Кривой Рог

Хотим с мужем переехать в Кривой Рог ,в каком районе лучше смотреть квартиру ?
Мао_Мяо 16 апреля в 09:14
зависит от того где вы будете работать, город большой
успокойте_Меня 16 апреля в 09:15
Пацаны там классные )))
Золота орда 16 апреля в 09:17
Поближе к месту работы. Транспорт вечером ходит плохо.
Стильна штучка 16 апреля в 09:17
Ответ дляуспокойте_Меня
Пацаны там классные )))
Думаете, что мужу автора пригодится эта информация?
Рятівник Малібу 16 апреля в 09:18
Ответ дляСтильна штучка
Думаете, что мужу автора пригодится эта информация?
Ви не зрозуміли коментар
Стильна штучка 16 апреля в 09:19
Ответ дляРятівник Малібу
Ви не зрозуміли коментар
Наверное не я одна. Просветите нас, пожалуйста.
Бадабум 16 апреля в 09:19
Звичайно, місто велике і треба розуміти де буде робота. Але для мене найзручніше на 95 кварталі. Транспортна розв´язка шикарна
Рятівник Малібу 16 апреля в 09:19
Ответ дляСтильна штучка
Наверное не я одна. Просветите нас, пожалуйста.
Зелень наша з якого міста?
8 2
НеВРотик 16 апреля в 09:21
Мені краще в центральних районах, все, що далі, чим 5-7 км від 95 кварталу (центр міста), мені не зручно. Але я в працюю в центрі, 10 хвилин до роботи.
Пацака-задирака 16 апреля в 09:24
Ответ дляРятівник Малібу
Зелень наша з якого міста?
Аїмкакаяразніца...
lilu1990 16 апреля в 09:28
Ви смішні. У кр немає нормального водопостачання. Навіщо вам це треба?
Бадабум 16 апреля в 09:30
А мені завжди цікаво, от як можна свідомо обрати для життя Кривий Ріг? Я тут з дитинства, я звикла, але ж блін, це не місто для людей, це люди для обслуговування міста, люди для роботи на заводах і вся інфраструктура для обслуговування людей, які працюють на заводах. Нічого нового не будується, все старе, занедбане(зважаючи на бюджет міста та рівень ВВП). КР жахливий.
5 1 1
успокойте_Меня 16 апреля в 09:30
Ответ дляСтильна штучка
Думаете, что мужу автора пригодится эта информация?
А муж при чем ?
успокойте_Меня 16 апреля в 09:32
Ответ дляРятівник Малібу
Зелень наша з якого міста?
Я не имела ввиду Владимира. Но , кстати, он классный мужик .
Вы видели пацанов в 3ОШБ? Так вот большинство из них именно из Кривого. Уххх !!! Сама бы туда переехала
2 1
Белочкой зови 16 апреля в 09:34
Ответ дляБадабум
А мені завжди цікаво, от як можна свідомо обрати для життя Кривий Ріг? Я тут з дитинства, я звикла, але ж блін, це не місто для людей, це люди для обслуговування міста, люди для роботи на заводах і вся інфраструктура для обслуговування людей, які працюють на заводах. Нічого нового не будується, все старе, занедбане(зважаючи на бюджет міста та рівень ВВП). КР жахливий.
Обирають ті хто тікав з Нової Каховки або з Береслава. Це люди які в мене зараз живуть, вже майже два роки. З нової Каховки їдуть далі, бо нема роботи. Вода в місті брудна, пити і готувати можна тільки з покупної. На чоловіків цілодобові облави ТЦК. Але при всьому в місті зараз більше людей чим до війни, переселенців дуже багато. По великому рахунку місто діра
Белочкой зови 16 апреля в 09:34
Нарокоманів не те що багато, а просто тьма
2 1 1
Рятівник Малібу 16 апреля в 09:35
Ответ дляуспокойте_Меня
Я не имела ввиду Владимира. Но , кстати, он классный мужик .
Вы видели пацанов в 3ОШБ? Так вот большинство из них именно из Кривого. Уххх !!! Сама бы туда переехала
Удалено администрацией...
Весела пiсенька 16 апреля в 09:36
А разве там не опасно?
автор Колгоспниця 16 апреля в 09:36
Ответ дляБелочкой зови
Обирають ті хто тікав з Нової Каховки або з Береслава. Це люди які в мене зараз живуть, вже майже два роки. З нової Каховки їдуть далі, бо нема роботи. Вода в місті брудна, пити і готувати можна тільки з покупної. На чоловіків цілодобові облави ТЦК. Але при всьому в місті зараз більше людей чим до війни, переселенців дуже багато. По великому рахунку місто діра
Мы с Бахмута , потому для нас любой город Украины хороший , Кривой Рог рассматриваем потому что работу мужу предлагают
Alisa.Alisa 16 апреля в 09:37
Народилась у КР, приїздила недавно до мами, але так місто стало занедбане, раніше було гарніше.
Бадабум 16 апреля в 09:40
Ответ дляКолгоспниця
Мы с Бахмута , потому для нас любой город Украины хороший , Кривой Рог рассматриваем потому что работу мужу предлагают
Так, мабуть це вибір без вибору(((
Белочкой зови 16 апреля в 09:40
Ответ дляКолгоспниця
Мы с Бахмута , потому для нас любой город Украины хороший , Кривой Рог рассматриваем потому что работу мужу предлагают
Знайдіть цей чат в телеграм, на заводах прям по цехам вже ходять
2 1
Белочкой зови 16 апреля в 09:46
Ответ дляКолгоспниця
Мы с Бахмута , потому для нас любой город Украины хороший , Кривой Рог рассматриваем потому что работу мужу предлагают
А де зараз живете?
автор Колгоспниця 16 апреля в 09:50
Ответ дляБелочкой зови
А де зараз живете?
Центральная Украина
Белочкой зови 16 апреля в 10:00
Ответ дляКолгоспниця
Центральная Украина
Якщо працювати на заводі, то я би не ризикувала з переїздом, повістку отримає 100%
У приватних теж махлюють, то працюють, то вдома сидять
автор Колгоспниця 16 апреля в 10:03
Ответ дляБелочкой зови
Якщо працювати на заводі, то я би не ризикувала з переїздом, повістку отримає 100%
У приватних теж махлюють, то працюють, то вдома сидять
Работа по переводу ,муж забронирован
Белочкой зови 16 апреля в 10:07
Ответ дляКолгоспниця
Работа по переводу ,муж забронирован
Місто сумне, але якщо жити в центрі, то ще більш меньш, є парк красивий, магазини, спорт зали. Школи всі онлайн
Може ще третю? 16 апреля в 10:17
Ответ дляКолгоспниця
Мы с Бахмута , потому для нас любой город Украины хороший , Кривой Рог рассматриваем потому что работу мужу предлагают
Скажіть де робота, ми підкажем район. Бо з Даманського на Макулан 50 км в один бік.
автор Колгоспниця 16 апреля в 11:46
Ответ дляМоже ще третю?
Скажіть де робота, ми підкажем район. Бо з Даманського на Макулан 50 км в один бік.
Владимира Великого
Червона калина 16 апреля в 11:55
Ответ дляКолгоспниця
Владимира Великого
Тогда володимира великого, космонавтов, вечерний .
Мы на космонавтов живём, в пешей доступности пару атб, сильпо, ашан (ну щас его закрыли) , метро, эпицентр . Остановки с общественным транспортом рядом , скоростной .