Гадаю_По_шнуркам• 08 мая 2024
Питання по лікуванню мононуклеозу у дитини. Чи потрібен антибіотик??
В пятницю у дитини 5 років трішки ніби були підпухші очі, як після плачу. Більше ніяких симптомів. В неділю була висипка типу кропивниці, після антигістамінного зійшла але повторилась ввечері. В понеділок потрапили до педіатра, сказала ніби горло трохи червоне. Направила на аналіз крові та сечі. Почався нежить, ніс погано дихав.
Аналіз здали, сьогодні були у лора, вона сказала що горло норм. Педіатр по аналізам поставила мононуклеоз. Виписала антибіотик оптицеф, канефрон, антигістамінне, ну і пробіотик, педіатр така жіночка в віці, тому трохи сумніваюсь.
Дитина активна, крім носу взагалі нічого не турбує. Питання чи давати антибіотик, бо вже ж звісно начиталась в інтернеті всякого, що якщо немає бак інфекції то краще утриматись і що можуть бути ускладнення від антибіотику якщо він не потрібен.
Може хтось подивитись по аналізам треба він чи ні. І як зняти набряк з носу. Промиваємо і пшикаю нокспрей але результату мало. Дякую
Я така бойова• 08 мая 2024
А на сам мононуклиоз аналіз здавали?
При мононуклиозі жоден антибіотик не діє.
Гадаю_По_шнуркам
• 08 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
А на сам мононуклиоз аналіз здавали?
Ні, діагноз поставили оскільки є атиповий мононуклеар -7
Десь так, але...• 08 мая 2024
А Канефрон взагалі до чого? У вас дуже дивний лікар з дуже дивними призначеннями. Якщо наразі дитина добре себе почуває, то чому вам взагалі приходить в голову її чимось лікувати?
Я така бойова• 08 мая 2024
У мене два тижні тому була підозра на цю бяку, бо лімфовузли запалися вперше у житті, тепература 38 була.
Лікар терапевт направила на аналізи і сказала нічого крім нурофена не пити, бо мононуклиоз нічого не бере:)
Через три дні виявили,що у мене просто якийсь вірус:)
Гадаю_По_шнуркам
• 08 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Я просто хвилювалась через припухлість очей і алергію, тому здали аналізи а тут такий діагноз виставили, тепер ще більше нервуюсь. Не розуміюсь в аналізах крові, думала може є якийсь показник бак інфекці додаткової, для якої цей антибіотик виписали
Я така бойова• 08 мая 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я б на вашу місці знайшла ще одного лікаря.
Бажано алерголога.
Гадаю_По_шнуркам
• 08 мая 2024
Ответ дляКозачка
потрібен лікар, який надасть компетентну консультацію
Тільки потрібен час щоб його знайти, ну і можливість записатись на консультацію, у хороших лікарів запис часто забитий((
Гадаю_По_шнуркам
• 08 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Бажано алерголога.
Там де ми зараз живемо немає алерголога адекватного, та і взагалі компетентних лікарів мало(( будемо шукати але що робити в даний момент сьогодні/завтра(
Козачка• 08 мая 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
це отмазка...
стукайте - вам відкриють!
Я така бойова• 08 мая 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
У дитини дуже схоже, що алергія, зараз тим паче сезон. Шукайте лікаря, хоча б , щоб не нервувати з того , що не даєте антибіотик.
Гадаю_По_шнуркам
• 08 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Завтра буду шукати хоч на онлайн прийом, дякую.
Я така бойова• 08 мая 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Якщо є підозра на алергію, то можна давати атоксіл чи що за сорбент даєте дитині зазвичай, ну і не одночасно з антигістамінним, а як мінімум година між ними.
У вашому випадку від сорбенту гірше точно не стане:).
Natal_ka91• 08 мая 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Попросіть поза чергою, в кінці прийому і т.д. Вам потрібна консультація ще одного педіатра, можливо, десь є виклик на дім щоб не заражати інших дітей.
Самохвалова• 08 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Бажано алерголога.
Инфекционист нужен
Оновлена версія• 09 мая 2024
Мене антибіотик при мононуклеозі ледве не вбив. Призначив лікар з поліклініки, а в лікарні казали, що при цій хворобі не можна антибіотики. Я навіть не вставала з ліжка, хоча вже була майже здорова, поки не призначили антибіотики.
Йдіть до іншого лікаря.
Альфред Шнитке• 05 июня 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Лейкоцити підвищені, шое також. Бактеріальна інфекція присутня.
Моїй лікували мононуклеоз в стаціонарі цефтриаксоном, бо до того вдома без антибіотика грались з діагнозами довго, поки я сама не запідозрида мононуклеоз.
Не відтягуйте, чим скоріш почнете, тим швидше вилікуєте.
Альфред Шнитке• 05 июня 2024
Ответ дляОновлена версія
Йдіть до іншого лікаря.
Не можна певну групу антибіотиків, а не взагалі всі.