09 мая в 17:54

Чи відпускати дитину в Межигір´я

Дитина в 8 класі і на наступному тижні клас їде в Межигір´я. І от я думаю, відпускати чи ні.
Знаю, що укриття там на території немає, а ми на тривоги реагуємо. Дитина наче й хоче поїхати, але й трохи неспокійно, а раптом тривога, куди вони бігти будуть, і чи будуть. Школа поки адекватної відповіді не дає. У кого діти на екскурсіях там були, якийсь алгоритм дій був під час тривоги?
Разгуляшка 09 мая в 17:57
Є там укриття. Їздили в понеділок . 6 клас, відпустила
автор Роза в вазі 09 мая в 17:58
Ответ дляРазгуляшка
Є там укриття. Їздили в понеділок . 6 клас, відпустила
А де, не підкажете? Бо я дзвонила їм на гарячу лінію, сказали, що немає
Поддакиваю иногДА 09 мая в 17:59
Є укриття. Наші також збираються
Мочалкин блюз 09 мая в 17:59
Нафига укрытие в Закарпатье? Вы троллите?? Они и сирен там за 2 года не слышали ни разу.
16 3
АяВсёЗнаю 09 мая в 18:00
Ответ дляМочалкин блюз
Нафига укрытие в Закарпатье? Вы троллите?? Они и сирен там за 2 года не слышали ни разу.
Це біля Києва, де яник жив
автор Роза в вазі 09 мая в 18:01
Ответ дляМочалкин блюз
Нафига укрытие в Закарпатье? Вы троллите?? Они и сирен там за 2 года не слышали ни разу.
Це не Закарпаття, а під Києвом.
Мочалкин блюз 09 мая в 18:01
Ответ дляРоза в вазі
Це не Закарпаття, а під Києвом.
А, пардон. Думала то, что на ЗУ)
8 1
Бува і таке 09 мая в 18:08
Якщо ви такв перелякана, то краще не відпускати
3 3
Поддакиваю иногДА 09 мая в 18:11
Ответ дляБува і таке
Якщо ви такв перелякана, то краще не відпускати
Почему перелякана, нормальный вопрос
У нас решили в прошлом году на пати басе последний звонок в 4 классе отметить. Дети катались, а в это время баллистикой по Киеву/ Училка не захотела прерывать, сбрасывала фотки, как возле шеста танцует. Ее уволили в итоге
2 1 1 1
Any 09 мая в 18:11
Ответ дляБува і таке
Якщо ви такв перелякана, то краще не відпускати
Пожалійте дитину
автор Роза в вазі 09 мая в 18:13
Ответ дляБува і таке
Якщо ви такв перелякана, то краще не відпускати
Тобто, третій рік війни, балістика летить по Києву, а якщо я намагаюся дотримуватися якихось правил безпеки - я перелякана?
Ворожу на каві 09 мая в 18:25
Ответ дляРоза в вазі
Тобто, третій рік війни, балістика летить по Києву, а якщо я намагаюся дотримуватися якихось правил безпеки - я перелякана?
Автор, не звертайте увагу на такі коментарі. Я чудово вас розумію. Але, на жаль, в мене більшість мого оточення теж мене вважають переляканою, бо намагаюсь не ігнорувати те, що в країні війна. Дивуються, як можна не спати вночі, коли летять ракети, що діти не гуляють під час тривоги і т.д. Я по суті питання не підкажу, але ви, якщо приймете рішення відпускати дитину, то уточніть ще у вчителя, чи планує він їх вести в укриття, у випадку тривоги, чи не проігнорує її
Ворожу на каві 09 мая в 18:25
Ответ дляМочалкин блюз
А, пардон. Думала то, что на ЗУ)
Там Міжгірʼя) а під Києвом Межигірʼя
автор Роза в вазі 09 мая в 18:29
Ответ дляВорожу на каві
Автор, не звертайте увагу на такі коментарі. Я чудово вас розумію. Але, на жаль, в мене більшість мого оточення теж мене вважають переляканою, бо намагаюсь не ігнорувати те, що в країні війна. Дивуються, як можна не спати вночі, коли летять ракети, що діти не гуляють під час тривоги і т.д. Я по суті питання не підкажу, але ви, якщо приймете рішення відпускати дитину, то уточніть ще у вчителя, чи планує він їх вести в укриття, у випадку тривоги, чи не проігнорує її
Дякую за розуміння
Я намагаюся тримати баланс, щоб і в паніку не впасти, але й на тривогу реагую. І вночі, коли ракети летять, моніторю канали. І так, багато знайомих мене не розуміють. Трохи заздрю їх міцним нервам)))
Ворожу на каві 09 мая в 18:31
Ответ дляРоза в вазі
Дякую за розуміння
Я намагаюся тримати баланс, щоб і в паніку не впасти, але й на тривогу реагую. І вночі, коли ракети летять, моніторю канали. І так, багато знайомих мене не розуміють. Трохи заздрю їх міцним нервам)))
Так, я також)) Заздрю от цьому «Ой, а що, тривога була? А ми спали…»))
Обращеница 10 мая в 15:27
Відпускати, розумію Ваші тривоги, але Межигір´я це не той об´єкт, який цікавить, за останніх 1,5 місця тривог вдень майже не було тут, а обстрілів вдень не було дуже давно, один раз але то швидше, як виключення. Все буде добре, запитайте, можливо й ви поїдьте.