинах сидять, наприклад.
И много раз эта фраза меняла что то? Вы не первая кто её пишет.
Вы как то общайтесь с теми у кого кто то на фронте, чуть вникайте в тему войны
9 4 2
З вишневого садка 26 апреля в 20:03
Ответ дляТайТаке
За то что дышите штраф , а если глубоко дышите то штраф и плюс штраф на штраф.
А если совсем совсем глубоко , то кримінальна відповідальність