08 мая в 19:08

Це що я прочитала у новій Постанові?

Вивчаю Положення про ВЛК. Додаток 18. "Медичні протипоказання для військовослужбовців та членів їх сімей для виїзду за кордон у відрядження.." і там перелік хвороб.. Це що, хвора дитина не може виїхати за кордон, бо батько служить? Чи я щось не так зрозуміла? Чи що це взагалі??? Може хто-небудь пояснити?
Черговий по кухні 08 мая в 19:11
Там же про выезд в командировку речь
ПростоБелка 08 мая в 19:11
Туберкульоз зрозуміло і т д . А періодична хвороба це що?
Кидстаффовна 08 мая в 19:14
Це хвороба батька вказана. При чому тут дитина до влк??
Всіх підсаджую 08 мая в 19:15
при чем ребенок,не ребенок же едет в командировку,речь про военнообязанных,если он сам,или члены семьи этим болеют,если он с этими членами едет в командировку
ГонУрова дівка 08 мая в 19:15
Це щоб не їхали з хворими на ці хвороби дітьми за кордон. Наскільки я зрозуміла.
Кидстаффовна 08 мая в 19:19
Тільки от незрозуміло чому військовослужбовець з інфарктом в анамнезі не може виїхати за кордон?
Кидстаффовна 08 мая в 19:21
Ответ дляВсіх підсаджую
при чем ребенок,не ребенок же едет в командировку,речь про военнообязанных,если он сам,или члены семьи этим болеют,если он с этими членами едет в командировку
А чому в/сл не може їхати за кордон у відрядження, якщо у дружини гіпертонія, наприклад
Невгамовна Бу 08 мая в 19:23
Ответ дляКидстаффовна
Тільки от незрозуміло чому військовослужбовець з інфарктом в анамнезі не може виїхати за кордон?
У ВІДРЯДЖЕННЯ! Читайте уважно, люлину після повторного інфаркту не мають права послати у відрядження закордон.
А самі ви можете їхати куди хочете на саій розсуд.
автор Все питаю зарання 08 мая в 19:25
Ответ дляКидстаффовна
Це хвороба батька вказана. При чому тут дитина до влк??
Ви впевнені? Там, нижче у переліку вказана ’олігофренія’, ’хвороба Дауна’. Сумніваюсь, що військові з такими захворюваннями будуть самостійно у відрядження за кордон їздити
Невгамовна Бу 08 мая в 19:25
Ответ дляКидстаффовна
А чому в/сл не може їхати за кордон у відрядження, якщо у дружини гіпертонія, наприклад
Хвора дружина не може поїхати разом з чоловіком у його відрядження.
Дома вона лишатися може, звісно.
автор Все питаю зарання 08 мая в 19:27
Ответ дляНевгамовна Бу
У ВІДРЯДЖЕННЯ! Читайте уважно, люлину після повторного інфаркту не мають права послати у відрядження закордон.
А самі ви можете їхати куди хочете на саій розсуд.
а діти до чого?
Кидстаффовна 08 мая в 19:27
Ответ дляНевгамовна Бу
Хвора дружина не може поїхати разом з чоловіком у його відрядження.
Дома вона лишатися може, звісно.
А здорова може поїхати у відрядження чоловіка? Жінка взагалі яким боком до роботи чоловіка?
Латексне альтер ЕГО 08 мая в 19:32
Ответ дляНевгамовна Бу
У ВІДРЯДЖЕННЯ! Читайте уважно, люлину після повторного інфаркту не мають права послати у відрядження закордон.
А самі ви можете їхати куди хочете на саій розсуд.
А до чого там члени сімї? і повернення?
Невгамовна Бу 08 мая в 19:33
Ответ дляКидстаффовна
А здорова може поїхати у відрядження чоловіка? Жінка взагалі яким боком до роботи чоловіка?
У вас понано з логікою?
Жінка чи дитина можуть поїхати РАЗОМ з чоловіком у його відрядження. Чоловік може взяти з собою свою родину.
Невгамовна Бу 08 мая в 19:34
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А до чого там члени сімї? і повернення?
Вони мають право поїхати разом з чоловіком у його відряждення. Вся сім´я може їхати разом.
автор Все питаю зарання 08 мая в 19:35
Ответ дляНевгамовна Бу
У вас понано з логікою?
Жінка чи дитина можуть поїхати РАЗОМ з чоловіком у його відрядження. Чоловік може взяти з собою свою родину.
Тоді чому дружина з гіпертонією чи хвора дитина не може поїхати разом з чоловіком?
Кидстаффовна 08 мая в 19:36
Ответ дляНевгамовна Бу
У вас понано з логікою?
Жінка чи дитина можуть поїхати РАЗОМ з чоловіком у його відрядження. Чоловік може взяти з собою свою родину.
Свою логіку перевірте.
Що значить РАЗОМ?? для роботодавця у відрядження їде лише робітник, в данному випадку в/сл, йому купують квиток, видають гроші командіррвочні, бронюють готель чи казарму і т.д. чи це вашій логіці МО і дружину має забезпечити казармою?
Латексне альтер ЕГО 08 мая в 19:36
Ответ дляНевгамовна Бу
Вони мають право поїхати разом з чоловіком у його відряждення. Вся сім´я може їхати разом.
В якому сенсі? Їм держава оплатить це відрядження? я ще такого не чула.
поїхати має право будь хто, але для будь-кого то буде поїздка за власний кошт, а не відрядження
Кидстаффовна 08 мая в 19:36
Ответ дляНевгамовна Бу
Вони мають право поїхати разом з чоловіком у його відряждення. Вся сім´я може їхати разом.
Шо ви несете???
Невгамовна Бу 08 мая в 19:39
Я в шоці з совєтчіц.
Вйськовослужбовесь може брати з собою у відрядження закордон свою сім´ю.

Автор, а ви якщо дочитали до кінця документа до додатка №18, то невже ж раніше в тексті документу не бачили до чого він відноситься??? Там все доступно розписано.
Латексне альтер ЕГО 08 мая в 19:38
Ответ дляКидстаффовна
Свою логіку перевірте.
Що значить РАЗОМ?? для роботодавця у відрядження їде лише робітник, в данному випадку в/сл, йому купують квиток, видають гроші командіррвочні, бронюють готель чи казарму і т.д. чи це вашій логіці МО і дружину має забезпечити казармою?
Чудернацький додаток, як його взагалі пропустили з такою брєдовою назвою. Відрядження і повернення...
Кидстаффовна 08 мая в 19:39
Ответ дляНевгамовна Бу
Я в шоці з совєтчіц.
Вйськовослужбовесь може брати з собою у відрядження закордон свою сім´ю.

Автор, а ви якщо дочитали до кінця документа до додатка №18, то невже ж раніше в тексті документу не бачили до чого він відноситься??? Там все доступно розписано.
То у відрядження чи виїзд для проживання і несення служби?
автор Все питаю зарання 08 мая в 19:42
Ответ дляНевгамовна Бу
Я в шоці з совєтчіц.
Вйськовослужбовесь може брати з собою у відрядження закордон свою сім´ю.

Автор, а ви якщо дочитали до кінця документа до додатка №18, то невже ж раніше в тексті документу не бачили до чого він відноситься??? Там все доступно розписано.
ок, добре. Чому тоді абсолютно здорова дитина чи дружина можуть їхати з військовим за кордон, а з гіпертонією, ожирінням чи іншими вадами - ні?
4 1
Невгамовна Бу 08 мая в 19:44
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Чудернацький додаток, як його взагалі пропустили з такою брєдовою назвою. Відрядження і повернення...
Нормальний додаток. Він не сам по собі там приліплений. Він відноситься до конкретного розділу в законі. В тому розділі все докладно прописано. А додаток уточнює ряд моментів, і назва відповідна.
Цей додаток не читають відірваним від крнтексту, а тільки разом з розділом до якого він відноситься.
Всіх підсаджую 08 мая в 19:47
Ответ дляКидстаффовна
А чому в/сл не може їхати за кордон у відрядження, якщо у дружини гіпертонія, наприклад
он может, с женой не может
Всіх підсаджую 08 мая в 19:50
Ответ дляВсе питаю зарання
ок, добре. Чому тоді абсолютно здорова дитина чи дружина можуть їхати з військовим за кордон, а з гіпертонією, ожирінням чи іншими вадами - ні?
ну может их там обязаны будут лечить в случае чего,может страховка какая-то
Невгамовна Бу 08 мая в 19:53
Ответ дляКидстаффовна
Свою логіку перевірте.
Що значить РАЗОМ?? для роботодавця у відрядження їде лише робітник, в данному випадку в/сл, йому купують квиток, видають гроші командіррвочні, бронюють готель чи казарму і т.д. чи це вашій логіці МО і дружину має забезпечити казармою?
З моєю логікою все нормально, як і зі здатністю читати закони.
А в законі чітко написано що члени сім´ї можуть їхати закордон разом з військовослужбовцем з проживанням там під час його відряждення.
Сумка з негодою 08 мая в 19:56
Ого, автор скільки у вас вкладок відкрито в браузері)
Я думаю, мається на увазі, що при цих перелічених хворобах військовослужбовець не може їхати як сопровождаючий своєї дружини/дитини.
Кидстаффовна 08 мая в 20:06
Ответ дляНевгамовна Бу
З моєю логікою все нормально, як і зі здатністю читати закони.
А в законі чітко написано що члени сім´ї можуть їхати закордон разом з військовослужбовцем з проживанням там під час його відряждення.
Ой, а шо це??
То ж питання. У відрядження чи на проходження служби/навчання
Цідило правди 08 мая в 20:12
Ответ дляВсе питаю зарання
Ви впевнені? Там, нижче у переліку вказана ’олігофренія’, ’хвороба Дауна’. Сумніваюсь, що військові з такими захворюваннями будуть самостійно у відрядження за кордон їздити
С этими заболеваниями теперь даже будут мобилизовать.
А еще с раком и ВИЧ, гепатитом