09 мая в 09:50

В якому віці ви хрестили дитину?

Ось і все питання. Дякую.
показать весь текст
Видна міленіалка 09 мая в 09:56
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ресторан, подарунки, фоточки для інста
Так, такі тепер традиції
Видна міленіалка 09 мая в 09:56
Ответ для_Homyak_
Ой, це ж ті, які бояться осуду. Людина у дорослому віці сама вирішить.
Осуду кого?
ЛюбимаЯНЬ 09 мая в 09:56
Ответ дляXвостокрутелка
До 40 днів по типу що не можна, якщо дитина не хворіє.
Це повний капець 😳
БезникаяЯ 09 мая в 09:57
Ответ дляСамоучка
За місячним календарем?
У вас 40 днів це скільки повних місяців?
Ви в школі навчалися?
2 1
_Homyak_ 09 мая в 09:57
Ответ дляВидна міленіалка
Осуду кого?
Бабусі, дідусі, тітки, дядьки, батьки. Це ж старе покоління, які голову бриють дитині, хрестять і інше.
ЛюбимаЯНЬ 09 мая в 09:58
Ответ для_Homyak_
Бабусі, дідусі, тітки, дядьки, батьки. Це ж старе покоління, які голову бриють дитині, хрестять і інше.
Не всі люди старшого віку темні невігласи.
Котомафия 09 мая в 09:58
Старшу в 1,5 місяці, після 40 днів якраз. Меншого в 2 місяці рівно
Видна міленіалка 09 мая в 09:58
Ответ дляXвостокрутелка
До 40 днів по типу що не можна, якщо дитина не хворіє.
😂😂😂😂😂😂
автор Xвостокрутелка 09 мая в 09:58
Ответ дляЗахекалася читать
Ви це де прочитали/почули?
Від священика.
3 2
Самоучка 09 мая в 09:59
Ответ дляБезникаяЯ
У вас 40 днів це скільки повних місяців?
Ви в школі навчалися?
1 місяць і 9/10 днів. Так, повних 1 місяць, але питають саме про 40 днів
ЛюбимаЯНЬ 09 мая в 09:58
Ответ дляXвостокрутелка
Від священика.
Не брешіть
3 1
БезникаяЯ 09 мая в 09:59
Ответ дляСамоучка
1 місяць і 9/10 днів. Так, повних 1 місяць, але питають саме про 40 днів
Ще раз
«скільки Повних Місяців»?
3 1
Файна пані 09 мая в 09:59
В 8 месяцев. И это моя большая ошибка. Надо было дать возможность самому решать в зрелом возрасте.
Леди_Мэри 09 мая в 09:59
Похрестили на 40-1 день після народження.
В 12 років дітина захотіла відмовитися від православної віри.
Тепер би не христила.
Захекалася читать 09 мая в 09:59
Ответ дляXвостокрутелка
Від священика.
Та ладно. А чого не можна? Яка мотивація?
Видна міленіалка 09 мая в 10:00
Ответ дляСамоучка
За місячним календарем?
Шта?
Яка у вас освіта?
Не їм після шостої 09 мая в 10:01
Ответ для_Homyak_
А навіщо хрестити дитину? Чи не правільніше аби людина сама потім в житті вибрала віру?
Аби це хтось доніс раніше.
Христила двох відразу по народженню.
Зараз би не хрестила.
Розчарувалась в релігії
автор Xвостокрутелка 09 мая в 10:02
Ответ дляЗахекалася читать
Та ладно. А чого не можна? Яка мотивація?
Що в основному така традиція і якщо раніше 40 днів, то до собору мамі тоді не можна.
IQ 80 09 мая в 10:03
Ответ дляXвостокрутелка
До 40 днів по типу що не можна, якщо дитина не хворіє.
Крестили до 40 дней, без проблем. Здоровый ребенок
Хочу барабульки 09 мая в 10:03
Ответ дляМочалкин блюз
Вот и я так думаю. Забубонов полно. А ответ только один - так надо
ЗабОбони. Не дякуйте.
ЛюбимаЯНЬ 09 мая в 10:04
Ответ дляЗахекалася читать
Та ладно. А чого не можна? Яка мотивація?
Уявляєте ’священника’, що не в курсі про 40 поминальних днів?
Мочалкин блюз 09 мая в 10:04
Ответ дляХочу барабульки
ЗабОбони. Не дякуйте.
Во блин. Не знала. Не спасибо))))
Найщасливіша 09 мая в 10:05
В 2 місяці. Нащо? 🤷 Щоб батьки відчепились
Захекалася читать 09 мая в 10:06
Ответ дляXвостокрутелка
Що в основному така традиція і якщо раніше 40 днів, то до собору мамі тоді не можна.
Про мамі не можна, то така риторика точиться. Але це не заважає похрестити дитину. Крім того, в правослівній церкві на мою думку ставлення до жінки доволі бридке. У греко-католиків, наприклад, такого немає. Так, були якісь заборони раніше викликані нормами гігієни та тогочасного життя, але світ змінився. Багато ще від конкретного отця залежить.
2 1
Мочалкин блюз 09 мая в 10:05
Ответ дляНайщасливіша
В 2 місяці. Нащо? 🤷 Щоб батьки відчепились
Из репертуара: а что люди скажут?
ГендиреХтор 09 мая в 10:05
Ответ дляXвостокрутелка
Не говорили, що раніше 40 днів не можна?
Хрестити дитину можна в будь-якому віці, це вивід матері проводили після 40 днів: ’Зазвичай дитину хрестять після того, як їй сповниться сорок днів – адже тоді мати може увійти до храму та бути присутня при відправі таїнства’.
Хоча я свою хрестила у 2 тижні, чемно прилаштувалася біля виходу, то священик подивився як на ненормальну і провів до церкви. Думаю, це правило з того ж розряду, що і заборона жінкам перебувати у церкві під час місячних - мені пояснювали, що у часи, коли не було належних засобів гігієни, воно мало сенс, тепер втратило актуальність.
БезникаяЯ 09 мая в 10:06
Ответ дляСамоучка
1 місяць і 9/10 днів. Так, повних 1 місяць, але питають саме про 40 днів
1. Якщо в дробах не розбираєтеся, не виставляйте себе з глупого боку.
Правильна відповідь - 1 1/3 місяця

2. У вас ще і з читанням та розумінням тексту такі ж питання
1 1
Найщасливіша 09 мая в 10:07
Ответ дляМочалкин блюз
Из репертуара: а что люди скажут?
Та да. Мені воно, як зайцю п´ята нога
Svitlo_ 09 мая в 10:07
В місяць від незнання Волі Божої, і в цьому році у 18 як Бог дасть буде по власній волі.
Svitlo_ 09 мая в 10:08
Ответ дляXвостокрутелка
Не говорили, що раніше 40 днів не можна?
Не говорили.