Танюша• 15 мая 2024

Факт оновлення данних військовозобов´язаних після 18.05

Не можу знайти в жодному документі що саме підтверджує факт оновлення данних.
Наперед скажу що він код це просто ідентифікаційний код в реєстрі військовозобов´язаних. Він може бути може не бути, і він ніяк не підтверджує факт того що людина оновила данні
sunholder• 15 мая 2024
може відмітка у військовому квитку?
inesita32• 15 мая 2024
В реестре будет видно дату обновления и при проверке ТЦК будет заходить в реестр и смотреть
english book• 15 мая 2024
Я так розумію якась загальна база. Чоловіка за цей рік двічи перевіряли, одного разу в планшеті своєму дивилися.
автор Танюша • 15 мая 2024
Ответ дляsunholder
може відмітка у військовому квитку?
Ну от в військовому квитку стоїть дата і штамп що людина стоїть на обліку в певному тцк.
Тепер вони зобов´язані поставити відмітку що оновили данні?
Це десь прописано? А якщо тцк не захоче?
А як з оновленням данних через цнап чи Дію?
inesita32• 15 мая 2024
Ответ дляenglish book
Да. називається Єдиний реєстр віськовозобовязаних
english book• 15 мая 2024
Ответ дляТанюша
В чоловіка навіть військовий квиток не просили, сказали паспорту достатньо.
автор Танюша • 15 мая 2024
Ответ дляinesita32
Чому зараз не видно? Одного і того ж чувака чи не щотижня пакують в тцк?
inesita32• 15 мая 2024
Ответ дляТанюша
Дані оновлюються в Єдиному реєстрі віськовозобовязаних. ТЦК та поліція мають до нього доступ і при перевірках вони будуть заходити до реєстра і дивитися. Як поліція дивиться по водіям і машинам
inesita32• 15 мая 2024
Ответ дляТанюша
Тому що реєстр тільки запускається. Ви закон не читали взагалі?
автор Танюша • 15 мая 2024
Ответ дляinesita32
Там закон на 80 сторінках. І я так і не знайшла як фіксується факт оновлення данних.
Оляляо• 15 мая 2024
Ответ дляТанюша
А як оновлювати через Дію? Через додаток чи сервіс (сайт)?
dibrov• 15 мая 2024
Ответ дляinesita32
А навіщо тоді зобов´язали носити військовий квіток?
Для чого він якщо перевірити у реєстрі можуть по будь якому документу чи взагалі по ПІБ та даті народження.
Юлия.net• 15 мая 2024
Очень просто по базе будут проверять, там инфо и о родственниках и єл.почта((( и т.д. Всем сейчас вклеивать ВИН код, так что по нему считать на улице и проверить инфо не должо составить труда вроде. Ну так анонсируют специалисты, кто вопросами этими занимаються.
inesita32• 15 мая 2024
Ответ дляdibrov
А зачем тех паспорт на машину возить или права. Ведь их тоже можно в базе проверить. Ну вот так они решили.
автор Танюша • 15 мая 2024
Ответ дляОляляо
Не знаю. ЦНАП тоже не в курсі як оновлювати данні
inesita32• 15 мая 2024
Ответ дляТанюша
И что? Если это меня касается, то все 80 страниц я очень внимательно перечитала.
автор Танюша • 15 мая 2024
Ответ дляinesita32
Я теж прочитала, але так я не знайшла відповідь на своє питання.
dibrov• 15 мая 2024
Ответ дляinesita32
Ну хорошо, а у самого человека есть какое либо доказательство?
Ну вот говорит полицейский ’вы ухилянт’, у моих знакомых были такие случаи - они показывают отсрочку, а им говорят что в базе они в розыске.
Что может предьявить человек для доказательства?
dibrov• 15 мая 2024
Ответ дляinesita32
Так многие и не возят.
Закон разрешает предьявлять цифровые документы.
В этом и суть вопроса.
Зачем?
Просто позлить людей?
Что-бы если выйдешь в магазин в тапочках - на штраф попасть?
автор Танюша • 15 мая 2024
Ответ дляdibrov
Дуже погоджуюсь. З цим тцк такий бардак.
В кожному тцк свої правила і свої вимоги.
Невже так важко прописати в законі - що після оновлення данних буде
Вклеєно він код
Штамп - данні оновлені
І, наприклад, наступна звірка 15.01.25
lisenok_8282• 15 мая 2024
Ответ дляdibrov
пусть сначала они докажут, что он в розыске. они пудрят людям мозги своими тайными ’базами’
inesita32• 15 мая 2024
Ответ дляТанюша
Вклеєно він код
Штамп - данні оновлені
І, наприклад, наступна звірка 15.01.25
Вы точно закон не читали, яка наступна звірка? Там четко прописано когда воеенобязаный должен явиться в ТЦК обновить данные: смена места жительства, учебы ,Стаття 33
raven_i• 15 мая 2024
Ответ дляdibrov
Ерунда. При каждой острочке, при каждом визите в военкомат ставится печать в военный билет. Там есть дата.
inesita32• 15 мая 2024
Кстати: 10 травня 2024 року Кабмін затвердив Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів. орядок встановлює процедури збирання, зберігання, обробки та використання відомостей Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, а також визначає порядок перевірки дійсності військово-облікових документів консульськими посадовими особами закордонних дипломатичних установ України, уточнення персональних даних військовозобов’язаних та резервістів.
автор Танюша • 15 мая 2024
Ответ дляinesita32
То я написала як приклад.
автор Танюша • 15 мая 2024
Ответ дляraven_i
Це мабуть як потрібно.
Я ж пишу. У людини тимчасове обмежено придатний. Стоїть штамп - взято на облік. Кожного місяця його ловлять на блокпостах і привозять в цей тцк. Ну перевірили документи і відпустили . Ніяких відміток не ставили.
raven_i• 15 мая 2024
Ответ дляТанюша
Це мабуть як потрібно.
Ну то може поки був статус ´обмежено придатних´ і не могли призвати, я не знаю. Однак усі інші, хто викликався за повісткою, хто приходив для оновлення даних чи заяви про відстрочку, всі в військовий квиток отримували штамп з датою та одразу наступну повістку на візит після закінчення відстрочки.
dibrov• 15 мая 2024
Ответ дляlisenok_8282
В том-то и дело что эта информация в служебном планшете.
Они по закону не имеют права показывать эту информацию лицам не имеющим доступа.
Просто говорят вызываем ТЦК или везём вас в военкомат.
ТЦК услышал что у человека на руках бронь, а в системе он в розыске - не захотело ехать и разбираться.
В итоге человек написал заявление что он обязуется в течение трёх дней явиться в тцк по месту учёта... Его отпустили, но это заняло 3 часа.
А в данном случае мы говорим что никакого доказательства что данные обновлены у человека на руках не будет.
lisenok_8282• 15 мая 2024
Ответ дляdibrov
не может такого быть. так можно любому предьявить, что он в ’секретной’ базе. не слушайте эти сказки.
dibrov• 15 мая 2024
Ответ дляlisenok_8282
Я вам рассказываю конкретный случай на посту в Березани (дорога из Киева на Харьков).
Вот и возникают вопросы что делать в таком случае.
Может действительно будут ставить отметку в военный билет - но пока информации об этом нет.