16 апреля в 23:02

Презентація у садочку

Працюю у садочку за кордоном. Я допомагаю чотирьом українським дітям адаптуватися у новій країні та вивчаю з ними мову.
8 травня тут буде свято весни. Потрібно протягом хвилин 10 щось презентувати, щоб відобразити нашу українськість.

Не можу зібратись та придумати, що саме можна зробити - пісню, вірші, якість виставу. Буде увесь садок. Це діти віком від року до 6.

Підкіньте думок або посилань на щось цікаве, будь ласка
Работать надо 16 апреля в 23:03
Гопак
Але діти не станцюють
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:05
Ответ дляРаботать надо
Гопак
Але діти не станцюють
Ні. У мене ще дві дитини з чотирьох специфічні. Один хлопчина робе, що заманеться. А дівчинка із слабкою затримкою розвитку
Мусик Пусик 16 апреля в 23:05
пи....ц у меня слезы за - нашу українськість... не нужно вам ничего презентовать... и как совместить годовалого ребенка с шестилетним...
Мусик Пусик 16 апреля в 23:06
Ответ дляКружите меня,кружите
Ні. У мене ще дві дитини з чотирьох специфічні. Один хлопчина робе, що заманеться. А дівчинка із слабкою затримкою розвитку
тогда пусть лепят вареники или галушки
Викачую яйцями 16 апреля в 23:06
Проведіть якусь веснянку із залученням дітей з зали.
Залізна пані 16 апреля в 23:07

Может здесь идеи найдете. Думаю, если Вы не муз.руководитель, вряд ли песню осилите, стихи, наряды, пирожки напеките.
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:07
Ответ дляМусик Пусик
пи....ц у меня слезы за - нашу українськість... не нужно вам ничего презентовать... и как совместить годовалого ребенка с шестилетним...
Доколупатися можна до будь-чого. Прибережіть сльози на більш суттєвий випадок. А стосовно заходу для різновікових дітей - то є досить цікава фішка цієї країни.
Khmelnichanka 16 апреля в 23:08
Якщо Ви пишете без стьобу, то просто пррведіть якийсь квест вз елементами украінськості.
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:10
Ответ дляВикачую яйцями
Проведіть якусь веснянку із залученням дітей з зали.
Якби це були діти з однієї країни, то можливо було би. Не було би мовного перепону. Але ви дали гарну ідею - організувати гру з залом або з виборкою дітей.
Тепер залишилося придумати гру🙈
Викачую яйцями 16 апреля в 23:12
Ответ дляКружите меня,кружите
Якби це були діти з однієї країни, то можливо було би. Не було би мовного перепону. Але ви дали гарну ідею - організувати гру з залом або з виборкою дітей.
Тепер залишилося придумати гру🙈
Хоровод, джерельце. Є ще весеянки з рухами, досить цікаві. ’А ми мак сіємо’..
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:12
Ответ дляЗалізна пані
https://youtu.be/QFz7B-zJk3w?feature=shared
Может здесь идеи найдете. Думаю, если Вы не муз.руководитель, вряд ли песню осилите, стихи, наряды, пирожки напеките.
200 пиріжків для мене щось нереальне. Да тут і неможна свою їжу приносити.

Але за посилання велике дякую!
У мене тепер ідея - якійсь віршик від кожної дитини і якусь гру з залом
Khmelnichanka 16 апреля в 23:13
Ответ дляКружите меня,кружите
200 пиріжків для мене щось нереальне. Да тут і неможна свою їжу приносити.

Але за посилання велике дякую!
У мене тепер ідея - якійсь віршик від кожної дитини і якусь гру з залом
Стрибання в мішках. Гадання на варениках :)
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:14
Ответ дляМусик Пусик
тогда пусть лепят вареники или галушки
Пишаєтесь, мабуть, своєю дотепністю?
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:16
Ответ дляKhmelnichanka
Якщо Ви пишете без стьобу, то просто пррведіть якийсь квест вз елементами украінськості.
Да ну, з чого стібатися? Зараз це більше квест для мене🙈🙈
Тут більше потрібно організувати щось таке, на що малечі могли би просто подивитися
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:16
Ответ дляKhmelnichanka
Стрибання в мішках. Гадання на варениках :)
Жякую!
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:17
Ответ дляВикачую яйцями
Хоровод, джерельце. Є ще весеянки з рухами, досить цікаві. ’А ми мак сіємо’..
Дякую і вам!
Викачую яйцями 16 апреля в 23:18
Ответ дляКружите меня,кружите
Якби це були діти з однієї країни, то можливо було би. Не було би мовного перепону. Але ви дали гарну ідею - організувати гру з залом або з виборкою дітей.
Тепер залишилося придумати гру🙈
От тут рухи від цієї веснянки
Але в ютубі є краще вокальне виконання, проте без рухів (самі знайдете). Попросіть когось перекласти перед веснянкою пояснення кожного руху: соловей літає, сіють мак, збирають мак, їдять мак.... діти із задоволенням рухаються і повторюють.
Кофр для ноги 16 апреля в 23:21
Сюр какой-то, если честно. Как-то слишком уж на потеху публике. Т.е. четверо детей, из которых двое имеют особенности развития, должны изобразить ’українськість’? Каким образом, на каком языке, чтобы годовалые одногруппники их поняли и оценили ’українськість’?
Мусик Пусик 16 апреля в 23:24
Ответ дляКружите меня,кружите
Пишаєтесь, мабуть, своєю дотепністю?
Да! а Вы своим тупизмом
Мусик Пусик 16 апреля в 23:25
Ответ дляКофр для ноги
Сюр какой-то, если честно. Как-то слишком уж на потеху публике. Т.е. четверо детей, из которых двое имеют особенности развития, должны изобразить ’українськість’? Каким образом, на каком языке, чтобы годовалые одногруппники их поняли и оценили ’українськість’?
українськість - пусть все машут флажками
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:26
Ответ дляКофр для ноги
Сюр какой-то, если честно. Как-то слишком уж на потеху публике. Т.е. четверо детей, из которых двое имеют особенности развития, должны изобразить ’українськість’? Каким образом, на каком языке, чтобы годовалые одногруппники их поняли и оценили ’українськість’?
У чому ви побачили сюр. Є садочок, де діти від року до шести. На великі свята всі групи збираються у залі та кожна група робить якусь виставу залежно від віку. Оскільки у садочку є 4 україномовних дитини, нам попросили також зробити невелику виставу в українському стилі, щоб познайомити дітей і вихователів з тим, як ми святкуємо в Україні.

Чи вас настільки збило з пентелику моє авторське слово українськість?
неДодекаэдр 16 апреля в 23:28
автор, я вам не завидую-одному годик-этого максимум одеть в вышиваночку, двое с ЗПР. И Что с одним адекватным вы покажете? И виршик на укр. языке никто не поймет. Одевайте сех в вышиванки(рубашки с вышивкой или тесьмой), веночки девочкам- в руки ленточки- включите укр . песенку-начните хоровод, включайте в него детей из зала. Сделайте интерьер-столик с рушником, хлеб-соль., паску, яйца крашеные.
Кофр для ноги 16 апреля в 23:31
Ответ дляКружите меня,кружите
У чому ви побачили сюр. Є садочок, де діти від року до шести. На великі свята всі групи збираються у залі та кожна група робить якусь виставу залежно від віку. Оскільки у садочку є 4 україномовних дитини, нам попросили також зробити невелику виставу в українському стилі, щоб познайомити дітей і вихователів з тим, як ми святкуємо в Україні.

Чи вас настільки збило з пентелику моє авторське слово українськість?
После ’моє авторське слово’ во мне укрепилась уверенность, что вы блестяще справитесь с этой непростой и нетривиальной задачей. Удачи в творческих изысканиях!
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:31
Ответ дляМусик Пусик
Да! а Вы своим тупизмом
Мабуть, у вас був надто складний день, що навіть напередодні ночі ви бризкаєте злостю та захлинаєтеся слиною.
Ризикуєте отримати хвороби серця у ранньому віці. Побережіть себе.
Білка в колесі 16 апреля в 23:32
Мені здається, що доречними були би пісні-ігри (хороводи), щось типу Полодяночки, чи треба подивитися що таке є просте для найменших. Співають, ведуть хороводод, показують рухами про що співають, вбрання звичайно українське, чи хоч віночки або маківки.
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:33
Ответ длянеДодекаэдр
автор, я вам не завидую-одному годик-этого максимум одеть в вышиваночку, двое с ЗПР. И Что с одним адекватным вы покажете? И виршик на укр. языке никто не поймет. Одевайте сех в вышиванки(рубашки с вышивкой или тесьмой), веночки девочкам- в руки ленточки- включите укр . песенку-начните хоровод, включайте в него детей из зала. Сделайте интерьер-столик с рушником, хлеб-соль., паску, яйца крашеные.
Усім моїм дітям по 6 років. Це у садочку вікова категорія від 1 до 6.
Але за ідею дякую! 🤗Дз батькам вже дала - знайти національні костюми, або вишиванки.
неДодекаэдр 16 апреля в 23:36

посмотрите танец детский простой- с 7мин22секунды
неДодекаэдр 16 апреля в 23:37
неДодекаэдр 16 апреля в 23:38
на ютубе забейте= свято весни в садочку
автор Кружите меня,кружите 16 апреля в 23:39
Ответ длянеДодекаэдр
на ютубе забейте= свято весни в садочку
Дякую вам за допомогу і витрачений час!
Для мене це дуже цінно.