08 мая в 18:09

«Виявлено яйца аскарид заплідненнІ» у ребенка 3 лет. Это страшно? Как лечили?

И_В_офигительных_штанах 08 мая в 18:10
Лечили у врача-инфекциониста. Идите к нему и он распишет лечение.
Танго утрьох 08 мая в 18:11
Не страшно.1 пилюля альбендазола и нет проблем
Гостра на язик 08 мая в 18:12
лук, чеснок
3 1 1
автор Мамина корзиночка 08 мая в 18:13
Ответ дляГостра на язик
лук, чеснок
В 3 года?
Айболитная 08 мая в 18:13
Ответ дляМамина корзиночка
В 3 года?
не обращайте внимания на сумасшедших
гельминтоз лечится медикаментозно просто и быстро
11 3
Аленький носочек 08 мая в 18:20
Очень страшно, готовьтесь принимать роды
11 2
Emm11117 08 мая в 18:22
Ответ дляАленький носочек
Очень страшно, готовьтесь принимать роды
Згадала тему ’У меня хом´як родил’
Кривая спроса 08 мая в 18:26
Ответ дляМамина корзиночка
В 3 года?
Хоч в 43. Те що не шкодить власнику, не може зашкодити паразитам. Не ведіться на народні методи.
Повелитель бітка 08 мая в 18:34
Сину розписували лікування на місяць, щоб виявити всі, вбити і вивести їх, ми теж приймали таблетки, тому що якщо вони є у дитини, то є і у всіх членів родини. Мити руки, має бути гігієна
Айболитная 08 мая в 18:34
Ответ дляАленький носочек
Очень страшно, готовьтесь принимать роды
Моторошні троянди 08 мая в 18:38
В моєї старшої в 3 роки взагалі жива аскарида вийшла. Лікар інфекціоніст прописав лікування, сказав, що нам ще пощастило, що сама вийшла. Вже 8 років пройшло, все ок
Розвідка Маші 08 мая в 18:42
Окрім медикаментів, які призначить лікар(!), ще обов´язково зробіть і квартирі прибирання, попрайте всю білизну та піжами, попрасуйте, обробіть всі дверні ручки і вимикачі. І лікуватись треба не лише малюку, а й всім членам сім´ї.
Печальки.нет 08 мая в 20:39
Ответ дляРозвідка Маші
Окрім медикаментів, які призначить лікар(!), ще обов´язково зробіть і квартирі прибирання, попрайте всю білизну та піжами, попрасуйте, обробіть всі дверні ручки і вимикачі. І лікуватись треба не лише малюку, а й всім членам сім´ї.
Не придумуйте, аскариди від людини до людини не передаються
Не реклама власної продукції.
Гриби лисички - антигельмінтні.
Наприклад:
https://www.volyn24.com/news/153075-iak-vylikuvaty...
https://www.google.com.ua/search?q=%D0%BB%D0%B8%D1...
Указані тут ’капсули’ не беріть, це накрутка, купуйте натуральні сушені.
Щось не спиться 08 мая в 20:46
Ответ дляРозвідка Маші
Окрім медикаментів, які призначить лікар(!), ще обов´язково зробіть і квартирі прибирання, попрайте всю білизну та піжами, попрасуйте, обробіть всі дверні ручки і вимикачі. І лікуватись треба не лише малюку, а й всім членам сім´ї.
ви переплутали з гостриками, для яких треба білизну прасувати )))
Аскариди так не передаються.
Лікувати всіх, якщо в них все ок - не варто, медикаменти не вітаміни, тим більше від паразитів.