Посоветуйте пожалуйста парфюм с вкусной ванилью

ЗаведУющая 10 апреля в 11:33
Монталь Ваниль)
1 1
Тектологиня 80lv 10 апреля в 11:39
Том Форд ваниль фаталь
Люблю Украину 10 апреля в 11:44
Ванильный лес Лютанса
kate81 10 апреля в 11:49
Confetto Profumum Roma
Ух яка ж Я 10 апреля в 11:54
Ядовитая девочка,в парфюмерной воде,еще сейчас солнце здорово раскроется олимпия пакорабан
Федорино Горе 10 апреля в 12:02
Вы будете смеяться, но я себе сегодня заказала какой-то бабл - гам из мейкап за 48 грн. Бабл-гам как раз не пахнет, а как раз ванилью с кокосом, что мне не нравится. Держится уже час точно
Білка в колесі 10 апреля в 12:03
Что-то похожее родригес розовый кубик. Но скорее пудровый.
Ща как дам 10 апреля в 12:43
Автор, на яку суму розраховуєте? Люкс чи ніша? Якщо з 2 останніх, напишу :) Хорошу ваніль в масмаркеті не зустрічала - або дешевкою пахне, або кухнею, на жаль
мегамоСГ 10 апреля в 13:01
Ответ дляЩа как дам
Автор, на яку суму розраховуєте? Люкс чи ніша? Якщо з 2 останніх, напишу :) Хорошу ваніль в масмаркеті не зустрічала - або дешевкою пахне, або кухнею, на жаль
Ви так. Багато слів написали, що простіше було б написати одразу назву 😀
1 1
Ща как дам 10 апреля в 14:00
Ответ длямегамоСГ
Ви так. Багато слів написали, що простіше було б написати одразу назву 😀
1. Я не один парфум знаю)))
2. Я тут часто писала на подібні запроси багато варіантів, які відповідають бажанням автора, описуючи чим саме пахне кожен парфум, стійкість, шлейф, на яку пору року краще, які можуть бути нюанси і тп. Більша частина таких авторів навіть дякую не сказали, питають аби запитати і голову поморочити, тому більше не поспішаю витрачати свій час)))
Непогодка 11 апреля в 04:34
Ответ дляЩа как дам
1. Я не один парфум знаю)))
2. Я тут часто писала на подібні запроси багато варіантів, які відповідають бажанням автора, описуючи чим саме пахне кожен парфум, стійкість, шлейф, на яку пору року краще, які можуть бути нюанси і тп. Більша частина таких авторів навіть дякую не сказали, питають аби запитати і голову поморочити, тому більше не поспішаю витрачати свій час)))
Доброї ночі) а можете мені порадити, будь ласка?🙏🏻
Ціна будь яка, головне дороге звучання, оригінальність і хороші технічні характеристики.
Ща как дам 11 апреля в 09:24
Ответ дляНепогодка
Доброї ночі) а можете мені порадити, будь ласка?🙏🏻
Ціна будь яка, головне дороге звучання, оригінальність і хороші технічні характеристики.
Ваніль чи щось інше шукаєте?..
Непогодка 11 апреля в 10:35
Ответ дляЩа как дам
Ваніль чи щось інше шукаєте?..
Так, красиву ваніль.
Ща как дам 11 апреля в 12:32
Ответ дляНепогодка
Так, красиву ваніль.
Ввечері напишу.
Ща как дам 12 апреля в 01:50
Ответ дляНепогодка
Так, красиву ваніль.
На мій нюх сама краща вініль в цих ароматах, всі з різними відтінками звучання ванілі. Якщо треба по фінансам дешевше, пишіть і така є :)

1. Guerlain Spiritueuse Double Vanille - герленівський шедевр
2. Franck Boclet VanilleFranck Boclet Vanille - гарна, делікатна, затишна, неприторна, вершкова ваніль з лимонними цукатами, карамеллю і легким відчуттям деревенної складової
3. Guerlain Cuir Beluga - шикарна ваніль і м´яка кремово-пудрова замша. Витончене звучання.
4. Diptyque Eau Duelle - несолодка, дуже затишна, спецієва ваніль (некриклива, з середнім шлейфиком, але стійка)
5. Les Nereides Pas De Velours (Eau de Toilette, парф вода трохи відрізняється в звучанні) - деревинна ваніль з ілангом і легенькою прикопченістю.
6. Serge Lutens Un Bois Vanille - легка ваніль с нотами мигдалю, кокосовим молоком и бобами тонка.
7. Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille - ваніль з молочним шоколадом
8. Xerjoff Casamorati 1888 Dama Bianca - нагадує ванільний повітряний десерт з дуже ніжними цитрусами і легким білим вином у складі
9. Yves Saint Laurent Le Vestiaire Babycat - некондитерська ваніль сучасного звучання (напочатку з перчиком)
10. Creed Les Royales Exclusives Sublime Vanille - витончена ваніль без надлишкового солоду, ніжно-обволікуюча кремова пудровість. Звучання в стилі гарного смаку
Непогодка 12 апреля в 14:03
Ответ дляЩа как дам
На мій нюх сама краща вініль в цих ароматах, всі з різними відтінками звучання ванілі. Якщо треба по фінансам дешевше, пишіть і така є :)

1. Guerlain Spiritueuse Double Vanille - герленівський шедевр
2. Franck Boclet VanilleFranck Boclet Vanille - гарна, делікатна, затишна, неприторна, вершкова ваніль з лимонними цукатами, карамеллю і легким відчуттям деревенної складової
3. Guerlain Cuir Beluga - шикарна ваніль і м´яка кремово-пудрова замша. Витончене звучання.
4. Diptyque Eau Duelle - несолодка, дуже затишна, спецієва ваніль (некриклива, з середнім шлейфиком, але стійка)
5. Les Nereides Pas De Velours (Eau de Toilette, парф вода трохи відрізняється в звучанні) - деревинна ваніль з ілангом і легенькою прикопченістю.
6. Serge Lutens Un Bois Vanille - легка ваніль с нотами мигдалю, кокосовим молоком и бобами тонка.
7. Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille - ваніль з молочним шоколадом
8. Xerjoff Casamorati 1888 Dama Bianca - нагадує ванільний повітряний десерт з дуже ніжними цитрусами і легким білим вином у складі
9. Yves Saint Laurent Le Vestiaire Babycat - некондитерська ваніль сучасного звучання (напочатку з перчиком)
10. Creed Les Royales Exclusives Sublime Vanille - витончена ваніль без надлишкового солоду, ніжно-обволікуюча кремова пудровість. Звучання в стилі гарного смаку
Доброго дня😊🥰
Дякую за підбірку!💐
А як вам Подвійна Ваніль Герлен? Кажуть, стійкість слабка, близько до шкіри аромат…але дуже гарний. Дивилась на нього якось, зупинили відгуки дівчат, хто має. Белуга краще, більш помітна? Чи така ж історія?
Ванільний ліс Лютанса-сподобався мені з першого затесту, але планую розносити ще і вирішити чи потрібний флакон. 🤔
Аромат Бейбі Кет цікавить, але не бачила де можна затестити цю бутікову лінійку в нас, хіба що пошукати відливант на Кремчику чи в інсті.
Ща как дам 12 апреля в 15:13
Ответ дляНепогодка
Доброго дня😊🥰
Дякую за підбірку!💐
А як вам Подвійна Ваніль Герлен? Кажуть, стійкість слабка, близько до шкіри аромат…але дуже гарний. Дивилась на нього якось, зупинили відгуки дівчат, хто має. Белуга краще, більш помітна? Чи така ж історія?
Ванільний ліс Лютанса-сподобався мені з першого затесту, але планую розносити ще і вирішити чи потрібний флакон. 🤔
Аромат Бейбі Кет цікавить, але не бачила де можна затестити цю бутікову лінійку в нас, хіба що пошукати відливант на Кремчику чи в інсті.
Доброго дня ,
Гарне питання, для мене і Подвійна Ваніль і Белуга дуже гарні і вибрати важко (люблю герленівські аромати).
Подвійна Ваніль - тема про некондитерську, темну ваніль з коньячно-бальзамічними, бензоїновими обертонами. Вона по парф. напрямку в стилі європейського сходу.
Белуга - аромат про ніжну ваніль і ніжну, м’якесеньку пудрову замшу із квітами безсмертника і витонченим, інтелігентним звучанням.
Обидва мають дорогий флер. Якщо Белугу можна ще час від часу вдягнути на повсякденні вилазки/в офіс, то Подвійна Ваніль це не під джинсики с кросами, не для походу по магазинам чи в офіс щодня, це аромат для заяви про себе, це образ, ольфакторне підкорення і враження яке залишається після вас. Це мій суб’єктивний погляд, у вас може бути геть інший :)
Стійкість і шлейф дуже залежать від шкіри, індивідуальної чуттєвості рецепторів і темп. навколишнього середовища. На моїй хол. шкірі обидва аромати стійкі з середнім шлейфом і найкраще звучать на мені восени і раньою весною.
Візьміть 2 маленькі відливанти і спробуйте на своїй шкірі в різні темп. режими (тільки дайте їм відстоятись з дороги). Ваш ніс сам вибере правильний аромат саме для вас :)
Бейбі Кет в офлайн магазинах ніде не бачила в Києві, це тільки в розпиві брати.
Непогодка 12 апреля в 18:24
Ответ дляЩа как дам
Доброго дня ,
Гарне питання, для мене і Подвійна Ваніль і Белуга дуже гарні і вибрати важко (люблю герленівські аромати).
Подвійна Ваніль - тема про некондитерську, темну ваніль з коньячно-бальзамічними, бензоїновими обертонами. Вона по парф. напрямку в стилі європейського сходу.
Белуга - аромат про ніжну ваніль і ніжну, м’якесеньку пудрову замшу із квітами безсмертника і витонченим, інтелігентним звучанням.
Обидва мають дорогий флер. Якщо Белугу можна ще час від часу вдягнути на повсякденні вилазки/в офіс, то Подвійна Ваніль це не під джинсики с кросами, не для походу по магазинам чи в офіс щодня, це аромат для заяви про себе, це образ, ольфакторне підкорення і враження яке залишається після вас. Це мій суб’єктивний погляд, у вас може бути геть інший :)
Стійкість і шлейф дуже залежать від шкіри, індивідуальної чуттєвості рецепторів і темп. навколишнього середовища. На моїй хол. шкірі обидва аромати стійкі з середнім шлейфом і найкраще звучать на мені восени і раньою весною.
Візьміть 2 маленькі відливанти і спробуйте на своїй шкірі в різні темп. режими (тільки дайте їм відстоятись з дороги). Ваш ніс сам вибере правильний аромат саме для вас :)
Бейбі Кет в офлайн магазинах ніде не бачила в Києві, це тільки в розпиві брати.
Оооо, ви дали мені надію😘🙏🏻
В мене холодна, суха шкіра, аромати на мені відкриваються цікавими, дивними гранями, всі відмічають таку мою особливість і не впізнають навіть своїх улюбленців на мені))) от така шкіра в мене…ще й довго сидять аромати. Тому буду з задоволенням знайомитись з бутіковим Герленом🥹, я зараз запала на Клайв Крістіан, вкрали моє серденько безповоротно, ці королівські духи-неповторний шарм.🖤
Ща как дам 12 апреля в 20:28
Ответ дляНепогодка
Оооо, ви дали мені надію😘🙏🏻
В мене холодна, суха шкіра, аромати на мені відкриваються цікавими, дивними гранями, всі відмічають таку мою особливість і не впізнають навіть своїх улюбленців на мені))) от така шкіра в мене…ще й довго сидять аромати. Тому буду з задоволенням знайомитись з бутіковим Герленом🥹, я зараз запала на Клайв Крістіан, вкрали моє серденько безповоротно, ці королівські духи-неповторний шарм.🖤
У мене середньої вологості шкіра.
А який саме аромат Клайва вам припав до душі? Я не всі тестувала
Непогодка 13 апреля в 00:28
Ответ дляЩа как дам
У мене середньої вологості шкіра.
А який саме аромат Клайва вам припав до душі? Я не всі тестувала
Якби ж то один! В мене аж 6 фаворитів 🥳 і ще 3 хочу прикупити)))
А недавно новинка вийшла в цього бренду, маю в планах затестити👑
Ви собі обрали якийсь? Хочете флакон?
Ща как дам 13 апреля в 00:29
Ответ дляНепогодка
Якби ж то один! В мене аж 6 фаворитів 🥳 і ще 3 хочу прикупити)))
А недавно новинка вийшла в цього бренду, маю в планах затестити👑
Ви собі обрали якийсь? Хочете флакон?
Так які у вас?
Ща как дам 13 апреля в 00:37
Ответ дляНепогодка
Якби ж то один! В мене аж 6 фаворитів 🥳 і ще 3 хочу прикупити)))
А недавно новинка вийшла в цього бренду, маю в планах затестити👑
Ви собі обрали якийсь? Хочете флакон?
Для мене там сама гарна обволікуюча, вершкова тубероза в Clive Christian C for Women. Поки що сама краще із всіх ПД у яких пробувала такого типу туберозу. Новинку не бачила, але я більше шукаю і цікавлюсь ароматами свого напрямку по різним ПД, інколи тільки концентруюсь на якомусь ПД, наприклад як з Герлен, Лютанс, Пенхелігонс.
Затишне кубло 11 мая в 12:06
Валентино, зелёная упаковка, не салатовая.