Гарна квартира, але є одне але

Питання до тих, хто жив в квартирі як з балконом, так і без нього. Чи можна звикнути до квартири без балкону?
Дивимося квартири, хочемо купити. Серед багатьох сподобалася одна, у якій влаштовує все - сам дім, район, локація, поверх, планування і ремонт, ціна. Але в ній немає балкону.
До цього я завжди жила в квартирах з балконом. І використовувала їх саме як місце для відпочинку, релаксу. Ніяких старих речей і тп. І от тепер не знаю навіть. А якщо не звикну?
Щось порадьте, порадниці)
6 2 1
Мне без сахара 20 апреля в 16:27
Я по этой же причине никогда не рассматриваю квартиры без балкона. Тоже место для отдыха
Хи хи, ну ну 20 апреля в 16:28
В мене зараз без балкону. Дуже бракує його
Сиреневенькая 20 апреля в 16:28
В який області/районі дивитесь?
Море Щастя 20 апреля в 16:28
По цій причині я живу в своєму дворі в будинку приватному
1 1
Плакулька 20 апреля в 16:28
Мы в оной кв присоединили лоджию к комнате, никаких неудобст, во второй у меня на балконе склад, открываю его, если надо что то взять. На третьей кв мах сушу бель. По сути мне наличие балкона не так уж и надо, а аы по себе смотрите
4 2
автор Гарантую неперелевки 20 апреля в 16:29
Ответ дляСиреневенькая
В який області/районі дивитесь?
Київ. Квартира на Кловському
Кундалина 20 апреля в 16:30
Жила в різних квартирах. Ніколи не використовувала балкон для релаксу. Мені балкон не потрібен. Хоча живу в будинку і балкон в мене є))) квіти на ньому влітку стоять.
1 1
Апофиозная 20 апреля в 16:31
Для меня квартира без балкона как обрубыш
Сейчас большой квадратный балкон
(не использую балкон под склад или сушилку)
9 2
Губной рояль 20 апреля в 16:30
Ответ дляГарантую неперелевки
Київ. Квартира на Кловському
Яка вартість приблизно, зорієнтуйте
Ми харківʼяни, хочемо перебратися в Київ
Білий Лосик 20 апреля в 16:30
Ответ дляМоре Щастя
По цій причині я живу в своєму дворі в будинку приватному
Очень важная информация по теме
12 1
Сусановна 20 апреля в 16:31
Живу без балкона. Все норм.
В доме есть отведенные места для хранения велосипедов и детского транспорта. Сушит сушильня машина.
Девальвация 20 апреля в 16:31
В мене балкон виконує функцію балкону.
Там сушка для білизни.
Шафа, в якій зберігаю банки, моп, відро, драбину, дрібний інструмент чоловіка.
Про який релакс ви пишите?
Взимку - холод, влітку спека неможлива
8 7
автор Гарантую неперелевки 20 апреля в 16:32
Ответ дляГубной рояль
Яка вартість приблизно, зорієнтуйте
Ми харківʼяни, хочемо перебратися в Київ
Та відкрийте Лун і дивіться. Як я вас зорієнтую. Від 70 тис до 700 тис і більше в цьому районі.
Сусановна 20 апреля в 16:32
Ответ дляГубной рояль
Яка вартість приблизно, зорієнтуйте
Ми харківʼяни, хочемо перебратися в Київ
Сразу на Кловскую? Цена зависит от района, удаленности от метро, и возраста дома/ремонта
Звезда в шоке 20 апреля в 16:32
Ніколи балкон для релаксу не використовувала, на жаль. Завжди, або вєлік поставити, або квіти винести «погуляти», або речі сушити (як є сушилка, тоді й речі вже неактуально сушити на балконі). Тому балкон ніби для краси, але для мене не важливий, якщо є гарне освітлення, достатньо вікон, гарний метраж квартири, розташування.
Губной рояль 20 апреля в 16:33
Ответ дляГарантую неперелевки
Та відкрийте Лун і дивіться. Як я вас зорієнтую. Від 70 тис до 700 тис і більше в цьому районі.
Ну є 180 тис, хочемо нове. Не вистачить ? 2 кімнатну хочемо
Чемодан-Вокзал-Майами 20 апреля в 16:34
А, нема можливості добудувати балкон?
Звикните, але балкон, це ковток повітря у квартирі-клітці
Скромняшка 20 апреля в 16:34
Ответ дляГарантую неперелевки
Та відкрийте Лун і дивіться. Як я вас зорієнтую. Від 70 тис до 700 тис і більше в цьому районі.
Чому так грубо? Людина ж запитала.
6 2
автор Гарантую неперелевки 20 апреля в 16:34
Ответ дляДевальвация
В мене балкон виконує функцію балкону.
Там сушка для білизни.
Шафа, в якій зберігаю банки, моп, відро, драбину, дрібний інструмент чоловіка.
Про який релакс ви пишите?
Взимку - холод, влітку спека неможлива
Про звичайний релакс. Якщо у вас драбина і ведро на балконі, це не означає, що у всіх так. У мене на балконі підігрів полу, диван, вікна в пол і кавовий столик. Білизну сушу в сушарці.
ГугелП@лАмался 20 апреля в 16:35
Не смогла бы без балкона
Все буде 20 апреля в 16:35
В мене лоджія як частична кімнати. Він обʼєднаний, але трішки стіни залишили. Там стоїть крісло мішок для відпочинку. Щоб на плейстейшн грати
Девальвация 20 апреля в 16:36
Ответ дляГарантую неперелевки
Про звичайний релакс. Якщо у вас драбина і ведро на балконі, це не означає, що у всіх так. У мене на балконі підігрів полу, диван, вікна в пол і кавовий столик. Білизну сушу в сушарці.
А відро з драбиною де? 🤣
І моп?
автор Гарантую неперелевки 20 апреля в 16:37
Ответ дляГубной рояль
Ну є 180 тис, хочемо нове. Не вистачить ? 2 кімнатну хочемо
На нову 2к після забудовників в Печерському районі вистачить.
Губной рояль 20 апреля в 16:37
Ответ дляГарантую неперелевки
На нову 2к після забудовників в Печерському районі вистачить.
Дякую
автор Гарантую неперелевки 20 апреля в 16:39
Ответ дляДевальвация
А відро з драбиною де? 🤣
І моп?
Відро з драбиною у шафі) Що таке моп не розібралася)
Девальвация 20 апреля в 16:40
Ответ дляГарантую неперелевки
Відро з драбиною у шафі) Що таке моп не розібралася)
’Сучасна’ швабра :)
автор Гарантую неперелевки 20 апреля в 16:41
Ответ дляДевальвация
’Сучасна’ швабра :)
Дякую, не знала.
Мне без сахара 20 апреля в 16:45
Ответ дляДевальвация
В мене балкон виконує функцію балкону.
Там сушка для білизни.
Шафа, в якій зберігаю банки, моп, відро, драбину, дрібний інструмент чоловіка.
Про який релакс ви пишите?
Взимку - холод, влітку спека неможлива
У меня балкон застеклен, там есть свет и батареи, как и в квартире. Зимой тепло. Балкон большой. Дом старой постройки. Столик, стульчики, цветы. Стоит ещё кресло-качалка там, люблю книги читать или в окно втыкать)
автор Гарантую неперелевки 20 апреля в 16:49
Ответ дляМне без сахара
У меня балкон застеклен, там есть свет и батареи, как и в квартире. Зимой тепло. Балкон большой. Дом старой постройки. Столик, стульчики, цветы. Стоит ещё кресло-качалка там, люблю книги читать или в окно втыкать)
Скажіть, складно уявити, як то без балкону. Воно то можна і в квартирі повтикати і почитати, але на балконі то наче як на подвірʼї у власному будинку.
Творческий типаж 20 апреля в 16:49
А що, в іншій частині квартири Ви ніде не зможете відпочити? У Вас там робочий цех кругом буде чи що?)
Я б ще зрозуміла, якби балкон Вам був би потрібен як склад (он як дехто пише) або місце для паління.