08 мая в 19:23

Хелп... Чим обробити підлогу?

Працює сантехнік. Запах ніг і шкарпеток надзвичайний, не можу ніяк вивітрити, згорнула усі килими по яким походив на чистку. 100 відсотків грибок це найменше, що там є. Я сама боса ходжу по квартирі. З ногами розумію, витру спиртом. А чим помити підлогу, щоб не заразити дітей, сімʼю грибком? Вдома є все, але рідини саме для підлоги немає(( Поверхня: плитка.
Кусачая Я 08 мая в 19:24
Оцтом
автор Басноплетка 08 мая в 19:25
Ответ дляКусачая Я
Оцтом
Є яблучний. Підійде? Як розвести, підкажіть будь ласка 🙏?
всемВсёИмного 08 мая в 19:25
Вибачте, а чому він у вас ходить по килимам? У вас вони у ванній і на кухні? Чому не дали шльопанці? Люди, які працюють з водою, в шкарпетках не повинні працювати
Кусачая Я 08 мая в 19:25
Ответ дляБасноплетка
Є яблучний. Підійде? Як розвести, підкажіть будь ласка 🙏?
Він в принципі і так розведений. Грам 50 на відро
автор Басноплетка 08 мая в 19:26
Ответ длявсемВсёИмного
Вибачте, а чому він у вас ходить по килимам? У вас вони у ванній і на кухні? Чому не дали шльопанці? Люди, які працюють з водою, в шкарпетках не повинні працювати
Так, у ванній килим є.
автор Басноплетка 08 мая в 19:26
Ответ дляКусачая Я
Він в принципі і так розведений. Грам 50 на відро
Дякую🙏🙏🩵
всемВсёИмного 08 мая в 19:26
Ответ дляБасноплетка
Так, у ванній килим є.
Чому не прибрали з підлоги?
Шумелка Мышь 08 мая в 19:26
Та просто брудні шкарпетки та штучне взуття. Чого ви вже про грибок надумали
автор Басноплетка 08 мая в 19:26
Ответ длявсемВсёИмного
Чому не прибрали з підлоги?
Вже прибрала. Подумати не могла, що таке можливо. Буду знати
Кусачая Я 08 мая в 19:27
Ответ длявсемВсёИмного
Вибачте, а чому він у вас ходить по килимам? У вас вони у ванній і на кухні? Чому не дали шльопанці? Люди, які працюють з водою, в шкарпетках не повинні працювати
Мають приходити і шкарпетки знімати? Ну найбільш інтелігентний сантехнік мав при собі готельні м´які капчики.
Шумелка Мышь 08 мая в 19:27
Ответ дляКусачая Я
Він в принципі і так розведений. Грам 50 на відро
Це на яке по літрах відро?
автор Басноплетка 08 мая в 19:28
Ответ дляШумелка Мышь
Та просто брудні шкарпетки та штучне взуття. Чого ви вже про грибок надумали
В мене є брати, батько, знаю що то таке смердючі шкарпетки, тут щось інше, я ще такого не зустрічала, діти позакривались в кімнатах, чекають поки я щось зроблю, а я провітрити не можу. Хімічний страшний запах, не класичний.
3 1
Ксерокопия ночи 08 мая в 19:30
Ответ дляКусачая Я
Мають приходити і шкарпетки знімати? Ну найбільш інтелігентний сантехнік мав при собі готельні м´які капчики.
Должны приходить со сменной обувью или бахилами
автор Басноплетка 08 мая в 19:30
Ответ дляКусачая Я
Мають приходити і шкарпетки знімати? Ну найбільш інтелігентний сантехнік мав при собі готельні м´які капчики.
Сьогодні меблі збирали, то майстер зняв шльопанці і був босий, мені не заходить таке, мила підлогу, але нічого не смерділо, просто якось не гігієнічно
всемВсёИмного 08 мая в 19:31
Ответ дляКусачая Я
Мають приходити і шкарпетки знімати? Ну найбільш інтелігентний сантехнік мав при собі готельні м´які капчики.
Мій приходив типу з кроксами. Ну вони ж з водою працюють. Ну як це без взуття
автор Басноплетка 08 мая в 19:31
Ответ дляКсерокопия ночи
Должны приходить со сменной обувью или бахилами
Боюсь в бахілах почався б газовий вибух
Срочнокпсихологу 08 мая в 19:31
Ответ дляБасноплетка
Сьогодні меблі збирали, то майстер зняв шльопанці і був босий, мені не заходить таке, мила підлогу, але нічого не смерділо, просто якось не гігієнічно
Та вам не вгодиш. Пуанти їм взувать?
Ксерокопия ночи 08 мая в 19:32
Ответ дляБасноплетка
Боюсь в бахілах почався б газовий вибух
Я бы высказала ему с порога и не пустила вонять в квартире
автор Басноплетка 08 мая в 19:34
Ответ дляСрочнокпсихологу
Та вам не вгодиш. Пуанти їм взувать?
Мені не потрібно годити)
Є робота, я оплачую. А тут ще окремо трета санепідемстанцію викликати.
До речі, майстер дійсно класний, все гарно робить. Хвилююсь лише за грибок
автор Басноплетка 08 мая в 19:34
Ответ дляКсерокопия ночи
Я бы высказала ему с порога и не пустила вонять в квартире
Я інших будівельників не зустрічала, робота така. Але тут прям атас)
Срочнокпсихологу 08 мая в 19:35
Ответ длявсемВсёИмного
Мій приходив типу з кроксами. Ну вони ж з водою працюють. Ну як це без взуття
Майстри зазвичай не роззуваються, і це правильно. Якщо хтось і хоче, я кажу, що не треба. Хазяйка знала, що прийде майстер, повинна була зняти свої килими, мокрі роботи ж.
А якби сварка була? Чи труби стояка міняли?
Їй богу, люди як вчора народилися.
автор Басноплетка 08 мая в 19:35
Ответ длявсемВсёИмного
Мій приходив типу з кроксами. Ну вони ж з водою працюють. Ну як це без взуття
Так, понамочував ті шкарпетки, джинси і чвакає ходить
Кусачая Я 08 мая в 19:37
Ответ дляШумелка Мышь
Це на яке по літрах відро?
Це ж не ліки, що так важливе дозування. Приблизно на 4-5 л води.
Ксерокопия ночи 08 мая в 19:41
Ответ дляБасноплетка
Я інших будівельників не зустрічала, робота така. Але тут прям атас)
Странно, честно говоря.
Я наоборот не видела последние лет 10 такого трешака, как у вас
автор Басноплетка 08 мая в 21:57
Ответ дляСрочнокпсихологу
Майстри зазвичай не роззуваються, і це правильно. Якщо хтось і хоче, я кажу, що не треба. Хазяйка знала, що прийде майстер, повинна була зняти свої килими, мокрі роботи ж.
А якби сварка була? Чи труби стояка міняли?
Їй богу, люди як вчора народилися.
Не було мокрих робіт. Лише поміняти шланг до душа. Якщо і була вода, то у ванну
автор Басноплетка 08 мая в 21:58
Ответ дляКсерокопия ночи
Странно, честно говоря.
Я наоборот не видела последние лет 10 такого трешака, как у вас
Пощастило Вам)
Дуже дуже вумна 09 мая в 17:38
Автор, я Вас розумію. До нас колись завітав гість з такими вонючими ногами що після того як він пішов ми згорнули наш білий ковролін і більше ніколи його не клали. Було враження що ця вонь стійко в´їлась.
По темі питання я б робила розчин з спиртовим оцтом, а не яблучним. Може гугл вам щось підкаже по пропорціях.