07 мая в 22:42

В аврорі знайшла непогані ножі

Може кому буде корисна інформація. Ще є з цієї ж серії для хліба. Ну і дуже класні для томатів цієї ж фірми.
показать весь текст
bespe4na_mavpa 07 мая в 23:24
Ответ дляМатусік
Я недавно набір терток в Аврорі купила, гострі, пальця вже встигла втерти)
Зручно що складаються одна на одну і займають менше місця

Є хороша чотирибічна, але пласкі більше подобаються, бо швидше мити)
А не ржавеют посое пмм?
Carin 07 мая в 23:24
Ответ дляОля_с_киркою
Трамонтину давно хвалят в тг чатах даже не в Украине, типа дешево и классно. Но я пока не покупала
Да, если не подделка. Моему томатному лет 7. Точить его не нужно. До этого был столько же, но выпало лезвие, а вклеить его проблемно. Пользуется каждый день в хвост и гриву. Сырному тоже лет 12 уже, режет и режет. Жалею, что по курсу 8 не прихватила полный набор. Кто ж знал...
автор Телефон Рубика 07 мая в 23:25
Для томатів фото
2 1
bespe4na_mavpa 07 мая в 23:25
Да, автор, согласна, тоже купила нож этой фирмы за 49грн небольшой, острый и удобный, в отличие от бергофовского набора(
3 1
Матусік 07 мая в 23:26
Ответ дляМастер Класс
А я наоборот отсоветую. Купила там такие контейнеры ручки отпали сразу же((
Я купую тільки з прижимними ручками, вони гарно служать і надійно тримають все всередині, хоч і не герметичні
А скляні навіть не знаю які з гарними кришками, хіба банки)
В мене кришки від скляних деформувалися, тепер тільки плівкою можна закрити
Матусік 07 мая в 23:28
Ответ дляbespe4na_mavpa
А не ржавеют посое пмм?
Ножі що вище радила точно ні
Тертки тільки раз мила як купила
Після овочів вручну мию
А інше ще не встигла
ТайТаке 07 мая в 23:33
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В какую цену ?
Не думаю, что Аврора продает оригинал.
Но завтра пойду посмотрю, спасибо.
Нет конечно . Какой оригинал.
3 2
ТайТаке 07 мая в 23:34
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Аврора завжди продає оригінал. Я працювала там колись в закупках. Просто у них сильна позиція на ринку України і вони завжди ’ дожимають’ партнерів по ціні, щоб у них було дешевше за всіх. Звільнилася по особистим причинам
Ага . Трамонтина насыпьюв ящике.
Аnnеt 07 мая в 23:38
купила в Авроре очки солнцезащитные с поляризацией. классные. за 130грн.
Любовь Калистратовна 07 мая в 23:44
Ответ дляТайТаке
Ага . Трамонтина насыпьюв ящике.
Вибачте, але я не буду відповідати людині, яка некомпетентна в логістиці і складському зберіганню. Якщо ви думаєте, що у самої бюджетної серії, яку поставляють з самої Бразилії, буде індивідуальна картонна коробка, то ви точно не зовсім розумієте, як формується собівартість товару і як, в принципі, функціонує система роздрібної торгівлі у форматі ’ магазина у дому’. В ’ Аврорі’ 100% оригінал
7 1
ТайТаке 07 мая в 23:43
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вибачте, але я не буду відповідати людині, яка некомпетентна в логістиці і складському зберіганню. Якщо ви думаєте, що у самої бюджетної серії, яку поставляють з самої Бразилії, буде індивідуальна картонна коробка, то ви точно не зовсім розумієте, як формується собівартість товару і як, в принципі, функціонує система роздрібної торгівлі у форматі ’ магазина у дому’. В ’ Аврорі’ 100% оригінал
Ну да. Ну да ))
Крем для арбуза 07 мая в 23:46
УЖАС КАКОЙ ТО, сталь явно не подходящая
автор Телефон Рубика 07 мая в 23:47
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вибачте, але я не буду відповідати людині, яка некомпетентна в логістиці і складському зберіганню. Якщо ви думаєте, що у самої бюджетної серії, яку поставляють з самої Бразилії, буде індивідуальна картонна коробка, то ви точно не зовсім розумієте, як формується собівартість товару і як, в принципі, функціонує система роздрібної торгівлі у форматі ’ магазина у дому’. В ’ Аврорі’ 100% оригінал
Щоб до них зайти, вони так переговорами замордують, всі соки відіжмуть, але ж і цікаві своєю мережею, покриттям, спостерігала це дійство більше півроку.
Тихомандражная 07 мая в 23:49
Tramontina є різна. Від дешевого непотребу, до якісних
1 1
Дуняша 07 мая в 23:49
Ответ дляТелефон Рубика
Для томатів фото
Я такие у нас на Барабашова купила набор 2 шт за 50 грн , потом видела и по 40 грн
Наверное подделка , но отличные
автор Телефон Рубика 07 мая в 23:51
Ответ дляДуняша
Я такие у нас на Барабашова купила набор 2 шт за 50 грн , потом видела и по 40 грн
Наверное подделка , но отличные
Оригінали за царя гороха коштували по 12 грн, а доросли до 100 грн/шт.
Любовь Калистратовна 08 мая в 00:24
Ответ дляМиловидна леді
Аврора - это в основном Китай. Вы верите анониму главному по закупкам?
Аврора - це Китай, який замовляє і возить сама мережа під власники торговими марками. Всі інші товари від відомих торгових марок, мережа купляє у офіційних представників в Україні і напряму ці товари, звичайно, не возить. Немає сенсу
Шкварочка 08 мая в 01:39
Ответ дляТелефон Рубика
Оригінали за царя гороха коштували по 12 грн, а доросли до 100 грн/шт.
Це точно автор, я думала що тут за ножі, а виявляється я цими томатами вже років як 15 користуюся,а берегом навіть не витягую. Але іншими моделями крім томатів не користувалася, томати 3 види, коротенькі, середні і довші
Веккy 08 мая в 08:50
Первый раз вижу, что трамонтину продают в авроре. Всегда в эпицентре покупаю
Файна дівка 08 мая в 11:01
Ответ дляВеккy
Первый раз вижу, что трамонтину продают в авроре. Всегда в эпицентре покупаю
Я в Метро брала та сайті МоднаКаста