07 мая в 23:49

Бачили, ТУшки злетіли. Готуємось. Щоб вони всі попадали в Чорне море

Готуємось. Щоб вони всі попадали в Чорне море
показать весь текст
marinamagic 08 мая в 05:32
Ответ дляШеллар
Капец, у Вас напевно і світло включене?!))
От цього не скажу, на всякий випадок)) і про воду не питайте🫣
6 2
Sergeevna-a227 08 мая в 05:35
Дорозвідка...дай Боже відбій ось буде
2 2
deep soul 08 мая в 05:36
Пишут доразведка
по идее на Киев уже нет
Belosnezka1980 08 мая в 05:38
Я так зрозуміла, що більша половина людства, тобто Совєтчиць, дрихла без задніг ніг)
Спонсор бессонної ночі, як завжди, ху.ло🤬
Щоб йому роги виросли, чортяці бешеній 🖕
18 4
deep soul 08 мая в 05:40
Ответ дляBelosnezka1980
Я так зрозуміла, що більша половина людства, тобто Совєтчиць, дрихла без задніг ніг)
Мой кот носился
С коридора побежал под диван, который возле огромного окна, а ты иди спасай
а парень дрыхнет перевернулся только
Belosnezka1980 08 мая в 05:40
Ответ дляСчастливый магазинчик
Спонсор бессонної ночі, як завжди, ху.ло🤬
Щоб йому роги виросли, чортяці бешеній 🖕
Щоб його сукабаєва згулялась
Slobozhanochka 08 мая в 05:42
Ответ дляBelosnezka1980
Щоб його сукабаєва згулялась
А я як суслік сплю чи як його там на укр. Замахалась не спати. Вирубаю телефон і баїньки. Бо 5 телеграм каналів і вже дах їде.
Ответ дляdeep soul
Мой кот носился
С коридора побежал под диван, который возле огромного окна, а ты иди спасай
а парень дрыхнет перевернулся только
Чоловіки, то взагалі дивні люди, хропуть і навіть не чують, що робиться😅
Я на такій паніці, вибухи, а чоловік мій на спокухе , разом з котом сплять )
Я в шоці
opium_black 08 мая в 05:44
Ответ дляBelosnezka1980
Я так зрозуміла, що більша половина людства, тобто Совєтчиць, дрихла без задніг ніг)
Ну и хорошо, что так
ОленаЯ 08 мая в 05:44
Ответ дляSlobozhanochka
А я як суслік сплю чи як його там на укр. Замахалась не спати. Вирубаю телефон і баїньки. Бо 5 телеграм каналів і вже дах їде.
Оь тому я телеграм і знесла в 22 році
4 4
Slobozhanochka 08 мая в 05:45
Ответ дляОленаЯ
Оь тому я телеграм і знесла в 22 році
Та не можна. По роботі всі пишуть....Але ось ці безкінечні БПЛА, шахеди, летить. Ми в Ха, тому летить постійно.
8 1
Belosnezka1980 08 мая в 05:46
От собака-дика, спать хочу і треба вставати( Йду пити каву, кому ще зробити?
7 5
deep soul 08 мая в 05:47
Ответ дляSlobozhanochka
Та не можна. По роботі всі пишуть....Але ось ці безкінечні БПЛА, шахеди, летить. Ми в Ха, тому летить постійно.
Я отписалась, но когда тревога смотрю в открытых группах, инфу конечно можно найти на раз два
Slobozhanochka 08 мая в 05:52
Ответ дляBelosnezka1980
От собака-дика, спать хочу і треба вставати( Йду пити каву, кому ще зробити?
Мені). Буду працювати, бо ще світло вирублять незабаром) Вночі вимикали, вдень. Хоча б проводка жива була. То все фігня, прорвемось
4 1
Та де вже той відбій, хоч пару годин по спати
marinamagic 08 мая в 06:00
Ответ дляСчастливый магазинчик
Та де вже той відбій, хоч пару годин по спати
Я вже пішла спати, я довіряю слову «дорозвідка»)
Belosnezka1980 08 мая в 06:00
Ответ дляSlobozhanochka
Мені). Буду працювати, бо ще світло вирублять незабаром) Вночі вимикали, вдень. Хоча б проводка жива була. То все фігня, прорвемось
Будь ласка! Чашка з котом, всьо, як книжка пише)
4 1
Ответ дляmarinamagic
Я вже пішла спати, я довіряю слову «дорозвідка»)
Я вже одним оком сплю )))
marinamagic 08 мая в 06:03
Ответ дляСчастливый магазинчик
Я вже одним оком сплю )))
Все, можна двома))
Belosnezka1980 08 мая в 06:04
Йосип з крилами! Відбій! Їду на шоппінг, треба журнальний столик купити.
4 2
Slobozhanochka 08 мая в 06:17
Ответ дляBelosnezka1980
Будь ласка! Чашка з котом, всьо, як книжка пише)
Ок, в мене така)
sur_sur 08 мая в 06:29
Знову тварі, ніяк не заспокояться.
1 1
lammama 08 мая в 06:28
Тревога!
il-mari 08 мая в 06:29
знову виє....куди?
Sergeevna-a227 08 мая в 06:30
Ответ дляil-mari
знову виє....куди?
Міг летить
До 08 мая в 06:30
Ответ дляil-mari
знову виє....куди?
Скрізь... Міг
Sergeevna-a227 08 мая в 06:32
Отже п@дари
frumoasa17 08 мая в 06:34
Коли ця недонація втопиться та згорить повним складом
marinamagic 08 мая в 06:36
Всі виспались?🤬