07 мая в 22:42

В аврорі знайшла непогані ножі

Може кому буде корисна інформація. Ще є з цієї ж серії для хліба. Ну і дуже класні для томатів цієї ж фірми.
Оля_с_киркою 07 мая в 22:44
Трамонтину давно хвалят в тг чатах даже не в Украине, типа дешево и классно. Но я пока не покупала
Рання пташка 07 мая в 22:45
спасибо, посмотрю)
автор Телефон Рубика 07 мая в 22:46
Ответ дляОля_с_киркою
Трамонтину давно хвалят в тг чатах даже не в Украине, типа дешево и классно. Но я пока не покупала
Я вже років 15 їх ножами користуюся, хороші, ергономічні, недорогі.
13 1
Любовь Калистратовна 07 мая в 22:49
Це вважається одні з кращих ножів у світі. Виробляються в Бразилії. В мене їх найдорожча серія зі сталі вже купу років. Вони чудові)
13 1
Попа как у Кардашьян 07 мая в 22:49
Ответ дляОля_с_киркою
Трамонтину давно хвалят в тг чатах даже не в Украине, типа дешево и классно. Но я пока не покупала
Надолго не хватает, если активно использовать
2 1
Каркуша Клара 07 мая в 22:51
Трамонтіна найкращі ножі. А ціна копійки.
7 1 1
Сирожено_пирожено 07 мая в 22:53
Оооооо мне как раз ножей не хватает дома😉
So_so 07 мая в 22:53
Я на маудау их покупала, дешевые, неплохие, можно менять.
2 1
Форточка 07 мая в 22:55
О, трамонтина , спасибо автор ! Давно искала, покупала лет 5 назад нож для томатов - это нечто ! Причём за это время нисколько не затупился , качество супер .
Пік Антна 07 мая в 22:56
ой, а мой любимый нож из авроры это типо как пилка, стоит понты, а режет все так что и пальцы отрезать можно..
автор Телефон Рубика 07 мая в 22:57
Ответ дляПік Антна
ой, а мой любимый нож из авроры это типо как пилка, стоит понты, а режет все так что и пальцы отрезать можно..
Може вт про ніж для томатів їхній?
Я_уеду_жить_в_Лондон! 07 мая в 23:01
В какую цену ?
Не думаю, что Аврора продает оригинал.
Но завтра пойду посмотрю, спасибо.
Матусік 07 мая в 23:04
В мене декілька їх ножів
Для чищення овочів найулюбленіший на фото
Він майже не потребує заточки, зручний в невеликій руці, гарно саме ріже і чистить
Кришити цибулю, нарізати овочі, мясо і тд в мене з сірою колодкою, великий універсальний, кухарський наче називається
Їм вже кілька років, точу вдома на простій точилці, і знову гарно ріжуть
Пс Вони бувають в двох розмірах, менший ідеально для чищення картоплі і нарізки прямо в руках
Є більший, то він ( на мою думку) на більшу руку можливо
Корсет_на_шурупах 07 мая в 23:04
Ответ дляФорточка
О, трамонтина , спасибо автор ! Давно искала, покупала лет 5 назад нож для томатов - это нечто ! Причём за это время нисколько не затупился , качество супер .
Что это за нож для томатов? Он какой то особой формы?
Весёлая морковка 07 мая в 23:07
Ответ дляОля_с_киркою
Трамонтину давно хвалят в тг чатах даже не в Украине, типа дешево и классно. Но я пока не покупала
Оригінал хвалять. А ці навіть біля оригіналу ніколи не лежали
6 4
Матусік 07 мая в 23:08
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В какую цену ?
Не думаю, что Аврора продает оригинал.
Но завтра пойду посмотрю, спасибо.
Думаю що підробка, я колись так трамонтіни в бонусі набрала)
Ну таке, непогано, але оригінал звісно кращий і суттєво
Якось натрапила на акцію, то купила дуже вигідно одразу декілька,досі користуюся
Правда не всі моделі дійсно хороші
Для філірування ніж мені не дуже їх, універсальний з цим краще справляється
1 1
Любовь Калистратовна 07 мая в 23:10
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В какую цену ?
Не думаю, что Аврора продает оригинал.
Но завтра пойду посмотрю, спасибо.
Аврора завжди продає оригінал. Я працювала там колись в закупках. Просто у них сильна позиція на ринку України і вони завжди ’ дожимають’ партнерів по ціні, щоб у них було дешевше за всіх. Звільнилася по особистим причинам
14 6
Я_уеду_жить_в_Лондон! 07 мая в 23:09
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Аврора завжди продає оригінал. Я працювала там колись в закупках. Просто у них сильна позиція на ринку України і вони завжди ’ дожимають’ партнерів по ціні, щоб у них було дешевше за всіх. Звільнилася по особистим причинам
Спасибо. Тогда однозначно завтра пойду.
Мастер Класс 07 мая в 23:13
Скажите, а вы фото видите? У меня не грузятся, почему-то....
Мастер Класс 07 мая в 23:15
О, появились фото.
Матусік 07 мая в 23:16
Я недавно набір терток в Аврорі купила, гострі, пальця вже встигла втерти)
Зручно що складаються одна на одну і займають менше місця

Є хороша чотирибічна, але пласкі більше подобаються, бо швидше мити)
автор Телефон Рубика 07 мая в 23:16
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В какую цену ?
Не думаю, что Аврора продает оригинал.
Но завтра пойду посмотрю, спасибо.
Щось 169, 139, 69 +/- відповідно до розміру. А чому ж в Аврорі не оригінали? Звичайний магазин.
5 1
Форточка 07 мая в 23:17
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Что это за нож для томатов? Он какой то особой формы?
Это нож - пилочка , с мелкими острыми зубцами , идеально для мягких овощей , ну и я им ещё хлеб режу и иногда колбасу )
Забагаловка 07 мая в 23:17
Ответ дляОля_с_киркою
Трамонтину давно хвалят в тг чатах даже не в Украине, типа дешево и классно. Но я пока не покупала
Так і є. Є за що хвалити. Ми свої випадково купили в Ашані 12 років тому, коли їздили відпочивати в Одесу. Досі ці два ножі-пилочки - топчик 👍🏼👍🏼👍🏼
Миловидна леді 07 мая в 23:18
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Спасибо. Тогда однозначно завтра пойду.
Аврора - это в основном Китай. Вы верите анониму главному по закупкам?
2 1
Мастер Класс 07 мая в 23:19
А я наоборот отсоветую. Купила там такие контейнеры ручки отпали сразу же((
автор Телефон Рубика 07 мая в 23:24
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Что это за нож для томатов? Он какой то особой формы?
Такі, в мене їх вже було з десяток і постійно поновлюю, там дрібна пилочка на лезо, бувають різного кольору пластик. Фото забула (((
Мастер Класс 07 мая в 23:20
Не могла на месте найти других фирм, где покачественнее верх, искала стекло, вот повелась((
Пік Антна 07 мая в 23:22
Ответ дляТелефон Рубика
Може вт про ніж для томатів їхній?
не знаю, тоненький вузенький з мілкими зубчиками.
автор Телефон Рубика 07 мая в 23:24
Ответ дляМастер Класс
А я наоборот отсоветую. Купила там такие контейнеры ручки отпали сразу же((
Такі ніколи не беріть, я так дітям ланчбокси недешеві з такими ручками брала, то швидко переламався пластик. І це була не аврора, тому таке теж не раджу брати ніде.