08 мая в 15:13

Делікатна ситуація на роботі

Працюю фін менеджером 10 місяців в іноземній компанії.
За 10 міс дуже гарно себе проявила..
Сьогодні мене підвищили до зам директора. І все ніби прекрасно, але ….
Є дівчинка яка працює 4 роки і вона справді лінива, але багато знає і зовсім не ініціативна..
Сьогодні вона дуже ростроілася через моє підвищення.
Проговоріть зі мною цей момент
Дякую
8 2
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:14
Ми не хочемо щоб вона йшла.
Але я знаю для неї це стрес в вона може і піти
Морская свинка 08 мая в 15:14
Що значіть проговоріть?)))
Тут вам не психологи сидять .
12 1
Леся Українка 08 мая в 15:14
Ответ дляПочтальЁнша
Ми не хочемо щоб вона йшла.
Але я знаю для неї це стрес в вона може і піти
Нехай йде. Не її робота. Най шукає де краще.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:15
Ответ дляМорская свинка
Що значіть проговоріть?)))
Тут вам не психологи сидять .
Проговоріть це просто поговоріть
Мені тут психолог не потрібен
Леся Українка 08 мая в 15:15
Ответ дляПочтальЁнша
Ми не хочемо щоб вона йшла.
Але я знаю для неї це стрес в вона може і піти
Чому не хочете щоб йшла? Це...дивно.
4 1
Плекаю думи 08 мая в 15:16
Вона лінива, а ви - ні. Цього достатньо для підвищення.
Ви замість того, щоб пишатися собою, намагаєтеся виправдовуватися
Сусідка зверху 08 мая в 15:16
Проговорюю. Кумарять такі вискочки як ви. Але якщо по чесному, то чимось же ви зачепили начальство, що підвищили вас. Вона програла, ви виграли, буває
10 6 1
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:16
Ответ дляЛеся Українка
Чому не хочете щоб йшла? Це...дивно.
Бо вона не тупа, не погана просто не розвивається і нічого нового в компанію не приносить
Скажемо так- працює на свою зарплату і все
1 1
наКоблучках 08 мая в 15:16
Ответ дляМорская свинка
Що значіть проговоріть?)))
Тут вам не психологи сидять .
Ну хоть по-нашему, как обычно обесценить, обо@рать, найти стомильонов причин, почему та вторая лучше.
Творог для розжига 08 мая в 15:17
Шлите ее нах. Теперь вы руководитель, а она если хочет, то пусть идет. Если будете разговаривать и оправдывать, то грош вам цена как руководителю.
ИграйМойГормон 08 мая в 15:17
У меня была такая хрень. Меня повысили, коллегу нет. Но я реально тянула много, хотя в его глазах выглядела выскочкой
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:17
Ответ дляСусідка зверху
Проговорюю. Кумарять такі вискочки як ви. Але якщо по чесному, то чимось же ви зачепили начальство, що підвищили вас. Вона програла, ви виграли, буває
В сенсі вискочка)))
Я працювала на 69% всього)от зараз я нарешті рорправлю крила
4 4
Грабля 08 мая в 15:18
Ответ дляПочтальЁнша
Бо вона не тупа, не погана просто не розвивається і нічого нового в компанію не приносить
Скажемо так- працює на свою зарплату і все
Ну так а як вона хотіла? Ви в своєму праві на підвищення
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:18
Ответ дляТворог для розжига
Шлите ее нах. Теперь вы руководитель, а она если хочет, то пусть идет. Если будете разговаривать и оправдывать, то грош вам цена как руководителю.
О, я звісно цього робити не буду. Ми спеціально но взяли ще одну дівчинку на під страховку) я все продумала
Творог для розжига 08 мая в 15:18
Ответ дляСусідка зверху
Проговорюю. Кумарять такі вискочки як ви. Але якщо по чесному, то чимось же ви зачепили начальство, що підвищили вас. Вона програла, ви виграли, буває
Дивчинка, ты тоже в рабочее время с теперешним руководителем на советчице сидишь?
2 1
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:19
Ответ дляИграйМойГормон
У меня была такая хрень. Меня повысили, коллегу нет. Но я реально тянула много, хотя в его глазах выглядела выскочкой
Моя колега зі слів мого директора не робила і 10% від моєї роботи.
Це не мої слова .
І ще я вчила англійську, а вона сказали а вчити не буде
Сусідка зверху 08 мая в 15:20
Ответ дляПочтальЁнша
В сенсі вискочка)))
Я працювала на 69% всього)от зараз я нарешті рорправлю крила
То в чому проблема? Вас же чогось совість мучить. Припускаю, що не просто так, щось не договорюєте. А якщо прям залізобетонно впевнені, що не через більшу харизму або родича чи подружки вас підвищили, то в чому питання? Чому вам має бути її шкода?
Творог для розжига 08 мая в 15:21
Ответ дляПочтальЁнша
В сенсі вискочка)))
Я працювала на 69% всього)от зараз я нарешті рорправлю крила
Задам вопрос от автора поста, которому вы ответили.
А почему 69%? А не 68 или 75?
Сусідка зверху 08 мая в 15:21
Ответ дляТворог для розжига
Дивчинка, ты тоже в рабочее время с теперешним руководителем на советчице сидишь?
Іди тикай комусь іншому, тьотя
Пліткарка 08 мая в 15:21
Ответ дляПочтальЁнша
Бо вона не тупа, не погана просто не розвивається і нічого нового в компанію не приносить
Скажемо так- працює на свою зарплату і все
Ну все, шо ти від неї хочеш?
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:21
Ответ дляТворог для розжига
Дивчинка, ты тоже в рабочее время с теперешним руководителем на советчице сидишь?
У мене до 15:00 робочий день)
Творог для розжига 08 мая в 15:21
Ответ дляСусідка зверху
Іди тикай комусь іншому, тьотя
Не быть ВАМ руководителем, ой не быть
Сусідка зверху 08 мая в 15:21
Ответ дляПочтальЁнша
У мене до 15:00 робочий день)
То мені))
Чавонадо 08 мая в 15:21
Ответ дляПочтальЁнша
Бо вона не тупа, не погана просто не розвивається і нічого нового в компанію не приносить
Скажемо так- працює на свою зарплату і все
Ну так тепер і не буде старатись.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:22
Ответ дляСусідка зверху
То в чому проблема? Вас же чогось совість мучить. Припускаю, що не просто так, щось не договорюєте. А якщо прям залізобетонно впевнені, що не через більшу харизму або родича чи подружки вас підвищили, то в чому питання? Чому вам має бути її шкода?
Бо вона постійно мені казала про це підвищення. І я вже знала що мене беруть, але мовчала.
Через це трохи не по собі
Сусідка зверху 08 мая в 15:22
Ответ дляТворог для розжига
Не быть ВАМ руководителем, ой не быть
Ми і не намагаємось😉
Чудо в декрете 08 мая в 15:22
Ще не зрозуміло, кому більше пощастило, автор) Попрацюєте на новій посаді трошки, тоді зможете порівняти. Звикнуть всі до нового стану речей, не зациклюйтесь.
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:22
Ответ дляТворог для розжига
Задам вопрос от автора поста, которому вы ответили.
А почему 69%? А не 68 или 75?
Хотіла написати 60)так вийшло
автор ПочтальЁнша 08 мая в 15:22
Ответ дляСусідка зверху
То мені))
Соррі 🌹
Творог для розжига 08 мая в 15:23
Ответ дляСусідка зверху
Ми і не намагаємось😉
Вы к себе уже на ВЫ обращаетесь. Санитары тут бессильны))))