Ольга• 18 апреля 2024

А от кого охраняют ТЦК два военных с автоматом?

Каждый день на смене 2 прлностью экипированных военных с автоматами на готове. Киев. Рядом летская площадка и дорога из 3х школ. И 2 мужика с автоматами на страже здания бывшего военкомата.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 апреля 2024
вы не считаете важными военные документы? непонятно, что вам смешного

Brichka_04• 18 апреля 2024
А самой подумать? У нас всё люди белые и пушистые? Ну, честное слов
Natalia505• 18 апреля 2024
Дивно, а мали б клоуни з кульками і цукерками зустрічати.
Viktiriia-ec46• 18 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
заманіловка
Мимо_шла• 18 апреля 2024
Я не понимаю почему они не на фронте?
Natalia505• 18 апреля 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
заманіловка
Удалено администрацией...
Pole• 18 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Всі клоуни- при владі, там їм ’саме місце’.

МиссКаприз• 18 апреля 2024
Мой муж, когда принес справку ВЛК - двери в военкомате чудным образом закрылись на замок и штук 5 тцкшников ее охраняли с автоматами, не выпускали мужа. А наивные пусть дальше думают, что документы охраняют.
Antoninaya1• 18 апреля 2024
2? Чоловіка зупиняли 8 повністю екіпірованих людей(аж позаздрили їх екіпіровці, бо кум з нуля про один автомат на двох розповідав) 2 з автоматами стали попереду машини, щоб не втік( інші навколо чоловіка стали, щоб повістку виписати.
lekon-lekon• 18 апреля 2024
Ответ дляAntoninaya1
А ваш чоловік ще раніше був у військоматі, заірив дані і молодець?
Natalia505• 18 апреля 2024
Ответ дляAntoninaya1
Всі знайомі самостійно ходять. Звіряють данні, відмічаються і не раз в рік. Повістки приходять на роботу.
Antoninaya1• 18 апреля 2024
Ответ дляlekon-lekon
Так, був. А потім яйця по 17 гривень машиною по частям возив(на фірму ту працював). І якось запал пропав.
Басина• 18 апреля 2024
Ответ дляМимо_шла
Я не понимаю почему они не на фронте?
Може вони вже після фронту?
І чого ржете? В нас під військоматом стоїть фронтовик на протезі. Зі сторони і не сильно видно, а от коли по сходам підіймався - помітно.
lekon-lekon• 18 апреля 2024
Всі військові частини, включно з тцк мають свою охорону, от в тцк є своя рота охорони, де вони несуть службу. Всі роз´яснення в законах. В нашому місті, коли на місто йшли кацапи, рота охорони була чи не єдиними у кого була зброя, ще захопили БМ-21, то бурятів обстрілювали, що з південної частини міста заходили, добре, що були хлопці з артилерії і вміли стріляти.
lekon-lekon• 18 апреля 2024
Ответ дляAntoninaya1
Тоді які питання, раз від тцк до вашого чоловіка питання немає?
Мимо_шла• 18 апреля 2024
Ответ дляБасина
Може вони вже після фронту?
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 18 апреля 2024
Удалено администрацией...
Басина• 18 апреля 2024
Ответ дляМимо_шла
Удалено администрацией...
Ви з тих, хто ржуть?
Може краще в них про освіту спитаєте?
До• 18 апреля 2024
Ответ дляlekon-lekon
Ой, все))) Зруйнували картину жахів від автора: там же на дитячому майданчику! біля школи!! аж два військових у формах і о, кошмар, зі зброєю!!!! на третьому році війни. Біля Тцк, який в кінці речення стає бившим воєнкоматом)))

Antoninaya1• 18 апреля 2024
Ответ дляlekon-lekon
Чому 8 здорових, повністю озброєних(і не старезною зброєю), навчених військових ловлять не озброєних чоловіків без військового досвіду?
Чому єдиний син колеги, що призвався 25 грудня опинився в самому пеклі на нулі вже на початку березня, не маючи ані військового досвіду, ані впевненого навику користування зброєю.
Мимо_шла• 18 апреля 2024
Ответ дляБасина
Ви з тих, хто ржуть?
Може краще в них про освіту спитаєте?
Я спросила у вас)
Вы ж пишете ’ржеш’
МиссКаприз• 18 апреля 2024
Ответ дляБасина
Може вони вже після фронту?
В нашем тцк на весь штат 1 фронтовик и он, как раз, самый нормальный! Лично сказал, что этих мразей бы перестрелял!
Басина• 18 апреля 2024
Ответ дляМимо_шла
Я спросила у вас)
Вы ж пишете ’ржеш’
Вас слово тригернуло? Гугліть.
rainbow2018• 18 апреля 2024
І дійсно! Як посміли виставляти охорону перед військовим об´єктом під час військових дій? Терміново зняти охорону та відзвітувати жіночці з форуму!
Natalia505• 18 апреля 2024
Ответ дляAntoninaya1
Думаєте тут хтось знає відповідь? Я вже механізм описала, як відбувається в моєму світі. Прийшли повістки, чоловіки йдуть у військомат, державне підприємство,не ховаються. По вулицям якщо ходять тцк дві людини з папочкою. Вони навіть без авто. Я ці жахи більшість, на порадниці читаю.
Nat-li• 18 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Вони ще грошей на білет до України не заробили. Ще трохи построчать і будуть готові.
Nat-li• 18 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Причому з місячною реєстрацією. Тут тобі і яйця згадались і товпа тцкашників і лопати. Все на місці)
rainbow2018• 18 апреля 2024
Ответ дляAntoninaya1
А чому ви тільки через два місяці тут зареєструвалися після цього жахливого акту свовілля та наруги над правами людини? Чому не одразу, щоби нас поінформувати та здійняти громадський галас? Що ви робили з 25 грудня аж по 26 лютого????????????????
Antoninaya1• 18 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
В мене імунітет на подібні коменти. Копійка не зарахована, більшого ви не вартуєте, якщо можете кепкувати з подібної теми.
Natalia505• 18 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Не все. Я чекала коли ті що з автоматами, почнуть мальчіків в трусіках в товарні вагони грузити. Це класика російського жанру. Виродки були, є і будуть в нашому житті але масового одуріння я не спостерігаю.