09 мая в 12:54

«Обновить данные» и пройти влк до вручения повестки.

Скоро вступит в силу закон. Сильно ли сейчас зашевелились мужчины из вашего круга знакомых чтоб пойти обновить данные? Решили пойти на опережение до вступления в силу закона добровольно? Или наблюдают что будет и обновят данные уже по факту получения повестки?
Если уже из ваших знакомых кто-то прошёл влк, что дальше? Кто-то говорит что прошёл и все, никаких повесток. А второй знакомый сказал что вот прям сказали чуть ли не завтра в учебку и вперёд. Но у него бронь оказалась.
4 1
Елена1265 09 мая в 12:56
Никто не прошел и идти не собираются 🤷🏻‍♀️
Те, у кого отсрочка пойдут после 18 с юристом
Выше уже есть тема
25 3
Танюша 09 мая в 12:57
Як на мене ось це оновлення данних зараз не має значення. Адже оновити їх обов´язок саме після 18.05.
Тобто ви їх оновили сьогодні, і вже з 18.05 їх потрібно оновити знову
22 3 2
inresta 09 мая в 12:57
Ответ дляЕлена1265
Никто не прошел и идти не собираются 🤷🏻‍♀️
Те, у кого отсрочка пойдут после 18 с юристом
Выше уже есть тема
а с юристом уже туда зайти нельзя
Елена1265 09 мая в 12:58
Ответ дляinresta
а с юристом уже туда зайти нельзя
Это закон новый?
Teonaa 09 мая в 12:58
Вчора брат чоловіка був в тцк, сьогодні іде знов, мабуть на влк. Пізніше будуть новини.
Подруги чоловік взяв відпустку, затихаритися.
Мій - не знаю. Вчора той брат йоиу каже іди зараз, не чекай 18го. Чого? Непонятно. Типу щоб за компанію, щоб нікому обідно не було? Я проти. Моя думка взагалі туди не суваться
10 2 1
Teonaa 09 мая в 12:58
Ответ дляinresta
а с юристом уже туда зайти нельзя
Чого це
Танюша 09 мая в 12:59
Ответ дляinresta
а с юристом уже туда зайти нельзя
Хто визначає кому можна заходити кому ні?
Наприклад я хочу уточнити які документи потрібні для оформлення відстрочки. Чому я не маю право зайти?
inresta 09 мая в 12:59
Ответ дляTeonaa
Чого це
ну все уже
Жули-ули 09 мая в 13:00
Всі кого знаю - будуть саботувати
liss 09 мая в 13:00
Нет не шевелятся … ))) и не собираются ни силовые структуры ни обычные ..
5 1
inresta 09 мая в 13:00
Ответ дляЕлена1265
Это закон новый?
смешно
Елена1265 09 мая в 13:00
Ответ дляinresta
ну все уже
Что «все»? В каком-то законе прописали, что нельзя или это вы где-то что-то когда-то читали или вам кто-то когда-то это сказал?
Танюша 09 мая в 13:00
Ответ дляTeonaa
Вчора брат чоловіка був в тцк, сьогодні іде знов, мабуть на влк. Пізніше будуть новини.
Подруги чоловік взяв відпустку, затихаритися.
Мій - не знаю. Вчора той брат йоиу каже іди зараз, не чекай 18го. Чого? Непонятно. Типу щоб за компанію, щоб нікому обідно не було? Я проти. Моя думка взагалі туди не суваться
Поясніть мені цей феномен.
Піти сьогодні а не після 18.05
Процедура одна і та ж. Спочатку влк далі по сттуації
Жули-ули 09 мая в 13:00
Ответ дляТанюша
Хто визначає кому можна заходити кому ні?
Наприклад я хочу уточнити які документи потрібні для оформлення відстрочки. Чому я не маю право зайти?
Бо юристів зразу мобілізують))
Продумані
Може про це вона має на увазі
4 1
Танюша 09 мая в 13:01
Ответ дляЖули-ули
Бо юристів зразу мобілізують))
Продумані
Може про це вона має на увазі
Нікого відразу не мобілізують.
І юрист може бути на обліку в іншому тцк
Teonaa 09 мая в 13:01
Ответ дляТанюша
Поясніть мені цей феномен.
Піти сьогодні а не після 18.05
Процедура одна і та ж. Спочатку влк далі по сттуації
Той брат пояснив один аргумент - буде інше ставлення.
Но у мене таке врпження що він пішов, і хоче щоб і мій пішов. Типу мені погано, хай і всім буде так же
5 3
Елена1265 09 мая в 13:02
Ответ дляЖули-ули
Бо юристів зразу мобілізують))
Продумані
Може про це вона має на увазі
Есть юристы с отсрочкой, есть 60+, есть юристы-женщины. Услуга такая есть, значит не переживают за мобилизацию
E-ducate 09 мая в 13:02
Сьогодні племінника біля будинку зустріли ТЦК, перевірили по Оберігу, списаний, але дані не оновлені, відправили на ВЛК, вже пройшов 2-х лікарів, каже, що черги дуже велике, людей багато
Rivka_Karshenbaum 09 мая в 13:02
Просто посмотрите на очереди в военкомат утром.
Жули-ули 09 мая в 13:02
Ответ дляТанюша
Поясніть мені цей феномен.
Піти сьогодні а не після 18.05
Процедура одна і та ж. Спочатку влк далі по сттуації
Бо зараз ще діє стара норма закону. Намагаються проскочити, наприклад з відстрочками. Бо є зміни наразі в новому законі
Танюша 09 мая в 13:03
Ответ дляTeonaa
Той брат пояснив один аргумент - буде інше ставлення.
Но у мене таке врпження що він пішов, і хоче щоб і мій пішов. Типу мені погано, хай і всім буде так же
Це щось таке абстрактне.
Про ставлення
Друге ж діло що після 18.05 все одно потрібно оновити данні.
Як приклад, мій чоловік з 2022 р 3-4 рази оновлював данні, і 2 влк.
І після 18.05 знову треба йти
Жули-ули 09 мая в 13:03
Ответ дляЕлена1265
Есть юристы с отсрочкой, есть 60+, есть юристы-женщины. Услуга такая есть, значит не переживают за мобилизацию
Так
Зараз жінки юристи в фаворі
Kusalochka 09 мая в 13:03
Ответ дляТанюша
Хто визначає кому можна заходити кому ні?
Наприклад я хочу уточнити які документи потрібні для оформлення відстрочки. Чому я не маю право зайти?
Вам на месте объяснят. Вход и выход по повестке.
1 1
Елена1265 09 мая в 13:04
Ответ дляЖули-ули
Бо зараз ще діє стара норма закону. Намагаються проскочити, наприклад з відстрочками. Бо є зміни наразі в новому законі
Так дадут отсрочку на месяц и сразу боевую повестку днем, после окончания отсрочки. В чем смысл «проскочить»?
А если отсрочка с правом выезда, то дотянут до 18 и не выдадут
Танюша 09 мая в 13:04
Ответ дляЖули-ули
Бо зараз ще діє стара норма закону. Намагаються проскочити, наприклад з відстрочками. Бо є зміни наразі в новому законі
Якщо з 18.05 втрачається право на відстрочку, то нема сенсу сьогодні її оформлювати
Танюша 09 мая в 13:05
Ответ дляKusalochka
Вам на месте объяснят. Вход и выход по повестке.
Я як раз таки часто буваю в тцк. Показую паспорт і кажу куди іду.
Елена1265 09 мая в 13:05
Ответ дляKusalochka
Вам на месте объяснят. Вход и выход по повестке.
А если нет повестки, то иди домой? 😂
Жули-ули 09 мая в 13:06
Ответ дляЕлена1265
Так дадут отсрочку на месяц и сразу боевую повестку днем, после окончания отсрочки. В чем смысл «проскочить»?
А если отсрочка с правом выезда, то дотянут до 18 и не выдадут
Та сейчас вообще бардак
Но очереди же есть, те кто хочет сейчас получить что надо
ok1904 09 мая в 13:06
Ответ дляTeonaa
Вчора брат чоловіка був в тцк, сьогодні іде знов, мабуть на влк. Пізніше будуть новини.
Подруги чоловік взяв відпустку, затихаритися.
Мій - не знаю. Вчора той брат йоиу каже іди зараз, не чекай 18го. Чого? Непонятно. Типу щоб за компанію, щоб нікому обідно не було? Я проти. Моя думка взагалі туди не суваться
Мій оновив данні , прийшов мед комісію за викликом на роботу в понеділок .
3 1
Жули-ули 09 мая в 13:06
Ответ дляТанюша
Якщо з 18.05 втрачається право на відстрочку, то нема сенсу сьогодні її оформлювати
А чого вони всі стоять тоді?
У чергах