08 мая в 15:13

Делікатна ситуація на роботі

Працюю фін менеджером 10 місяців в іноземній компанії.
За 10 міс дуже гарно себе проявила..
Сьогодні мене підвищили до зам директора. І все ніби прекрасно, але ….
Є дівчинка яка працює 4 роки і вона справді лінива, але багато знає і зовсім не ініціативна..
Сьогодні вона дуже ростроілася через моє підвищення.
Проговоріть зі мною цей момент
Дякую
показать весь текст
8 2
Леся Українка 08 мая в 15:43
Ответ дляПочтальЁнша
Тобто працювати у звичному режимі
Просто она не будет напрягаться вообще, просто гонять чаи и присматривать неспешно новую работу.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:43
Ответ дляГрушки-яблочки
Їй обіцяли цю посаду? Чи вона ходила просити підвищення?
Ні. Ніхто не обіцяв і вона не просила. Вона просто знала що створили нову вакансію ще у березні.
Леся Українка 08 мая в 15:44
Ответ дляЧавонадо
Або в звичному, або наробить косяків чи підставить і піде. Але сенсу для неї добре працювати немає.
+1
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:44
Ответ дляСвекруховна
Я бы все таки постаралась узнать узнать, как так получилось, что та с кем начинали осталась не у дел.
Я такое встречала в нескольких случаях
1. Реально новый человек крут (редко)
2. Она ’не дала ’ начальнику
3. От нее пытаются избавится чужими руками
Если она действительно профи и хлопнет дверью всю ее работу свалят на вас, и вы будете отвечать за это.
В 99% назначение на такую должность личная симпатия или антипатия и не всегда к тому кого назначили)
Якби вам не сподобалось але варіант номер один.
( це не мої слова)
Робота віддалена і ми всі жінки.
Смурфетта 08 мая в 15:45
Якщо вона цінний кадр, то з нею треба працювати стосовно її подальшого розвитку, пояснювати, в який бік ій розвиватися і які посади для неї можливі. Директор, з яким вона починала, міг би про це попіклуватися.
Якщо англійська треба для підвищення - це ж має бути в описі посади.
Я зараз працюю в іноземній великій структурі, тут така ситуація, де когось просто взяли і поставили, не можлива. Кожна вакансія має певні вимоги, на неї треба подавати заяву навіть всередині компанії. Потім буде складна співбесіда. З усіма співробітниками керівництво проводить регулярні зустрічі, де зʼясовується, які в кого плани та амбіції, куди рухатися, над чим працювати.
Свекруховна 08 мая в 15:45
Ответ дляПочтальЁнша
Якби вам не сподобалось але варіант номер один.
( це не мої слова)
Робота віддалена і ми всі жінки.
Как говорила одна моя начальница)))
’вы чего-то не знаете’))
но пусть вы будете тем словом ’редко’
2 1
Леся Українка 08 мая в 15:46
Ответ дляПочтальЁнша
Якби вам не сподобалось але варіант номер один.
( це не мої слова)
Робота віддалена і ми всі жінки.
Вам сказали выше, проблемы нет. Девчонка если не глупая, будет работать на отвали и подыскивать другую работу.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:47
Ответ дляЛеся Українка
Просто она не будет напрягаться вообще, просто гонять чаи и присматривать неспешно новую работу.
Так, мені потрібно якраз такі питання закривати поки я дівчинку нову не навчу
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:49
Ответ дляСвекруховна
Как говорила одна моя начальница)))
’вы чего-то не знаете’))
но пусть вы будете тем словом ’редко’
Ну і добренько що ви мене зрозуміли)
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:51
Ответ дляСмурфетта
Якщо вона цінний кадр, то з нею треба працювати стосовно її подальшого розвитку, пояснювати, в який бік ій розвиватися і які посади для неї можливі. Директор, з яким вона починала, міг би про це попіклуватися.
Якщо англійська треба для підвищення - це ж має бути в описі посади.
Я зараз працюю в іноземній великій структурі, тут така ситуація, де когось просто взяли і поставили, не можлива. Кожна вакансія має певні вимоги, на неї треба подавати заяву навіть всередині компанії. Потім буде складна співбесіда. З усіма співробітниками керівництво проводить регулярні зустрічі, де зʼясовується, які в кого плани та амбіції, куди рухатися, над чим працювати.
Ой ні, у нас жодної бюрократії.
У березні моя директор сказала що буде говорити з керівництвом про моє підвищення.
Приготуй всі свої успішні кейси тут за 8 місяців.
Потім власник, генеральний і моя директор мене набрали. Формально поговорили і сказали що дадуть мені фітбек.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:54
Ответ дляСмурфетта
Якщо вона цінний кадр, то з нею треба працювати стосовно її подальшого розвитку, пояснювати, в який бік ій розвиватися і які посади для неї можливі. Директор, з яким вона починала, міг би про це попіклуватися.
Якщо англійська треба для підвищення - це ж має бути в описі посади.
Я зараз працюю в іноземній великій структурі, тут така ситуація, де когось просто взяли і поставили, не можлива. Кожна вакансія має певні вимоги, на неї треба подавати заяву навіть всередині компанії. Потім буде складна співбесіда. З усіма співробітниками керівництво проводить регулярні зустрічі, де зʼясовується, які в кого плани та амбіції, куди рухатися, над чим працювати.
Навіщо співбесіда якщо мене підвищили по результатам роботи?
Кондуктор троллейбуса 08 мая в 15:59
Ответ дляПочтальЁнша
Навіщо співбесіда якщо мене підвищили по результатам роботи?
Тому що в міжнародних компаніях таких як ви «оптимізаторів» вагон і тележка. І треба вибрати серед них найоптимізованішого
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:59
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тому що в міжнародних компаніях таких як ви «оптимізаторів» вагон і тележка. І треба вибрати серед них найоптимізованішого
)))
Крошечка-хаврошечка 08 мая в 16:02
Ответ дляМорская свинка
Що значіть проговоріть?)))
Тут вам не психологи сидять .
а зміючки))))
Життє Бентежне 08 мая в 16:03
Проговариваю. Вас автора повысили, что бы вы разгребли косяки и закрепили результат, но с вашим подходом к командообразованию руководить вам недолго. Особенно после фразы ’расправила крылья’ - типичное состояние эйфории дорвавшего до власти. Чаще всего заканчивается скорым увольнением ибо ваши инновации расправленных крыльев никому и нафиг не нужны. Вы там толком без году неделю, но уже оцениваете кто как работает и распределяете кого набирать/ увольнять. Вас не успели назначить, а вы уже в контрах с коллегами, хотя в первую очередь это уже ваша обязанность атмосфера в коллективе. Ваша коллега расстроилась - это логично если она хотела ваше место или вы ей не нравитесь, но только в ваших силах создать обстановку, что бы это не мешало работе.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 16:04
Ответ дляЖиттє Бентежне
Проговариваю. Вас автора повысили, что бы вы разгребли косяки и закрепили результат, но с вашим подходом к командообразованию руководить вам недолго. Особенно после фразы ’расправила крылья’ - типичное состояние эйфории дорвавшего до власти. Чаще всего заканчивается скорым увольнением ибо ваши инновации расправленных крыльев никому и нафиг не нужны. Вы там толком без году неделю, но уже оцениваете кто как работает и распределяете кого набирать/ увольнять. Вас не успели назначить, а вы уже в контрах с коллегами, хотя в первую очередь это уже ваша обязанность атмосфера в коллективе. Ваша коллега расстроилась - это логично если она хотела ваше место или вы ей не нравитесь, но только в ваших силах создать обстановку, что бы это не мешало работе.
Дякую )
Грушки-яблочки 08 мая в 16:04
Ответ дляПочтальЁнша
Ні. Ніхто не обіцяв і вона не просила. Вона просто знала що створили нову вакансію ще у березні.
Ну, тоді вона перебуває в дитячій позиції. Сама собі надумала, але нікого не питала і нічого для свого підвищення не зробила. Люди в дитячій позиції схильні бути ображеними на весь світ за несправедливість, і можуть робити подлянки із почуття образи. І, якщо ви будете говорити з нею як з дорослою людиною про її плани, перспективи, це може нічого не дати
Ванна Тазиковна 08 мая в 16:05
Піде і піде, яке Вам до неї діло. Відчепіться від людини. І я сподіваюсь Вам вистачить совісті і розуму не лізти до неї з розмовами, щоб вона залишилась.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 16:06
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну, тоді вона перебуває в дитячій позиції. Сама собі надумала, але нікого не питала і нічого для свого підвищення не зробила. Люди в дитячій позиції схильні бути ображеними на весь світ за несправедливість, і можуть робити подлянки із почуття образи. І, якщо ви будете говорити з нею як з дорослою людиною про її плани, перспективи, це може нічого не дати
Вона сама принципо не піде вчити Анг. Вона не хоче робити бальне ніж у її обовʼязках, хоча реально є питання які відносяться до нашої компетенції.
У мене руки задані були, бо я не мала доступу до всіх документів і звітів.
Тепер відчуваю в собі сили рухатися далі, а вона як не хотіла так і не хоче.
Вона мені так і каже, що тут ніхто ніколи нічого не цінує. Чим мене дуже демотивовувала спочатку
автор ПочтальЁнша 08 мая в 16:07
Ответ дляВанна Тазиковна
Піде і піде, яке Вам до неї діло. Відчепіться від людини. І я сподіваюсь Вам вистачить совісті і розуму не лізти до неї з розмовами, щоб вона залишилась.
Я ж писала виже, що взяла сьогодні дівчинку на допомогу якщо колега піде
автор ПочтальЁнша 08 мая в 16:08
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну, тоді вона перебуває в дитячій позиції. Сама собі надумала, але нікого не питала і нічого для свого підвищення не зробила. Люди в дитячій позиції схильні бути ображеними на весь світ за несправедливість, і можуть робити подлянки із почуття образи. І, якщо ви будете говорити з нею як з дорослою людиною про її плани, перспективи, це може нічого не дати
І ще місяць назад, коли директор дала нам завдання. Вона написала заяву на звільнення, бо це не входить в її обовʼязки
А я взялася і зробила.
У мене це зайняло в загальному 1-2 дні
Ванна Тазиковна 08 мая в 16:10
Ответ дляПочтальЁнша
Я ж писала виже, що взяла сьогодні дівчинку на допомогу якщо колега піде
Ну от і все. Більше нічого Ви зробите не можете.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 16:10
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну от і все. Більше нічого Ви зробите не можете.
Дякую
Життє Бентежне 08 мая в 16:10
Ответ дляПочтальЁнша
Вона сама принципо не піде вчити Анг. Вона не хоче робити бальне ніж у її обовʼязках, хоча реально є питання які відносяться до нашої компетенції.
У мене руки задані були, бо я не мала доступу до всіх документів і звітів.
Тепер відчуваю в собі сили рухатися далі, а вона як не хотіла так і не хоче.
Вона мені так і каже, що тут ніхто ніколи нічого не цінує. Чим мене дуже демотивовувала спочатку
Ооо, все ясно, а пишите компания иностранная, а ситуация типичнейшая для украинской рабочей культуры.
Не думайте автор, что вы умнее ее, и уж тем более не ожидайте, что она должна делать больше чем в ее обязанностях. Как показывает опыт, вас повысили и навесили ответственности, а ей при этом, могут платить такие же деньги как и вам просто за ее обязанности, а не что то выходящее за них.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 16:12
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ооо, все ясно, а пишите компания иностранная, а ситуация типичнейшая для украинской рабочей культуры.
Не думайте автор, что вы умнее ее, и уж тем более не ожидайте, что она должна делать больше чем в ее обязанностях. Как показывает опыт, вас повысили и навесили ответственности, а ей при этом, могут платить такие же деньги как и вам просто за ее обязанности, а не что то выходящее за них.
Компані іноземна , але рівень в1 мало. Компанія оплачує навчання.
І таки да, я відповідаю за преміювання багатьох відділів в тому числі і бачу оклади.
Тому ваша думка- не правильна
Значит надо 08 мая в 16:18
Автор, чтобы тебя повысили, просто просидеть в этой компании 10 лет (условно) мало. Если эта девочка обидится и уйдет - она глупая. Человек должен уметь оценивать себя и свои способности критически. Она просто хороший исполнитель, а для руководящей должности нужны качества, которых у вашей коллеги нет.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 16:19
Ответ дляЗначит надо
Автор, чтобы тебя повысили, просто просидеть в этой компании 10 лет (условно) мало. Если эта девочка обидится и уйдет - она глупая. Человек должен уметь оценивать себя и свои способности критически. Она просто хороший исполнитель, а для руководящей должности нужны качества, которых у вашей коллеги нет.
Дякую.
Смурфетта 08 мая в 17:50
Ответ дляПочтальЁнша
Ой ні, у нас жодної бюрократії.
У березні моя директор сказала що буде говорити з керівництвом про моє підвищення.
Приготуй всі свої успішні кейси тут за 8 місяців.
Потім власник, генеральний і моя директор мене набрали. Формально поговорили і сказали що дадуть мені фітбек.
Ну я тут більше про її ситуацію, а не вашу. Для неї все це не прозоро виглядає, цю ситуацію керівництво могло розрулити так, щоб вона не лишилася ображеною, а зрозуміла, куди їй рухатися, якщо хоче підвищення.
Ну приклад: керівництво заздалегідь повідомляє, що відкривається вакансія і вимоги такі-то. Для отримання вакансії слід подати заяву та описати, як співробітник максимально цим вимогам відповідає. Вона вже на цьому етапі може побачити, що англ. мови не вистачає, досягнень не вистачає, роботи з написанням заяви на вакансію треба багато, стресу від співбесіди теж багато. І вже не виключено, що заяву навіть не подає. Або й подає, але на співбесіді розуміє, що трохи не дотягує. От заради цього всього це і проводиться.
Я не Тролль 08 мая в 18:17
А какая разница на неё?
Почему вы не радуетесь успехам своей карьеры?
автор ПочтальЁнша 08 мая в 18:17
Ответ дляСмурфетта
Ну я тут більше про її ситуацію, а не вашу. Для неї все це не прозоро виглядає, цю ситуацію керівництво могло розрулити так, щоб вона не лишилася ображеною, а зрозуміла, куди їй рухатися, якщо хоче підвищення.
Ну приклад: керівництво заздалегідь повідомляє, що відкривається вакансія і вимоги такі-то. Для отримання вакансії слід подати заяву та описати, як співробітник максимально цим вимогам відповідає. Вона вже на цьому етапі може побачити, що англ. мови не вистачає, досягнень не вистачає, роботи з написанням заяви на вакансію треба багато, стресу від співбесіди теж багато. І вже не виключено, що заяву навіть не подає. Або й подає, але на співбесіді розуміє, що трохи не дотягує. От заради цього всього це і проводиться.
Все так і було