07 мая в 23:49

Бачили, ТУшки злетіли. Готуємось. Щоб вони всі попадали в Чорне море

Готуємось. Щоб вони всі попадали в Чорне море
Маю рацію 07 мая в 23:51
Да. Вечного полета кацапским тушкам.
Русланка з гілки 07 мая в 23:51
Так ,ще +вивели підводний човен з калібрами
Бережіть себе та рідних
Новопоштинская 07 мая в 23:51
Чому аж в Чорне море? В Каспійське море падати повинні, вони не долітають до Чорного моря взагалі
Новопоштинская 07 мая в 23:51
Ответ дляМаю рацію
Да. Вечного полета кацапским тушкам.
Вічного отріцітєльного польоту
Kidstaff Bot 07 мая в 23:51
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
3 2
автор MarinaPA 07 мая в 23:52
Ответ дляНовопоштинская
Чому аж в Чорне море? В Каспійське море падати повинні, вони не долітають до Чорного моря взагалі
Це умовно написано. Але , хай летять і над Чорним, наші знають що робити
Ненавиджу москалів! Мразота!
marata 07 мая в 23:58
Хай виздихає вся русня
48 4 1
Inno4ka-ya 08 мая в 00:04
Было бы прикольнее не в море, а к семьям тех, кто их выпускает и кто отдает приказы
Карина250 08 мая в 00:04
Теперь не спится...
marinamagic 08 мая в 00:12
Чомусь зараз не пишуть кількість(( коли писали, то я могла одразу планувати, вдома будемо, чи підемо в паркінг. Бо є різниця 3 чи 13😥 а тепер під тривогу ще й рішення приймати і втрачати час
7 2
alenka2403 08 мая в 00:15
А куди Ваньок пропав?
З вчорашнього дня тишина
11 2
РойЛеля 08 мая в 00:21
Написпли в безпечному регіоні, що сьогодні та сама важка ніч.
Типу лягайте пару годин поспіть. Ну і як тепер заснути?!
Це шо вони святкують такими салютами, що путін приставився до чорта знову?!
13 3
СмирноваН 08 мая в 00:21
Ответ дляmarinamagic
Чомусь зараз не пишуть кількість(( коли писали, то я могла одразу планувати, вдома будемо, чи підемо в паркінг. Бо є різниця 3 чи 13😥 а тепер під тривогу ще й рішення приймати і втрачати час
Чого ж не пишуть? пишуть, що 5 взлетіло + 1 носій калібрів (залп 4шт)
Заздрю своїм подругами, в більшості, вони на ніч не моніторять телеграм, сплять собі, і не реагують ні на що👍
Я ж тим часом, вже на стрессі, сон як рукою зняло, ще й по плакала🤨
Капець ((
Life-game 08 мая в 00:23
Пишут, что подтверждено 3шт
Но вылетели ещё
У них же бывают не боевые вылеты(((
СмирноваН 08 мая в 00:23
Ответ дляРойЛеля
Написпли в безпечному регіоні, що сьогодні та сама важка ніч.
Типу лягайте пару годин поспіть. Ну і як тепер заснути?!
Це шо вони святкують такими салютами, що путін приставився до чорта знову?!
ну заради справедливості відмічу, що кацапів вчора теж жахали їхні блохери, що чекають стотищпятьсот дронів наших і що буде сама страшна ніч, інфа сотка і т.п....
16 4
marinamagic 08 мая в 00:26
Ответ дляСмирноваН
Чого ж не пишуть? пишуть, що 5 взлетіло + 1 носій калібрів (залп 4шт)
У моїх каналах не було інфо( дякую!
marinamagic 08 мая в 00:28
Ответ дляРойЛеля
Написпли в безпечному регіоні, що сьогодні та сама важка ніч.
Типу лягайте пару годин поспіть. Ну і як тепер заснути?!
Це шо вони святкують такими салютами, що путін приставився до чорта знову?!
Ой, він якийсь кіпішний трохи, той безпечний регіон. Я хоч і моніторю інколи, але є більш спокійні канали
Lily-2020 08 мая в 00:30
Ответ дляalenka2403
А куди Ваньок пропав?
З вчорашнього дня тишина
Сейчас разбужу
5 3 1
marinamagic 08 мая в 00:36
Ответ дляСчастливый магазинчик
Заздрю своїм подругами, в більшості, вони на ніч не моніторять телеграм, сплять собі, і не реагують ні на що👍
Я ж тим часом, вже на стрессі, сон як рукою зняло, ще й по плакала🤨
Капець ((
О, як я вас розумію(( якщо прочитала про тушки - засну вже після відбою((
Байрактарочка 08 мая в 00:37
Ответ дляLife-game
Пишут, что подтверждено 3шт
Но вылетели ещё
У них же бывают не боевые вылеты(((
в такий час тільки бойові
не бойові вдень (передислокація)
плюс активні були бойові частоти перед вильотом
3 1
Байрактарочка 08 мая в 00:38
там ще й мопеди летять. останні обстріли - куди мопеди летіли туди й ракети з тушок
4 1
marinamagic 08 мая в 00:39
Ответ дляLily-2020
Сейчас разбужу
Оо, таки розбудили😂
Ответ дляmarinamagic
О, як я вас розумію(( якщо прочитала про тушки - засну вже після відбою((
Так само, дуже нервую через це((
Lily-2020 08 мая в 00:41
Ответ дляmarinamagic
Оо, таки розбудили😂
Сварю ему кофе и пусть работает, ишь ты
11 1
marinamagic 08 мая в 00:43
Ответ дляLily-2020
Сварю ему кофе и пусть работает, ишь ты
Краще зв’язок полагодьте, бо пише, що саме з ним проблема🤭
Lily-2020 08 мая в 00:44
Ответ дляmarinamagic
Краще зв’язок полагодьте, бо пише, що саме з ним проблема🤭
Неженское это дело
JulliK_ 08 мая в 00:59
А у нас ещё и воды нет, красота
2 2 1
Алтыншаш 08 мая в 01:29
Ответ дляJulliK_
А у нас ещё и воды нет, красота
А вам же срочно нада було голову помить і в локони закрутить?🤣
Розслабтесь, надіньте труси і просто поспіть трохи)