08 мая в 19:01

Хто нещодавно купував чи продавав нерухомість, який був торг?

Дівчата, поділіться своїм досвідом. Покупці роблять пропозиції приблизно мінус 20-30 відсотків від ціни. Чи варто погоджуватись?
Галя-краля 08 мая в 19:02
В Харькове или Львове?
Вам телефонограмма 08 мая в 19:03
1 тис на ціні 59 тис
Яжбоматуся 08 мая в 19:04
Да, соглашайтесь
Rocka Rolla 08 мая в 19:04
з 50 до 45
Трахтибидох 08 мая в 19:04
Продавала за 46, були такі, що і 38 пропонували, з такими навіть не торгувалась, одразу відмовляла.
Зійшлась з покупцем на 44, яка пропонувала 42.
автор Ms. Любмая жена 08 мая в 19:05
Ответ дляГаля-краля
В Харькове или Львове?
Тернопільська область, містечко маленьке
автор Ms. Любмая жена 08 мая в 19:06
Ответ дляТрахтибидох
Продавала за 46, були такі, що і 38 пропонували, з такими навіть не торгувалась, одразу відмовляла.
Зійшлась з покупцем на 44, яка пропонувала 42.
Яка область у вас? Досить не погано зійшлись
Куратор дебошей 08 мая в 19:08
Ну смотря горит вам или нет, на 200 000, скинула 10000 потому что срочно надо было всем мне продажа им покупка, если бы не к спеху не уступала бы
Трахтибидох 08 мая в 19:09
Ответ дляMs. Любмая жена
Яка область у вас? Досить не погано зійшлись
Київ, рік тому.
Неправдиша 08 мая в 19:12
В лютому ми продавала за 90, уступили 2
Купували за 109 нічого нам не уступили((( але нам треба була саме ця квартира
Київ
На циголках 08 мая в 19:14
стояла ціна 77тис, зійшлись на 72, квартира зовсім без ремонту, домовлялись на ціні за кв м.
А було так, що ми пропонували 90 за квартиру якій поставили ціну 125, вони не погодились (ріелотор навіть не захотіла їхати показувати), але зараз виставили її за 91 (пів року пройшло), ми пропонували ціну відповідно до ринкових цін.
А якось одні влаштували аукціон, поставили ціну 75тис або найкраща пропозиція, ми згодні були купити за 75, вони почали крутити носомщо мало, ну але ж ми єдині хто хоче купити, в результаті ми погодились на 80, але згодом відмовились, бо навіть коли ми погоджувались на їхню пропозицію вони дуже довго тягнули з відповіддю. Я реально вирішила, що навіть якщо це остання квартира у світі ми її купувати не будемо, два місяці переговорів і ми єдині хто готовий був іі купити
Мстящий за Зайца 08 мая в 19:18
я с февраля мониторю цены в Харькове- февраль - 45 - май 29 ...такие дала
Я_и_моя_собака 08 мая в 19:24
Слідкую за однією квартирою в Києві. Була 65, потім 63, потім 61, потім 59,8, потім 58. Ще не продалась.
Тішуся неперетішуся 08 мая в 19:56
По рыночной цене метра с ремонтом или без (смотря как у вас) подобных смотрите. И как продается у вас вообще недвижимость. Мы 1,5к 50м с хорошим ремонтом поставили 64, метр - 1250 у нас сейчас, Буча, все пытались скинуть до 60, но рынок диктует свои законы и продали за 63. Сейчас сосед продавал 3к за 90м без ремонта (650 долл метр) - 62, но почти без ремонта, мы выторговали за 58
all_in_a 08 мая в 22:01
Київ. Місяць тому продали за 90 тис без торгу, хоча ми готові були до того, щоб скинути тисяч 5. Просто, покупцям сподобалась наша квартира. Купували за 165, виторгували 5 тис доларів, сплатили 160( але квартира у продажі була довго, ми за нею слідкували від вартості 185тис$)